כלבים-ספר ראשון

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
טורצ'יק165

כלבים-ספר ראשון

שליחה על ידי טורצ'יק165 »

פרק ראשון-לאונרד:

זה היה עוד יום רגיל בממלכת הכלבים, לאונרד היתאמן עם החרב שלו על הבובת אימונים בזמן שחבריו לאימונים היו בהפסקה.
 "לאונרד! למה שלא תבוא לאכול איתנו פעם אחת לשם שינוי? אתה אף פעם לא לוקח הפסקה מאימונים!" ג׳ון, חבר לאימונים שאל את לאונרד "אנחנו פה בשביל להיתאמן, אני לא פה בשביל 'כיף'. אני פה כדי להיות אביר יותר חזק, זה ניראה לי בזבוז זמן לאכול עכשיו. אני אוכל בבית אבל תודה על הדאגה" אמר לאונרד בזמן שהמשיך להכות את בובת האימונים העשויה מקש. "הורס שמחות..." ג׳ון אמר בזמן שהיסתובב לשאר הכלבים.
 לאונרד לא היתייחס אליו, ללאונרד הייתה רק מטרה אחת וזה להיות האביר הכי חזק. אבל לא בשבילו, בשביל אחותו הקטנה סטפני.
 אחרי האימונים לאונרד חזר לבית שלו ושל אחותו שהיה דירה קטנה בעליית גג של גברת סמית', האמא החורגת שלהם מאז שהם היו צעירים. אבל מאז שסטפני הפכה להיות בת 18 הם עברו לבית נפרד. "חזרתי" לאונרד אמר שניכנס לבית "לקח לך זמן! עכשיו בוא לפה הסדרה עומדת להתחיל!!!" סטפני אחותו הקטנה צרחה לו מהחדר שלה. לאונרד אנח והינהן עם הראש, אחותו יותר מידי ילדותית לגילה הוא חשב.
 "אז, איזה פרק אנחנו?" לאונרד התיישב על המיטה בזמן שהטלוויזיה התחילה לשיר את השיר פתיחה "17, אני חייבת לדעת מה יקרא עם מירנדה!!" סטפני אמרה בהתרגשות וניערה את לאונרד. לאונרד לא אהב את הסדרות הרומנטיות המפגרות האלה, אבל הוא ראה אותן עם סטפני כי היא חופרת לו וגם הוא אוהב אותה אז סוג של אין לו ברירה.
 "אבל... אני אוהבת אותך!" הדמות על המסך אמרה "את יודעת שאת לא יכולה... אני זאב ואת כלבה... זה לא יכול להיות..." הדמות השניה החזירה לה "אעאעאעה!! המתח! האהבה!!! תנשקו כבר!" סטפני צרחה על הטלוויזיה ולאונרד ציחקק לו "אוי נו במאת... החרא הזה לא יכול להיות אמיתי, זה מכניס לך שטויות למוח סטפני" לאונרד אמר בידיעה שהיא הולכת ליצרוח עליו עכשיו "ברור שזה יכול ליקרות!!!" "סיכויים של אחד למליון" "עדיין זה יכול ליקרות!! ואני אוכיח לך! ואם אני אהיה צודקת אתה תיתן לי מאה דוגלרס!"  "יודעת מה? בגלל שאני במצב רוח טוב ואני יודע שאת טועה אני אסכים, בתנאי שאם אני צודק את תעשי כלים למשך חודש" לאונרד אמר עם חיוך ממזרי על הפרצוף "דיל!" "באמת? אבל את שונאת לישטוף כלים" "כן אבל אני יודעת שאני הולכת לנצח!" סטפני אמרה והמשיכה ליראות את הפרק שאחרי כמה דקות הסתיים.
 לאונרד היסתכל על לוח המשימות כדי לימצוא עבודה שתספיק לו ולאחותו לזמן הקרוב, אבל משימה אחת ספציפית תפסה את העין שלו והוא לא אהב את זה.
                           משימה

תעזרו לי אני צריכה עזרה מישו חטף אותי והוא אידיוט אז סוג של הצלחתי ליכתוב את המודעה הזאת ולישלוח אותה בחשאיות.
תאריך:
זמן לסיום המשימה:
 לאונרד לא אהב את המשימה הזאת, זה העלה בו המון חשדות אבל הוא בכל זאת לקח אותה. 'משהו לגביי המשימה הזאת ניראה לי חשוד...' חשב.

שלח תגובה