בי"ס ג'ורדיאן מוליב על שם ג'ורדיאן מוליב החידוש 6

סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
טורצ'יק165
מגיב מתחיל
Reactions:
נושאים: 19

בי"ס ג'ורדיאן מוליב על שם ג'ורדיאן מוליב החידוש 6

שליחה על ידי טורצ'יק165 »

"מלי, מלי! את ערה?" אדם שאל את מלי בחדר האוכל "הא? כן… אני פשוט עבדתי עד מאוחר על משו" מלי אמרה "כן, טוב… אני קיבלתי 76 במתמטיקה!" אדם אמר באושר "יפה! אתה משתפר" סם אמר והמשיך לאכול "כן כן שמענו אותך… אני מקבל 100 על הכל!" מקס אמר ואדם התעצבן "טוב זה בגלל שאתה ינשוף!" אדם אמר "מה הקר? גזען!" מקס ואדם התחילו להתווכח "היי מלי, מחר אלי חוזרת, את שמחה?" סם שאל את מלי אבל מלי לא הייתה מרוכזת "זה… התשובה היא 41! מה?" היא שאלה בבלבול "מלי, לכי לישון נשלח מישי להעיר אותך לשעה הראשונה" סם אמר "טוב… תודה סם".
 מלי הייתה בחדרה בשורטס וגופיה ונשכבה על המיטה "אם המבחן הזה לא יהרוג אותי משו אחר יעשה את זה…" היא אמרה ונרדמה. "מלי, מלי!" מלי שמעה קול קורא לה "כן?" היא ענתה לו "בואי השיעור עומד להתחיל עוד רבע שעה" הקול אמר ועכשיו מלי טרחה לפתוח עניים וליראות מי מדבר אליה "ק-קלהן? מה אתה עושה פה??" היא אמרה בזמן שכיסתה את עצמה מהר בשמיכה "אמרו לי להעיר אותך, אז תתארגני אני אחכה בחוץ כדי שנישתגר לשיעור" הוא אמר ויצא מהחדר 'או מיי גאד הוא הבהיל אותי…' מלי חשבה והתחילה להתארגן.
 "אלי!!!!" מלי רצה במהירות אל חברתה הטובה ביותר והתחילה לבכות "אני חשבתי שאני הולכת למותתתת!!!" מלי בכתה "היי היי! תירגעי! הכל בסדר אני פה!" אלי אמרה בנסיון להרגיע את מלי "היי, עוד שעה ארוחת ערב" אלי אמרה "ארוחת בוקר*" מלי תיקנה אותה "את יודעת שזה לא משנה כי הימים שלנו הפוכים, בכל מיקרה… התקדם משו בינך לבין קלהן בזמן שלא הייתי פה?" אלי שאלה עם חיוך זדוני "מה? לא!! למה שיהיה בנינו משו?" מלי הסמיקה "טוב טוב…" אלי אמרה וקרצה למלי. "אלי, יש מצב את יודעת מה זה אפימליה?" מלי שאלה "לא, אבל זה נשמע כמו מחלה" היא ענתה והמשיכה לקרוא את הקומיקס שלה.
 "היי אלי! נגמר לך העונש!" אדם אמר "יופי ששמת לב, בכל מיקרה היה מאוד משעמם בלעדייך… למלי" מקס אמר אבל אף אחד לא צחק "אוי נו אתם לא מעריכים הומור…" מקס עשה פני נעלב "אז מי הולך להביא מלח?" סם אמר וכולם צחקו "אוי נו באמת!" מקס קינא "אני כבר הבאתי" קלהן השתגר לשולחן "מתי אתה הגעת לפה?" אלי שאלה "עכשיו" הוא אמר ושם את המלחיה על השולחן. "אה… זה פועל?" פתאום המקרופון עשה ציפצוף גבוהה חזק "אוי סליחה, טוב, יש לי הודעה להודיעה. למנהל נאבד ספר בשם אפימלייה, אם יגלה שמישהו גנב אותו הוא יענש! המוצא מתבקש להחזיר את הספר למנהל" המיקרופון סיים את הכריזה וקלהן השתגר משם "היי מלי זה לא…" אלי שאלה את מלי "כן… מוזר…" מלי אמרה.

מיף