כלבים-ספר ראשון פרק ד

מנהל: הסופרת הבלתי נתפסת

סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
טורצ'יק165
מגיב מתחיל
Reactions:
נושאים: 19

כלבים-ספר ראשון פרק ד

שליחה על ידי טורצ'יק165 »

פרק 4-אמרתי לך:

בזמן שהשניים המשיכו ללכת הם ראו חבורה עם שלושה דמויות מרחוק, שהם היתקרבו לאונרד יכל ליראות שזה הצוות של ג'ון עם אחותו סטפני. "הו את כל כך בצרות!!!" לאונרד אמר והתחיל לרוץ לכיוון סטפני "אייי!!!" היא צווחה וברחה מלאונרד שרוב הסיכויים יקח לה את היד ולא יעזוב עד הבית, וזה מה שקרה. 
 "מה אמרתי לך?" "לא לצאת למשימה... אבל לאונרד! אתה רואה! אני בריאה ושלמה!" "ומה אם לא היית?!" לאונרד שאל "טוב אני ארפה את עצמי" "בירדג'יזס קרייסט..." לאונרד אמר והם היתפצלו מהצוות של ג'ון. "אני רואה שאתה השגת לך חברה ( ͡° ͜ʖ ͡°)" "לא אני לא, היא רק הייתה ליידך בזמן שלקחת את המשימה והיא ידעה איפה אתם הולכים להיות" "תירוצים תירוצים לאונרד... אבל אתה בונה את הצוות שלך!" היא אמרה "רגע זה אומר שאנחנו בצוות ביחד מעכשיו?" ג'סיקה היסתכלה עליהם "לא! לא! לא! אני לא אמרתי כלום, אם אתן רוצות תעשו צוות של צפיה בסדרות רומנטיות וחסרות משמעות..." "היי!" שניהן צעקו על לאונרד ובנתיים הם הגיעו לביתם "טוב, אני אפגוש אותכם מחר פה אני מניחה, אחרי הכל אנחנו צוות הא?" ג'סיקה אמרה והלכה "לא אנחנו לא!" לאונרד צעק לה וגרר את סטפני הביתה "ואת חשבת שאני אשכח מימך גברת צעירה?? את לא יוצאת מיפה בלעדיי למשך שבוע! אוקי?!" הוא אמר בטון כעוס "אוקי..." "תודה" הוא אמר והלך לחדרו.
 למחרת בבוקר לאונרד יצא לסיגריה השבועית שלו, הוא מעשן רק פעם בשבוע מאחר שהוא יודע שזה לא בריא אבל זה ממכר. ובחוץ הוא ראה את ג'סיקה "ג'סיקה נכון? אני מצטער לומר לך אבל אנחנו לא צוות, אם תוכלי לחזור לבית שלך זה יהיה נחמד" "מי דיבר אילך? אני צוות עם אחותך בצפיית סדרות רומנטיות,ואתה יכול ליקרוא לי ג'ס" היא אמרה "רגע מה? את רצינית?" "כע, אין לי משו יותר טוב לעשות בחיים, אלא אם כן יהיה לי מוטיבציה לעשות משימה אבל חייבים ליגרור אותי בדרך כלל" היא אמרה וניכנסה לבית "היי אף אחד לא הרשה לך להיכנס!" לאונרד אמר וניכנס אחריה "מה מצב צב?" היא אמרה לסטפני והם נתנו כיף אחת לשניה "רגע אתם תיכננתם את זה?" לאונרד שאל "כן, אני אולי לא יכולה כרגע לצאת למשימות כי אתה מעצבן אז לפחות שמישו יצפה איתי בסדרות שלי" סטפני אמרה והם הלכו לחדר של סטפני ולאונרד נישאר בסלון 'משו חשוד לגבי ג'סיקה הזאת' לאונרד היה בתוח בכך.
 לאונרד יצא לאימונים, הוא לא תיכנן לצאת לשוק אבל הוא היה צריך אוכל. "תיראו תיראו מי פה" קול אמר מאחורי לאונרד "ביץ' חשבת שאני לא אגיד היי אם אני פה?!" הקול אמר ולאונרד מייד הבין מי זה "סם! מה המצב?" לאונרד שאל והם היתחבקו "סבבה אתה מכיר אותי, מוכר פה ושם דברים" סם אמר "אז איך בעיר החתולים? שמעתי שהיה מיתקפה שם" לאונרד שאל "אעה... לא משו מעניין, כל עוד לא ניפגעו אז הכל טוב. חוץ מיזה אני גם יודע להילחם אתה שכחת?" סם אמר ודפק ללאונרד על הראש "אח! לא לא שכחתי!" לאונרד אמר ושיפשף את הראש שלו איפה שסם דפק. "טוב אחי, אני צריך לזוז. בהצלחה במה שלא תעשה" "תודה!" לאונרד אמר והמשיך לכיוון איזור האימונים.
 אצל סטפני וג'סיקה
 "אז, מה דעתך שנצא למשימונת קטנטונת? לאונרד לא ישים לב" סטפני אמרה לג'סיקה "את ממש רוצה לצאת למשימות הא?" ג'סיקה אמרה "תקשיבי, לאונרד לא מרשה לי וזה מעצבן אותי! אני לא ילדה קטנה יותר!" היא אמרה בעיצבון "מה באמת הקטע שלו? הוא אובר פרוטקטיב ממש" ג'סיקה אמרה "כן... טוב, הוא גידל אותי ודאג לי מאז שהייתי תינוקת. הוא כמו אבא אבל רק שהוא אח מאוד מאוד מעצבן" סטפני אמרה "אוקי, יאללה בואי נלך" "באמת?!" סטפני אמרה בהיתרגשות "יש!" היא צעקה ושניהן באו לצאת אבל לאונרד בדיוק ניכנס הביתה "ולאן אתן חושבות שאתן הולכות?" לאונרד שאל "אעה... לשוק" סטפני שיקרה "אוי נו באמת כאילו שאני אאמין לזה. את שכחת שאת לא זזה מהבית בלעדיי? אני כרגע הייתי בשוק אין שם דבר מעניין" הוא אמר והלך לחדר שלו "אוף... ידעתי שזה טוב מידי כדי להיות אמיתי" סטפני אמרה אבל ג'סיקה לא יכלה לא להיתעלם "היי לאונרד! אם אתה רוצה שהיא תצא רק איתך למה שלא תצאו למשימה ביחד? ואם בא לכם אני אצטרף אין לי משו יותר טוב לעשות..." "ממש לא! את יודעת כמה מסוכן מחוץ לחומות?" "הינה הוא הולך לספר לך סיפור" סטפני לחשה לג'סיקה והן ציחקקו אבל דפיקה בדלת קטעה אותם. "מי זה?" לאונרד שאל "זאת לורן!" לאונרד מיד פתח את הדלת "מה הבעיה לורן? המלכה צריכה משו?" לאונרד שאל "המלכה?!" סטפני וג'סיקה היו בהלם "כן, המלכה צריכה אותך בדחיפות. היא אמרה שיש לה משימה שרק אתה יכול לעשות" לורן אמרה ולאונרד הלך להיתלבש. "אווו... אפשר גם לבוא?" סטפני שאלה את לורן "אני לא יודעת, אבל כניראה שכן אם את עם לאונרד" היא אמרה וגם סטפני הלכה להיתלבש "אני מניחה שגם אני אבוא"  ג'סיקה אמרה.

הערת כותבת:
פרקים 1-10 הם כתובים מראש,
כאילו כתבתי אותם לפני שהעלתי לפה.

פרקים:
1 2 3 4 5

מיף