גשם שחור כבד - חלק 1

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
Bakbik1234

גשם שחור כבד - חלק 1

שליחה על ידי Bakbik1234 »

חלק 1 - על פסימיות פילוסופית ועל אימה קוסמית
קמתי הבוקר, בחוץ יש שמש, אבל האנשים אפורים. ישן וקם עייף, עיניי אדומות מסבל ומעייפות. חוסר השינה והדיכאון אשר משתלט על מוחי העלוב, ההבנה שלעולם לא אקבל הצלחה ואושר. מה התועלת בחיים ארוכים אם הם קשים, מחוסרי הנאה ומלאי סבל עד כדי ראיית המוות כברכה?
אני נהג מונית מסכן ועלוב, בלי חברים, בלי משפחה, אין קשר אנושי... האנשים היחידים שאדבר איתם אלו הנוסעים במונית.

בחורה בלונדינית נכנסת, "אני צריכה להגיע לקניון הקרוב", היא מבקשת. להפעיל את המכשיר האלקטרוני הארור, המונה המותקן במונית. עכשיו אני לא רק עייף ואומלל, אלא גם חמום מוח. למה הבלונדינית הארורה הזו הייתה צריכה להיכנס עכשיו? כל הבלונדיניות אותו הדבר, מופקרות וזולות, כולן טיפשות ללא יוצא מן הכלל. אולי זה נשמע כמו מיזוגניה, אולי אני באמת שונא נשים. אבל האמת היא שאני שונא את כל האנשים, את כל המין האנושי... ובמיוחד את עצמי.

תמונה

בום!
רגע אחד של חוסר תשומת לב מביא למוות, לסוף החיים. אולי אני לא מפחד מהמוות, אולי אפילו משתוקק למות... אבל הרגתי עוד בחורה ביחד איתי, ורגשות האשמה הם בלתי נסבלים! רגע, איך אני יכול להרגיש? האם איני מת?
 אני פוקח את עיניי, ונדהם לגלות את הנורא מכל. מסדרון אינסופי, משמעות הכאב. חגיגות האבסורד רק התחילו.

תמונה

שלח תגובה