מחוץ לתחום - פרק 1 - מר קינג (מתוך Episode - Choose Your Story מתורגם)

שלח תגובה

אהבתם? להמשיך לתרגם?

הסקר נגמר בתאריך ו' מאי 29, 2020 6:37 pm

כן!!! ספר מעניין! תמשיכי לתרגם אותו!

2
40%

לא כל כך... תמשיכי לתרגם ונראה אם זה כדאי להמשיך.

2
40%

לא. תפסיקי לתרגם אותו. הוא לגמרי משעמם!

1
20%

סך הכול הצבעות: 5

יוצר\ת הנושא
BabyGirlAriana

מחוץ לתחום - פרק 1 - מר קינג (מתוך Episode - Choose Your Story מתורגם)

שליחה על ידי BabyGirlAriana »

שלום לכולם. קוראים לי קיילי ג׳יי. אני בלונדינית, יש לי עיניים אפורות, אבל נחמדה. אני לא איזה בלונדינית סתומה. לרוב תמצאו אותי עם קוקו גבוה כזה.
הכל התחיל כשראס אמר שהוא מתכנן מסיבה בבית שלו הערב.
״מגניב! אני אבוא!״ אמרה מליסה. ״את תהיי אצלי במסיבה, נכון מותק?״ ראס שאל. ״כמובן!״ אמרתי בהתלהבות. ״אני מיד חוזר, אני חייב לזרוק זבל.״ ראס אמר.
״אלוהים אדירים, ראס פשוט כל כך מושלם,״ מליסה התלהבה והמשיכה. ״הוא פשוט כל כך סקסי!״ היא לא שמרה על הפה הגדול שלה סגור. ״תיזהרי!״ התעצבנתי, ״את מדברת על הבן זוג שלי!״ כעסתי. ״רק סיפרתי בדיחה...״ מליסה אמרה בחצי עצבנות. ״תירגעי.״ היא הוסיפה. ״זה לא היה כל כך מצחיק.״ קנדי, חברתי הטובה, קבעה. מליסה גלגלה עיניים. ״לא ידעתי שאתם זוג באופן רשמי...״ היא גלגלה עיניים. ״הוא שאל אותי אם אני מסכימה להיות הבת זוג שלו ממש הבוקר.״ עניתי. ״זה נהדר!״ מליסה קראה במבוכה. שמעו בקולה שהיא מעט נרגזת. ״אני מאוד שמחה בשבילך...״ היא הוסיפה. ״תשימי עין עליה!״ קנדי לחשה לי. ״מה אמרת הרגע?!״ מליסה שאלה ברוגז. ״לא אמרתי כלום!״ שיקרה קנדי. מליסה גלגלה עיניים, עוד פעם.
״קיילי ג׳יי, שמעתי שאת הולכת להיות ׳חופשית מהורים׳ החודש.״ אמרה מליסה בהתלהבות. ״נכון. אבא שלי עוזב לנסיעת עסקים מחר למשך חודש.״ אישרתי. ״זה אומר שתתכנני מסיבות מגניבות בטירוף, נכון?!״ שאלה מליסה בשמחה. ״אהה...״ עניתי, ונדמה לי ששמעו בקולי שאני דיי לחוצה. ״לא כל כך חשבתי על זה.״ המשכתי. ״נו באמת!״ מליסה השתעממה. ״אל תתגאי בזה שאין לך הורים אם את לא מתכננת לעשות עם זה שום דבר.״ היא הוסיפה. ״אם היא לא רוצה לעשות מסיבה, היא לא חייבת!״ קנדי סיכמה. ״מה שתגידי...״ מליסה אמרה בזלזול.
״אני חייבת ללכת...״ אמרתי בצער. ״הטלפון שלי ׳מת׳ ואני לא רוצה שאבא שלי ידאג...״ אמרתי. ״אני מבינה אותך.״ קנדי עודדה אותי. ״נראה אותך בלילה?״ שאלה. ״ברור!״ עניתי בשמחה. ״ביי!״ נפרדתי מהם והלכתי לכיוון היציאה. ״לאן את הולכת, בייבי גירל?״ ראס שאל כשנתקלתי בו. ״אני עוזבת. אכפת לך לקחת אותי הביתה?״ שאלתי את ראס במעט מבוכה. ״אהה... ממש עכשיו?״ הוא שאל, כאילו הוא לא כל כך רוצה. ״מן הסתם.״ עניתי. ״בסדר.״ ראס ענה, נאנח בעצבנות וגלגל עיניים. ״מה שתגידי.״ אמר, וניכר בקולו שהיה מעוצבן. ״תודה!״ עניתי לו ונסענו בחזרה לבית שלי.
כשהגענו לבית שלי, הודיתי לו על כך שהסיע אותי הביתה. ראס התעסק בטלפון, כאילו אני כלום, ופשוט שתק. פתאום אבא שלי, ג׳יימס, הגיע ונזף בי. ״הינה את!״ הוא גער בי. ״מי האיש הזקן הזה?״ שאל ראס בזלזול. ״האיש ׳הזקן׳ הזה הוא אבא שלה.״ אמר אבא בטון מלגלג. ״שיט!״ נבהל ראס. ״ומי אתה?״ שאל אבא, בטון המעוצבן שלו. ״אבא, זה ראס, הבן זוג שלי.״ הצגתי לאבא את ראס. ״מה קורה, ׳אח מאמא אחרת׳?״ שאל ראס בצחוק. ״את יוצאת עם הדפוק הזה?!״ אבא נבהל. ראס גלגל עיניים. ״אבא!״ התעצבנתי. ״השם שלך הוא ראס, נכון?״ אבא שאל. ״נכון!״ ענה ראס בצחוק. ״ראס, עדיף לך לצאת מהבית שלי בתוך 3 שניות, או שתתחרט על זה!״ גלגלתי עיניים. ״חוצפה!״ ראס נבהל. ״חשבתי שאמרת שאבא שלך ׳מגניב׳...״ אמר בזלזול. ״מה שתגידו. אני הלכתי!״ הוא הצהיר.
אחרי שראס עזב, אבא כעס עליי: ״התקשרתי אלייך 10 פעמים!״ אמר אבא. ״מצטערת, אבא. הטלפון שלי ׳מת׳ ולא יכולתי לענות.״ עניתי לו. ״זה היה עד כדי כך חשוב?״ שאלתי. ״למען האמת, כן.״ הוא ענה לי. ״אני רוצה לדבר איתך על בנסיעת עסקים שלי מחר.״ הצהיר אבא. ״אבא, אני אהיה בסדר!״ הודעתי לו, כאילו לא אמרתי לו את זה כבר המון פעמים. ״זה בסך הכל חודש! אני יכולה להסתדר לבד בעצמי!״ המשכתי. ״אני יודע שאת יכולה.״ אמר אבא. ״אבל?״ ידעתי שיש פה ׳אבל׳. אבא לא סתם היה קורא לי לשיחה אם לא היה ׳אבל׳ במשפט הזה. זה ידוע - אומרים לך שמשהו טוב קורה, ובסוף זה לא מסתדר. ומן הסתם שצדקתי - יש פה ׳אבל׳. ״יש לי חבר שסיים מערכת יחסים לא מזמן, וצריך לגור איפשהו עד שהוא ימצא מקום אחר לגור בו. אמרתי לו שזה בסדר שהוא יגור פה, אם זה בסדר מצידך.״ אבא הסביר לי. ״אתה רוצה שאני אגור עם מישהו שבחיים לא פגשתי?!״ נלחצתי. ״פגשת אותו, אבל היית הרבה יותר קטנה, אז אני לא בטוח שאת זוכרת אותו.״ אבא ענה לי - רגוע מתמיד. ״אבא, אני לא צריכה בייביסיטר! אני הולכת לאוניברסיטה בקרוב!״ הזכרתי לו. ״אני יודע, מותק. זה טובה בשבילו. הוא צריך מקום לגור בו.״ הוא פירט. ״אני לא אעזוב אותך פה עם מישהו ראנדומלי. תסמכי עליי - אשטון הוא פשוט מלאך!״ אבא סיפר, בעיניים נוצצות. ״אשטון?״ שאלתי. לא הבנתי מיהו אשטון. ״כן, אשטון קינג. השם מוכר לך?״ הוא התאמץ להזכיר לי. ״אשטון קינג? כן, אני זוכרת אותו...״ ניסיתי לחשוב על איך הוא נראה היום... ״באמת??? זה נפלא! הוא יגיע לפה הלילה.״ אבא שמח. ״מה?!״ התעצבנתי. ״חשבתי שאנחנו יכולים לאכול יחד ארוחת ערב ותוכלו להכיר זה את זה טוב יותר!״ חיוך גדול היה מרוח לו על הפנים בזמן שהוא דיבר. ״אני לא יכולה. יש לי תוכניות עם ראס הלילה...״ סיפרתי. ״לא, אין לך.״ אבא כעס. ״יש לי רעיון! קח אותי איתך לנסיעת העסקים שלך!״ הצהרתי. ״מותק, יש לך לימודים. עכשיו לכי תתארגני. אשטון יכול להגיע כל רגע.״ אבא זירז אותי.
החלטתי ללבוש שמחה שחורה עם פרחים אדומים ונעלי עקב אדומות מבריקות תואמות. זה דווקא לדעתי ממש התאים לי. כשבאתי לסלון אשטון כבר הגיע - והוא ואבא דיברו ביניהם. ״הגעת בדיוק בזמן! קיילי ג׳יי, תכירי את אשטון!״ אבא הציג אותו בפניי.
האיש שעמד מולי לא היה דומה לשום דבר ממה שדמיינתי! הוא היה נראה כמו דוגמן משער של מגזין. עורו היה רך כמו קטיפה, עיניו רכות אך שובות לב ולסת שיכולה לחתוך באבן! הוא חקר אותי בעיניו, והמבט החודר שלו גרם לי לתחושת צמרמורת נעימה בגוף! הוא היה האיש הכי מדהים שאני הכרתי!!! שיער חום כהה, בלורית מתולתלת, אף מושלם ועיניים כחולות, עמוקות כאלה ומהממות! ״זאת הבת שלך?!״ אשטון שאל בתדהמה מוחלטת. ״כן!״ אמר אבא והסתכל על אשטון במבט מוזר, כאילו הוא חוקר אותו. ״היא נראת כל כך...״ אשטון עצר לרגע. היה נראה שהוא חיפש את המילה המתאימה. הוא עדיין הסתכל עליי, והניף את לשונו על השפה התחתונה שלו. המבט הקשה שלו גרם לי להרגיש לחוצה. ״נראת כל כך כמו מה?״ שאלתי. ״לא משנה...״ הוא ניסה להחליף נושא. ״משהו נשרף פה?״ הוא שאל. ״הפיצה!!!״ אבא שלי נזכר ורץ למטבח.
אחרי שאבא שלי הלך, התחילה שיחה: ״סיימת לבהות בי?״ הוא שאל אותי. ״מצטערת. פשוט עבר המון זמן מהפעם האחרונה שראיתי אותך.״ עניתי, מאוד נבוכה ולחוצה, משתדלת לזכור את כל מה שבאתי לומר, בלי לטעות ובלי לגמגם. ״כן, באמת עבר המון זמן. נהדר לראות אותך שוב!״ אמר בשמחה. ״אהמ... כן...״ גימגמתי. ״אז, בן כמה אתה כבר?״ שאלתי אותו. ״אני בן 25. ואת בת?״ הוא אמר. ״אני בת 18.״ עניתי, עם חיוך קטן מבויש על פניי... ״כן...״ הוא התנהג מוזר. ״מה?״ שאלתי כי לא הבנתי מה קורה בסיטואציה הזו. ״שום דבר. סתם, מוזר לראות אותך ככה, שאת כמעט ׳מבוגרת׳.״ הוא ענה בזמן שהוא בהה. ״למה אתה מתכוון ב׳כמעט׳?! אני כבר מבוגרת!״ התרגזתי מאוד, שכמעט צעקתי. ״כן, נכון, את כבר מבוגרת.״ אשטון היה ציני. ״אני עושה דברים שמבוגרים עושים!״ קבעתי נחרצות. ״באמת?״ אשטון שאל, גם - בציניות. ״כן...״ אמרתי בקול רפה, מצטערת שפלטתי את השטות הזו מהפה שלי. ״כמו מה?״ אשטון שאל בלגלוג. ״אהההה....״ הבכתי את עצמי. רציתי למות מבושה באותו רגע! למה עשיתי את זה? מניחה שסתם רציתי להרשים אותו. ״זה מה שחשבתי.״ אשטון ׳צחק׳ עליי. ״האוכל מוכן!״ אבא קרא לנו כדי שנבוא לשולחן. ״אחרייך.״ אשטון צחק, היה ג׳נטלמן וקד קידה. כתגובה - פשוט גלגלתי מולו את העיניים ופסעתי לכיוון השולחן. ״הפיצה הזאת מעולה! לא אכלתי או הכנתי ארוחה ביתית במשך שנים!״ אשטון סיפר. ״טינה לא הייתה מבשלת בשבילך?״ אבא שאל ולרגע נזכר ונבהל. ״מצטער שהזכרתי את האקסית שלך.״ אבא התנצל. ״זה בסדר.״ הרגיע אשטון. ״היא תמיד הייתה או עייפה מדי או במסיבות עם חברים שלה, ואני לא יכולתי לבשל כדי ׳להציל את חיי׳.״ הוא הסביר. ״קיילי ג׳יי מצוינת במטבח! אני מתערב איתך שהיא יכולה לבשל לך משהו טוב בזמן שאני לא בבית. נכון מתוקה?״ אבא החמיא לי. ״בטח! אני יכולה לבשל לך.״ שמחתי על ההזדמנות שאני יכולה לבשל למישהו. ״את לא חייבת.״ אשטון היה מובך. ״זה לא כל כך בעיה.״ ניסיתי לשכנע את אשטון. ״אם כך, אשמח לארוחה ביתית.״ אשטון הודה לי. ״אולי תוכלי אפילו ללמד אותי?״ שאל אשטון בתקווה. ״כמובן!״ עניתי לאשטון. ״אז מה קרה בינך לבין הבת זוג שלך?״ שאלתי. ״קיילי ג׳יי!״ אבא גער בי. ״זה בסדר.״ הרגיע אשטון, שוב. ״נפרדנו כי היא בגדה בי. עם החבר הכי טוב שלי. במיטה שלי.״ הוא סיפר. ״שיט!״ התעצבנתי. ״לשמור על שפה נקייה!״ אבא הכריז. ״אני מניח שאנשים הם לא מה שחשבתם שהם. ובגלל שגרנו ביחד, עכשיו אני מחפש דירה חדשה.״ הוא פירט. ״זה לא קל למצוא איפה לגור במיקום טוב בעיר הזו.״ הוא הסביר לנו. ״אתה יכול להישאר פה כמה זמן שבא לך!״ אמר לו אבא. ״אני מעריך את זה מאוד, ג׳יימס, אבל אעדיף את זה יותר אם תתן לי לשלם לך בעבור זה.״ ענה אשטון לאבא. ״לדאוג לבת שלי בזמן שאני רחוק - זה עדיף.״ הצהיר אבא. ״היא יכולה להיות קומץ לפעמים.״ אמר. ״באמת?״ אמר אשטון. ״הוא מגזים!״ אמרתי. ״אני חושב שאני אהיה השופט של זה.״ אשטון קבע.
-היי מותק, איפה את?- ראס סימס לי. {שיט! שכחתי לספר לראס שאני לא יכולה להגיע למסיבה שלו.} ״אני יכולה ללכת לדקה בערך? שאלתי, והקפדתי על נימוסים תוך כדי, מן הסתם. ״כמובן!״ אבא הסכים והוא ואשטון המשיכו בשיחה.
הלכתי לסלון כדי לדבר עם ראס ולקבל מעט פרטיות. ״היי ראס! אני מצטערת, אבל אני לא יכולה לבוא למסיבה שלך הלילה.״ אמרתי את זה ישר והמשכתי. ״אני בארוחה עם אבא שלי וחבר שלו.״ סיפרתי את האמת. •את צוחקת איתי?!• ראס כעס. •את לא יכולה להתגנב החוצה אחר כך?!• הוא שאל בעצבנות. ״לא. אני לא יכולה.״ אמרתי. •את לא יכולה, או שאת לא רוצה?!• ״אני אנסה להתגנב החוצה אחר כך.״ הבטחתי לראס. ״לא, את לא!״ אשטון צץ משום מקום. ״תסלח לי?!״ כעסתי. ״את לא מתגנבת החוצה אחר כך!״ אשטון קבע. ״אתה לא תגיד לי מה לעשות!״ הצהרתי. ״אוקיי, אז אני אספר לאבא שלך!״ איים אשטון. ״רגע!״ נבהלתי. ״מה?״ אשטון חיכה. ״אולי נוכל להגיע להסכם?״ הצעתי. ״הסכם? זה יכול להיות מעניין. תמשיכי.״ הוא הקשיב. ״אם לא תספר לאבא שלי מה אני מתכוונת לעשות, אני לא מתכוונת לספר לאבא שלי מה אתה מתכוון לעשות בזמן שהוא לא בבית.״ הסברתי על ההצעה שלי. ״ומה אני אקבל מזה?״ שאל אשטון. ״נו באמת, אני מתערבת איתך שאתה גם אוהב ללכת למסיבות ולעשות כיף במקום לעשות לי בייביסיטר.״ ניחשתי. ״תני לי להבהיר משהו. אבא שלך חבר מאוד טוב שלי. אני באמצע פרידה, ואבא שלך טוב לב מדי עד כדי כך שהוא פתח לי את ביתו בתמורה לכך שאני אשים עין עלייך. בגלל זה, איזה מן חבר אני אהיה אם אני אתן לו ליפול כך? ובכל מקרה, את מי את פוגשת בכלל?״ הוא הבהיר. ״את הבן זוג שלי!״ הכרזתי. ״יש לך בן זוג?״ הוא חקר. ״כן, יש לי. הוא ממש חתיך!״ התגאתי. ״ובכן, תגידי לבן זוג הממש חתיך שלך שאת נשארת בבית הלילה.״ אשטון קבע נחרצות. הסתכלתי עליו במבט חודר, קר ומעוצבן. ״את צריכה להבין שבזמן שאבא שלך לא פה את חיה תחת החוקים שלי!״ הוא הכריז. ״לא יהיו שום התגנבויות החוצה בלילה או התנהגות פזיזה!״ סיכם. ״וואו, מי אתה חושב שאתה?!״ התעצבנתי. ואז אבא פרץ לחדר. ״הינה אתם! הכל בסדר?״ אבא שאל. ״כן, הכל בסדר גמור!״ עניתי וניסיתי להישמע רגועה לגמרי. ״רק אמרתי לבת שלך שהיא תצטרך לעקוב אחר החוקים שלי בזמן שאתה לא בבית.״ אשטון הציל את המצב. ״טוב מאוד! אני סומך עליך שתיקח אחריות מלאה עליה!״ שמח אבא. ״אל תדאג, יעשה.״ אשטון חייך. ״אומייגאד! עוד לא הראיתי לך את החדר שלך!״ אבא נבהל. ״קיילי ג׳יי, האם תהיי כמו בובה ותראי לאשטון את חדר האורחים?״ שאל אבא. ״כמובן! בוא איתי.״ עניתי ועלינו לחדר האורחים.
״זה החדר שלך!״ הצהרתי בפניו. ״תודה, ילדונת.״ הוא הודה. כעסתי. אני כבר לא ילדה. למה כולם מתייחסים אליי כמו ילדה?! וכשקוראים לי ילדה - זה עוד יותר נוראי! אני לא ילדה! אני גם לא כל כך נערה! אני כמעט מבוגרת. טכנית, זה אולי עדיין נחשב נערה... אבל אני חא ילדה! דיי! נמאס! תפנימו כבר! אתם מתייחסים אליי כאילו אני תינוקת שלא מבינה כלום מהחיים שלה. ״מצטער.״ אשטון אמר, כנראה שם לב שכעסתי. ״נהגתי לקרוא לך כך כשהיית צעירה יותר. אבל אני מניח שאת כבר לא כל כך קטנה יותר...״ אשטון סיפר. בקלות היה אפשר להבין שהוא הובך. ״לא, אני לא. אז אל תקרא לי ככה שוב פעם!״ קראתי. ״נרשם!״ הוא צחק. ״מעולה.״ אמרתי בציניות. ״את יודעת שלא יזיק לך לחייך מדי פעם?״ הוא ניסה לגרום לי לצחוק מעט. ״כן, זה יזיק.״ המשכתי בגישה האטומה שלי. ״נו באמת! אהבת אותי כשהיית צעירה יותר... נתתי לך את הבובה המועדפת עלייך! זוכרת? שיחקת רק איתה במשך חודשים!״ הוא ניסה להזכיר לי. ״הייתי ילדה אז. זה הולך לקחת יותר מבובה כדי לגרום לי לחבב אותך שוב.״ צחקתי. ״יש לי הרגשה שהולך להיות מעניין לגור איתך.״ הוא חשב לעצמו בקול. {יותר כמו כאב...} ״אם סיימנו פה, אני אשמח לעזוב.״ אמרתי, בנסיון נואש ללכת כבר. ״אני אבוא אלייך לחדר אחר כך, לבדוק שהכל בסדר.״ הוא אמר. ״אני לא אתגנב החוצה, תירגע!״ ניסיתי להרגיע אותו ועזבתי. {אומייגאד! הוא רק הגיע וכבר עולה לי על העצבים! קיילי ג׳יי, תירגעי! הוא הולך להיות פה רק כמה שבועות! את תצליחי לשרוד את זה.}
יום למחרת:
״אני שונא ללכת עוד פעם, אבל אני אחזור בעוד חודש. אני שמח שאשטון פה כדי לשים עלייך עין!״ אמר אבא. ״אתה יכול לקרוא לזה איך שזה באמת - בייביסיטר!״ כעסתי. ״אני אהיה בייביסיטר טוב, אל תדאגו!״ גיחך אשטון. ״אני לא אתווכח עם זה! תתקשרו אליי אם קורה משהו!״ אבא אמר לנו. ״ביי, אבא!״ נפרדתי ממנו בחיבוק. ״ביי.״ הוא ענה לי בחזרה. ״אז אני מניח שזה רק אנחנו עכשיו.״ אשטון אמר משהו שכבר ידעתי. ״מניחה ככה...״ הסכמתי. ״מה עם אמא שלך?״ אשטון התעניין. ״אין לי מושג. לא דיברנו למשך זמן מה.״ עניתי לו את האמת. ״איך זה קרה?״ אשטון המשיך להתעניין. ״אני חושבת שהיא יותר מדי עסוקה בחיים הבודדים שלה.״ ניחשתי. ״אנחנו מדברות בטלפון פעם או פעמיים בחודש, וזה הכל!״ סיפרתי. ״אני מצטער...״ אשטון התנצל. ״זה בסדר! היא במילא לא הייתה חלק כל כך חשוב בחיים שלי.״ הרגעתי. ״אז מה אתה הולך לעשות היום? סתם להירגע על הספה?״ גיחכתי. ״הרבה יותר קשה.״ אשטון אמר וגלגל עיניים בעצבנות. ״אני מנהל 100 כספים משלי וכל מיני דברים פיננסיים...״ הוא אמר. ״וואו! זה מאוד מרשים!״ התפלאתי. ״אני מניח...״ הוא ענה. ״אוקיי, אני חייבת ללכת! אני לא רוצה לאחר לבית ספר.״ אמרתי. ״סבבה, תלבשי ואני אסיע אותך לבית ספר.״ הוא ענה לי. ״אני כבר לבושה.״ התעצבנתי. ״השורטס שלך לא נראה לך קצרים מדי בשביל בית ספר?״ הוא אמר. ״לא ידעתי שאתה מסתכל לי על הרגליים.״ צחקתי. ״זה לא מתאים, מר קינג.״ גיחכתי. ״אל תגזימי.״ הוא רגז. ״אני לא מחליפה!״ הודעתי לו. ״אוקיי. מה שתגידי. בואי נלך.״ הוא סוף סוף הסכים.
בבית ספר:
״אלה החברים שלך, שם?״ אשטון שאל. ״הולי...״ קנדי אמרה ולא סיימה. ״שיט!״ מליסה המשיכה אותה. ״מה קיילי ג׳יי עושה עם החתיך הזה?״ מליסה התפלאה, הייתה נבוכה ומעוצבנת.
״כן, אלה החברים שלי.״ אמרתי לאשטון. ״הם בוהים בנו.״ אשטון אמר לי. ״אני תוהה למה...״ אמרתי במבוכה. אשטון גיחך. ״אני אאסוף אותך אחרי הלימודים.״ הוא אמר.
״אומייגאד!״ קנדי התלהבה. ״הבחור הזה בא לי בטוב בעין!״ היא צחקה. ״מי זה?!״ היא רצתה לדעת פרטים. ״קוראים לו אשטון קינג.״ עניתי לה. ״הוא חבר של אבא שלי.״ הוספתי. ״הוא נשאר איתי עד שאבא שלי יחזור מנסיעת העסקים שלו.״ לא חסכתי בפרטים. ״מה?!״ קנדי הופתעה. ״הוא נפרד מהבת זוג שלו, וצריך מקום להישאר בו...״ אמרתי במבוכה. ״הוא גר איתך והוא רווק?! אומייגאד! את מזליסטית בטירוף!!!״ היא התלהבה הרבה יותר ממני. ״קנדי! תירגעי! שום דבר לא הולך לקרות בינינו!״ הצהרתי בפניה. ״למה לא?״ היא שאלה. ״כי אני לא כזה אוהבת אותו.״ סיפרתי לה את האמת. ״איך לא?! הוא כל כך חמוד!״ היא הייתה בהלם. ״אני יודעת שהוא חתיך, אבל הוא חבר של אבא שלי, ושום דבר לא יקרה בינינו!״ הזכרתי לה.
״קיילי ג׳יי?״ הוא שאל במבוכה. הסתובבתי לאחור בבהלה. ״שכחת את התיק שלך אצלי ברכב.״ {אוי לא!!!} ״אהה... תודה שהבאת לי את זה.״ הודיתי לו במבוכה. הוא הביא לי את התיק. ״אין בעד מה.״ הוא אמר וקולו היה צרוד.
אחרי שהוא הלך שאלתי את קנדי אם היא חושבת שהוא שמע את זה. ״את רוצה שאני אשקר?״ היא ענתה לי. ״אוף!״ אמרתי בעצב. ״הוא הולך לצחוק עליי בעניין הזה, אני בטוחה!״ הייתי לחוצה. ״את האמת, אני לא כל כך בטוחה בזה. אני נשבעת שיכולתי לראות הבהוב של חום בעיניו.״ היא נשבעה. ״אל תהיי מגוחכת.״ הייתי ממש עצובה. ״אוי לא...״ קנדי לחשה. ״מה קרה?״ נלחצתי. ״זה נראה כאילו מליסה מעלה את טענתה.״ קנדי התעצבה. כשראיתי את זה נבהלתי. התאכזבתי. הרגשתי כאב אמיתי.
מה שראיתי הוא את מליסה הדפוקה מפלרטטת עם אשטון.
הפרק הסתיים! המשך יבוא! מקווה שאהבתם :) רק שתדעו שלקח לי המון זמן לתרגם את זה.
ובקשר לחלק האחרון בסיפור, אל תגידו לי שכשמישהי מפלרטטת עם מישהו זה לא כאב. אם הוא הקראש שלך זה מאוד כואב, כי כן, הוא הקראש של קיילי ג׳יי, למרות שיש לה בן זוג. אני חושבת שאני אעלה פרק כל שישי, וככה יהיה לכם כל שישי פרק מהסיפור הטוב הזה, כמו סדרה.

BabyGirlAriana 💖

סמל אישי של משתמש

Shahar

Re: מחוץ לתחום - פרק 1 - מר קינג (מתוך Episode - Choose Your Story מתורגם)

שליחה על ידי Shahar »

קודם כל, ממש ממש אסור לתרגם ולקחת סיפורים בלי אישור של הכותבת. אני בעצמי כותבת באפיסוד ואם מישהו היה עושה את זה לסיפורים שלי הייתי מתחרפנת.

תעקבו אחריי באינסטגרם אם בא לכם לקרוא את השטויות שלי ♥ Shahar.episode
תמונה

יוצר\ת הנושא
BabyGirlAriana

Shahar כתב:
ש' מאי 23, 2020 3:10 pm

קודם כל, ממש ממש אסור לתרגם ולקחת סיפורים בלי אישור של הכותבת. אני בעצמי כותבת באפיסוד ואם מישהו היה עושה את זה לסיפורים שלי הייתי מתחרפנת.

יש לי בעיה עם הfan mail ואם הייתי יכולה הייתי שואלת אותה. זה סיפור ממש טוב, לא הרבה מכירים את האפליקציה וכן, אני יודעת שיש בעיה עם הזכויות יוצרים. חשבתי על זה ותחשבי לדוגמה על אלה שמתרגמים את השירים שיש בטיקטוק ומעלים לטיקטוק/אינסטגרם בלי האישור של מי שיצר את הסאונד/רקד את הריקוד. או אלה שיוצרים עמודי מעריצים או מתרגמים סתם שירים ומעלים ליוטיוב. זה גם בלי זכויות יוצרים. אז מה? אנשים מפסיקים לעשות את זה? מישהו מעיר להם? לא. אף אחד.

BabyGirlAriana 💖

סמל אישי של משתמש

Shahar

שליחה על ידי Shahar »

BabyGirlAriana כתב:
ש' מאי 23, 2020 3:43 pm
Shahar כתב:

יש לי בעיה עם הfan mail ואם הייתי יכולה הייתי שואלת אותה. זה סיפור ממש טוב, לא הרבה מכירים את האפליקציה וכן, אני יודעת שיש בעיה עם הזכויות יוצרים. חשבתי על זה ותחשבי לדוגמה על אלה שמתרגמים את השירים שיש בטיקטוק ומעלים לטיקטוק/אינסטגרם בלי האישור של מי שיצר את הסאונד/רקד את הריקוד. או אלה שיוצרים עמודי מעריצים או מתרגמים סתם שירים ומעלים ליוטיוב. זה גם בלי זכויות יוצרים. אז מה? אנשים מפסיקים לעשות את זה? מישהו מעיר להם? לא. אף אחד.

בטיקטוק זה ממש ממש לא אותו דבר. מדובר פה בסיפור שמישהו יצר, בטיקטוק מדובר בסרטון שאפשר להפיץ ברשת. אני יודעת כמה קשה זה לכתוב סיפורים שם וכמה קשה צריך לעבוד כדי שהם יתפרסמו ואני חושבת שהייתי מתבאסת ממש אם מישהו אחר היה מקבל קוראים על חשבוני, מה שעשית פה נקרא plagrism.   יש הרבה אנשים שאני יודעת שכן מאשרים לתרגם וזה אבל חשוב ממש לשאול קודם. לכמעט כל הכותבות שם יש חשבון אינסטגרם. אין לי מושג מה זה הסיפור הזה שהעתקת אני לא מכירה אותו אבל גם אם הוא ישן זה לא הופך את זה לבסדר :\

תמונה

יוצר\ת הנושא
BabyGirlAriana

Shahar כתב:
ש' מאי 23, 2020 3:47 pm
BabyGirlAriana כתב:
Shahar כתב:

בטיקטוק זה ממש ממש לא אותו דבר. מדובר פה בסיפור שמישהו יצר, בטיקטוק מדובר בסרטון שאפשר להפיץ ברשת. אני יודעת כמה קשה זה לכתוב סיפורים שם וכמה קשה צריך לעבוד כדי שהם יתפרסמו ואני חושבת שהייתי מתבאסת ממש אם מישהו אחר היה מקבל קוראים על חשבוני, מה שעשית פה נקרא plagrism.   יש הרבה אנשים שאני יודעת שכן מאשרים לתרגם וזה אבל חשוב ממש לשאול קודם. לכמעט כל הכותבות שם יש חשבון אינסטגרם. אין לי מושג מה זה הסיפור הזה שהעתקת אני לא מכירה אותו אבל גם אם הוא ישן זה לא הופך את זה לבסדר :\

אני יודעת שקוראים לה סנדרה משהו אם את מכירה ואני לא יודעת את האינסטגרם שלה... אם את מכירה ויודעת את יכולה לכתוב לי?

BabyGirlAriana 💖

סמל אישי של משתמש

Shahar

שליחה על ידי Shahar »

BabyGirlAriana כתב:
ש' מאי 23, 2020 3:49 pm
Shahar כתב:
ש' מאי 23, 2020 3:47 pm
BabyGirlAriana כתב:

אני יודעת שקוראים לה סנדרה משהו אם את מכירה ואני לא יודעת את האינסטגרם שלה... אם את מכירה ויודעת את יכולה לכתוב לי?

מה השם של הסיפור באפליקציה?

תמונה

שלח תגובה