בי"ס ג'ורדיאן מוליב על שם ג'ורדיאן מוליב

שלח תגובה

יוצר\ת הנושא
טורצ'יק165

בי"ס ג'ורדיאן מוליב על שם ג'ורדיאן מוליב

שליחה על ידי טורצ'יק165 »

הערת כותבת: זה סיפור ישן וגרוע אבל אני עדיין אפרסם אותו כי למה לא!

דמויות:

מלי- ערפדית, היפוכונדרית, יש לה קראש על קלהן מהשיכבה שלה רק כי הוא נתן לה עיפרון פעם.
 אלי-אישת זאב, מגניבה (סווגית),החברה הכי טובה של מלי.
 אדם-בן ים, פחדן, הוא לא יעשה משהוא בלי 99% אחוזי הצלחה וביטחון
 מקס-ינשוף, חכם, הוא בצורת הינשוף שלו ביום והוא הופך לצורת האדם שלו בלילה.
 סם-איש זאב, אח, הוא תמיד שם אם צריכים אותו והוא תמיד שם שאדם צריך אותו...
 קלהן-ערפד, שקט,לא רואים אותו כימעט, רק בכיתה.
 סטפני-נחשה, חמודה, היא האחות התאומה והחצי השני של ג´סיקה (בגוף) והיא לא תיתן לאף אחד להגיד עליה שהיא לא חמודה
 ג´סיקה-נחשה, סנובית, היא האחות התאומה והחצי השני של סטפני (בגוף) והיא לא תיתן לאף אחד להגיד משהוא בלי שהיא הרשתה

פרק ראשון:
 "אני רואה את האור!" "זה השמש! את חייבת להרגע! היפוכונדרית!"
 אלה היו מלי ואלי, הם חברות מאוד טובות ושותפות לחדר.
 "אוקי כדי לך להיכנס לבפנים או שתישרפי" "אני הולכת למות!" "היי היי היי! את לא רוצה שאני אקרה לקלהן ואגיד לו שאת מחבבת אותו!" "אוקי אני אכנס רק אל תעשי את זה!" "עובד בכל פעם..." "מה אמרת?" "כלום!"
 בבית הספר ג´ורדיאן על שם ג´ורדיאן מוליב יש תלמידים כמו מלי ואלי, מה מיוחד בבית הספר הזה? טוב, יש שם יצורים כמו ערפדים אנשי זאב מלאכים/שטנים וכל הדברים מהסיגנון הזה... למעשה מלי היא ערפדית ואלי היא אישת זאב. והמקום הכי מסוכן בבית הספר ג´ורדיאן הוא חדר האוכל... "תעזוב אותי כבר!" "אחי! זה לא מגניב! תעזוב לו את היד!" "למה אתם מדברים לינשוף כאילו הוא חיי?" "אלי כמה פעמים אנחנו צריכים להסביר לך שזה לא סתם ינשוף! זה מקס!" "מי זה מקס?" "היא לא מכירה אותו, היא כל הזמן הולכת שהוא מופיע..." "אה נכון! אנשי זאב צריכים ללכת לחדרים שלהם בלילה!" "וואו אתה גאון..." בחדר האוכל יש לכולם שולחנות קבועים, כל אחד והחבורה שלו (או לפחות מה שהבצפר החליט) "תלמידים,יש לנו משהוא להודיע לכם! תשבו במקומות כדי שנוכל להודיע!" "למה יש לי הרגשה לא טובה לגביי זה?"

"אוקי תלמידים, כמנהל חטיבת הבניים ותיכון ג´ורדיאן על שם ג´ורדיאן מוליב, אני החלטתי שתיהיה תחרות כישרונות בעוד חודשיים! הצוות ואני החלתנו שביגלל שאתם תקועים פה לכל החיים שלכם אז אתם תיצתרכו משהוא כיפי להעביר את הזמן, ברור שיהיו פרסים גדולים וכאלה..." (מיליון צעקות בחדר האוכל) "יש לי הרגשה יותר רעה לגביי זה!!!" "הא... מלי, תיסמכי עליי, לא יפול מנורה או ציוד במה על מי שמופיע או על הקהל..." "מאיפה לך לדעת???" "היי הינה קלהן! היי קלהן!! אנחנו פה!" (קלהן קולט אותם ובורח) "מה ניסגר איתו? אנחנו חברים שלו!" "היי אולי הוא מאחר לכיתת לילה מאיפה לנו לדעת, רובנו בכיתת יום..." "אוי לא! אני מאחרת!" "אז רוצי לכיתה או שהמורה שלך תיתפוס אותך! וזאת המורה אולגה!!!!" "אוקי אני רצה ביי!" (מלי רצה ליציאה של חדר האוכל) "היי סם, כדאי שגם אנחנו נלך לפני שנישתנה..." "כן..." "אז... מה קורה מקס?" "הו!" (מקס מישתנה לצורת בן האדם שלו) "גם לי יש שיעור" "אה אוקי..." (מקס עף מישם) "נישארתי בדד!!"

שלח תגובה