כלבים-ספר ראשון פרק ה

מנהל: הסופרת הבלתי נתפסת

סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
טורצ'יק165
מגיב מתחיל
Reactions:
נושאים: 19

כלבים-ספר ראשון פרק ה

שליחה על ידי טורצ'יק165 »

פרק 5-המלכה ג'ורג'יה:
 "היי מי הרשה לכן לבוא?" לאונרד שאל "לורן" סטפני ענתה בגאווה "אוקי... אבל תיתנהגו יפה! אנחנו הולכים להיות מול המלכה" "מה רציני??" ג'סיקה שאלה בהפתעה "כן, המלכה מאוד מחבבת את לאונרד, היא אמרה שהוא אביר מס' 1!" לורן אמרה "תודה אבל אני לא חושב שאני עד כדי כך ראוי לתואר הזה מהמלכה" לאונרד אמר ואחרי שעה של הליכה הם הגיעו לארמון "וואו" סטפני וג'סיקה הסתכלו על הארמון מבחוץ, הרי זאת הייתה הפעם הראשונה שלהם שהם הלכו לשם. "תעודות זהות בבקשה" ביקש כלב שומר שעמד בכניסה לארמון וכולם הביאו לו תעודות זהות והוא אישר להם להיכנס. 
 "המלכה, זימנת אותי?" לאונרד הישתחווה וסטפני וג'סיקה אחריו בדיליי "כן, אני צריכה שאתה והצוות שלך תחקרו למה הזאבים תוקפים כל כך בזמן האחרון, זה ניראה כאילו הם תחת משימה אבל כל הזאבים שתפסנו לא מוכנים להגיד מה המשימה. אני מפחדת שהם אחרי יורש העצר שלי, אני אתן לך להתחיל עם וויל, הוא בארמון ויש לו טפסים על כל דבר שהולך בממלכה" "כרצונך מלכתי" לאונרד אמר ובא לצאת אבל המלכה עצרה אותו "סליחה על השאלה, אבל האם זאת זאבה בצוות שלך?" המלכה שאלה "כלבת זאב למען בירדג'יזס!-" "היא כלבת זאב הוד רוממותך, היא איתי" לאונרד הסביר "הממ... מה שמך?" המלכה שאלה "ג'סיקה" היא ענתה "אתם משוחררים" המלכה אמרה והם יצאו מחדר המלוכה "את משוגעת? לקלל ליד המלכה?!" לאונרד צעק על ג'סיקה "סורי, זה פשוט מעצבן שכולם חושבים שאני זאבה" היא אמרה והם הלכו בארמון בערך 15 דקות. "למה אנחנו הולכים כל כך הרבא? למקום הזה יש סוף?" סטפני שאלה "אנחנו הולכים ליפגוש את וויל, הוא אחראי על כל מה שהולך בממלכה. נתחיל אצלו" לאונרד אמר ואחרי עוד כמה דקות הליכה הם הגיעו לחדר של וויל. "וויל, המלכה שלחה אותי אליך" "מי מדבר?" קול שאל "לאונרד סמואל" לאונרד אמר "לאונרד סמואל? שככה יהיה לי טוב! למה אתה פה?" הקול אמר "אני פותח חקירה על למה הזאבים תוקפים, אני אצטרך יותר מידע. המלכה אמרה לי לפנות אליך" לאונרד אמר "נחמד נחמד... אני וויל נעים להכיר" הקול יצא מאחורי ערימת ספרים ויצא קורגי קטן בצבע שחור מאחורי ערימת ספרים "אני אתן לך שם של אחד שמכיר את כל העבריינים, אבל תיזהר. הוא מנהל מחתרת הכנ"ח, תיצתרך לשכנע אותו לעבוד איתכם ואז תאמינו לי הוא ישפוך הכל אם הוא מרגיש טוב איתכם" הוא אמר ונתן להם כתובת על דף בלוי "שם הוא נימצא בדרך כלל" וויל היסתובב וחזר לערימת הספרים "עכשיו אם לא אכפט לכם אני מסדר פה!" הוא אמר והם יצאו מהחדר.
 "אז אנחנו הולכים למצוא את מנהל מחתרת הכנ"ח?" סטפני שאלה "מה זה כנ"ח?" ג'סיקה לא הבינה "זה קבוצה של כלסים נגד חתולים, למרות שאנחנו בהסכם שלום עם חתולים יש כלבים שלא סובלים אותם אז הם יצרו מחתרת של טרוריסטים שפוגעים בחתולים" לאונרד הסביר "ואני הולך למצוא את מנהל מחתרת הכנ"ח לא אנחנו" לאונרד אמר "בבקשה לאונרד? מה אם החולשה שלו זה בנות? אני אוכל למשוך אותו ואז פוף אתה תעצור אותו והוא ישפוך הכל!" "זה לא עובד ככה" לאונרד אמר בזמן שהם יצאו מהטירה "תחזרו הביתה שתיכן" לאונרד הורה עליהם "אז רגע... אני שמעתי את המלכה אומרת שאנחנו הצוות שלך... ואם המלכה הורתה אז..." ג'סיקה אמרה "..." שתיקה מביכה~ "פאק טוב!" לאונרד אמר וג'סיקה נתנה מרפק לסטפני עם גבות גבות.

פרקים:
1 2 3 4 5

מיף