המדריך למשתמש המתחיל!

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
Little Angel
מגיב מתחיל

המדריך למשתמש המתחיל!

שליחה על ידי Little Angel »

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

המדריך למשתמש המתחיל!

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

:idea: פרופיל! :idea:

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

היי לכולם! 
שמחה שחזרתם לקרוא עוד חלק במדריך שלי! והיום, לאור הבקשות, אנגיש את נושא הפרופיל. חשוב לי לציין שהפרופיל ואפשרויותיו מתעדכנות כל הזמן. אשתדל לעדכן גם את הפרק הזה ובכללי פרקים שיעברו שינוי :) 
דבר נוסף שחשוב להוסיף - ככל שתהיו פעילים יותר באתר, תשימו לב כי הוא עובד לכם בצורה טובה יותר. תקבלו התראות, תוכלו לשלוח הודעות ואפשרויות הפרופיל שלכם יתעדכנו בהתאם! אם משהו מהדברים שאכתוב לא מופיע לכם, לא לדאוג. פשוט תהיו פעילים ותשימו לב שזה יופיע.
אם עוד לא קראתם את הפרק הקודם ואתם מרגישים שאתם צריכים קצת להתעדכן, הנה קישור לפרק הראשון!
תיהנו♥

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

איך שמים תמונת פרופיל?

אני מניחה שזו הייתה הבעיה הראשונה שנתקלתם בה, ואם לא הראשונה אז בין הראשונות. איך שמים תמונת פרופיל?
נתחיל באיך בכלל להגיע לשם!

1. פונים לסרגל האפשרויות למעלה, איפה שהשם שלכם מופיע, ולוחצים עליו.

2. בוחרים באפשרות של "לוח בקרה למשתמש"

3. באפשרויות הכחולות שמופיעות לכם במרכז המסך, יש לבחור ב"פרופיל", ואז בסרגל האנכי ב"סמל אישי"

עכשיו, כמו שאתם כנראה מבינים, כדי שתמונת הפרופיל שלכם תהיה תקינה, אתם צריכים לעמוד בסטנדרטים מסוימים ו... תרשו לי לחסוך מכם את החיפוש בגוגל. זה כמעט בלתי אפשרי. ולכן יש באפשרותכם לבחור ב"גראוואטאר" (הקישור מופיע בעמוד שבו אתם נמצאים), ושם לעקוב אחרי השלבים הבאים:

1. הירשמו לאתר בעזרת גוגל (הכניסו מייל) 

2. לחצו על "הוסף תמונה חדשה"

3. בחרו את האפשרות הנוחה לכם (אני מאמינה שרובכם תשתמשו בהעלאה מהמחשב, לכן יש לוודא כי הורדתם את התמונה שאתם מעוניינים לשים בפרופיל למחשב) ובחרו את התמונה אותה אתם רוצים לשים כפרופיל

4. לחצו על חתוך ובחרו את האפשרות הטובה ביותר בעיניכם לחתיכת התמונה

5. לחצו שוב על חתוך תמונה בחרו את הדירוג שאתם נותנים לתמונה מבחינת תוכנה שאת הסבריה תוכלו לראות באתר עצמו ואז בחרו "דירוג"

6. אחרי שאתם רואים את התמונה לצד האימייל שלכם, העתיקו את האימייל והדביקו במקום המיועד אותו פתחתם (לוח בקרה למשתמש - פרופיל - סמל אישי) ולחצו שלח.

ו.. זהו! יש לכם פרופיל! תתחדשו! ^^

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

מה זה חתימה? ואיך אני יוצר/ת אחת?

חתימה זו בעצם הסיומת של כל הודעה שאי פעם תשלחו. בין אם זה פרק או תגובה. כמו שאם תרדו לסוף הפרק, תוכלו לראות את החתימה שלי. 
כדי ליצור חתימה אתם צריכים לחזור על השלבים הראשונים שכתבתי (לוח בקרה למשתמש - פרופיל) והפעם ללחוץ על "ערוך חתימה".
שם תוכלו לכתוב מה שתרצו עם הגבלה של עד 255 מילים. ניתן לצרף תמונות, סרטוני וידיאו מיוטיוב וקישורים. מה שתרצו!

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

ראיתי שלכמה משתמשים נתון גילם ומיקומם, איך גם אני יכול/ה לעדכן את שלי?

עד כמה שאני יודעת, זה מבין האפשרויות שמתפתחות לאחר הגבה ממושכת (העצה שנתתי בתחילת הפרק) והמנהל עובד על אפשרות של ביו (חלק בפרופיל בו תוכלו לכתוב בחופשיות ובאריכות על עצמכם, על הספרים ועל מה שתרצו - כמו בעיר הישנה). אתם תדעו שזה מופיע לכם אם תכנסו ללוח הבקרה - פרופיל ויופיע לכם לשונית אנכית עליה כתוב "ערוך פרופיל", בו תוכלו לעדכן (נכון לכרגע) את גילכם, את מיקומכם ואתרים בהם אתם משתמשים. כמו שאמרתי מקודם, פרופיל ארוך ומושקע יגיע בהמשך :)

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

מה זה הגדרות חשבון? מה אני יכול/ה/צריך/ה לעשות שם?

כרגע, אין לכם כל כך למה להתעסק עם זה. את שם המשתמש (נכון לכרגע) לא ניתן להחליף ומה שניתן לעשות שם זה לעדכן מייל (להחליף אותו) ולהחליף סיסמה. אין לכם כל כך מה לחפש שם ^^' 

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

עד כאן לפרק השני, 
אם יש משהו שאתם רוצים שאסביר/אלמד להסביר עליו לפרק הבא, תכתבו בתגובות!
יום נעים!

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

♥✶✶♥♔♥✶✶♥♔♥✶✶♥♔♥

🄰🄽🄶🄴🄻🄸'🅂 🅂🅃🄾🅁🄸🄴🅂

♥✶✶♥♔♥✶✶♥♔♥✶✶♥♔♥

"🄴🅅🄴🅁🅈 🅂🅃🄾🅁🅈 🄱🄴🄶🄸🄽🅂 🄵🅁🄾🄼 🄰 🄻🄸🅃🅃🄻🄴 🄼🄾🄼🄴🄽🅃 🄾🄵 🄿🄰🅂🅂🄸🄾🄽"

♥✶✶♥♔♥✶✶♥♔♥✶✶♥♔♥

סמל אישי של משתמש

avital55
מגיב מתחיל

Re: המדריך למשתמש המתחיל!

שליחה על ידי avital55 »

Little Angel כתב:
ש' מאי 23, 2020 5:35 pm

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

המדריך למשתמש המתחיל!

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

:idea: פרופיל! :idea:

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

היי לכולם! 
שמחה שחזרתם לקרוא עוד חלק במדריך שלי! והיום, לאור הבקשות, אנגיש את נושא הפרופיל. חשוב לי לציין שהפרופיל ואפשרויותיו מתעדכנות כל הזמן. אשתדל לעדכן גם את הפרק הזה ובכללי פרקים שיעברו שינוי :) 
דבר נוסף שחשוב להוסיף - ככל שתהיו פעילים יותר באתר, תשימו לב כי הוא עובד לכם בצורה טובה יותר. תקבלו התראות, תוכלו לשלוח הודעות ואפשרויות הפרופיל שלכם יתעדכנו בהתאם! אם משהו מהדברים שאכתוב לא מופיע לכם, לא לדאוג. פשוט תהיו פעילים ותשימו לב שזה יופיע.
אם עוד לא קראתם את הפרק הקודם ואתם מרגישים שאתם צריכים קצת להתעדכן, הנה קישור לפרק הראשון!
תיהנו♥

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

איך שמים תמונת פרופיל?

אני מניחה שזו הייתה הבעיה הראשונה שנתקלתם בה, ואם לא הראשונה אז בין הראשונות. איך שמים תמונת פרופיל?
נתחיל באיך בכלל להגיע לשם!

1. פונים לסרגל האפשרויות למעלה, איפה שהשם שלכם מופיע, ולוחצים עליו.

2. בוחרים באפשרות של "לוח בקרה למשתמש"

3. באפשרויות הכחולות שמופיעות לכם במרכז המסך, יש לבחור ב"פרופיל", ואז בסרגל האנכי ב"סמל אישי"

עכשיו, כמו שאתם כנראה מבינים, כדי שתמונת הפרופיל שלכם תהיה תקינה, אתם צריכים לעמוד בסטנדרטים מסוימים ו... תרשו לי לחסוך מכם את החיפוש בגוגל. זה כמעט בלתי אפשרי. ולכן יש באפשרותכם לבחור ב"גראוואטאר" (הקישור מופיע בעמוד שבו אתם נמצאים), ושם לעקוב אחרי השלבים הבאים:

1. הירשמו לאתר בעזרת גוגל (הכניסו מייל) 

2. לחצו על "הוסף תמונה חדשה"

3. בחרו את האפשרות הנוחה לכם (אני מאמינה שרובכם תשתמשו בהעלאה מהמחשב, לכן יש לוודא כי הורדתם את התמונה שאתם מעוניינים לשים בפרופיל למחשב) ובחרו את התמונה אותה אתם רוצים לשים כפרופיל

4. לחצו על חתוך ובחרו את האפשרות הטובה ביותר בעיניכם לחתיכת התמונה

5. לחצו שוב על חתוך תמונה בחרו את הדירוג שאתם נותנים לתמונה מבחינת תוכנה שאת הסבריה תוכלו לראות באתר עצמו ואז בחרו "דירוג"

6. אחרי שאתם רואים את התמונה לצד האימייל שלכם, העתיקו את האימייל והדביקו במקום המיועד אותו פתחתם (לוח בקרה למשתמש - פרופיל - סמל אישי) ולחצו שלח.

ו.. זהו! יש לכם פרופיל! תתחדשו! ^^

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

מה זה חתימה? ואיך אני יוצר/ת אחת?

חתימה זו בעצם הסיומת של כל הודעה שאי פעם תשלחו. בין אם זה פרק או תגובה. כמו שאם תרדו לסוף הפרק, תוכלו לראות את החתימה שלי. 
כדי ליצור חתימה אתם צריכים לחזור על השלבים הראשונים שכתבתי (לוח בקרה למשתמש - פרופיל) והפעם ללחוץ על "ערוך חתימה".
שם תוכלו לכתוב מה שתרצו עם הגבלה של עד 255 מילים. ניתן לצרף תמונות, סרטוני וידיאו מיוטיוב וקישורים. מה שתרצו!

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

ראיתי שלכמה משתמשים נתון גילם ומיקומם, איך גם אני יכול/ה לעדכן את שלי?

עד כמה שאני יודעת, זה מבין האפשרויות שמתפתחות לאחר הגבה ממושכת (העצה שנתתי בתחילת הפרק) והמנהל עובד על אפשרות של ביו (חלק בפרופיל בו תוכלו לכתוב בחופשיות ובאריכות על עצמכם, על הספרים ועל מה שתרצו - כמו בעיר הישנה). אתם תדעו שזה מופיע לכם אם תכנסו ללוח הבקרה - פרופיל ויופיע לכם לשונית אנכית עליה כתוב "ערוך פרופיל", בו תוכלו לעדכן (נכון לכרגע) את גילכם, את מיקומכם ואתרים בהם אתם משתמשים. כמו שאמרתי מקודם, פרופיל ארוך ומושקע יגיע בהמשך :)

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

מה זה הגדרות חשבון? מה אני יכול/ה/צריך/ה לעשות שם?

כרגע, אין לכם כל כך למה להתעסק עם זה. את שם המשתמש (נכון לכרגע) לא ניתן להחליף ומה שניתן לעשות שם זה לעדכן מייל (להחליף אותו) ולהחליף סיסמה. אין לכם כל כך מה לחפש שם ^^' 

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

עד כאן לפרק השני, 
אם יש משהו שאתם רוצים שאסביר/אלמד להסביר עליו לפרק הבא, תכתבו בתגובות!
יום נעים!

✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐✭✎⌨✐

תודה רבה עכשיו אני יודעת ליכתוב מיקום :D
אשמח עם תיסתכלי בספר שלי שנימצא במדריכים

💅😘 מאמי ללב שלי אין החזרות אין החלפות ואין מבצעים שברת שילמת לא עובדת עובדים בישבילי                                                                                     

אלכס פיירו

Re: המדריך למשתמש המתחיל!

שליחה על ידי אלכס פיירו »

את יכולה להסביר בבקשה איך מעלים ספר חדש? ואיך מוסיפים לו פרק גם? תודה  :lol:

:lol: :D :D

קוד: בחירת הכל

[code][code]ספרים זה החיים 

[/code][/code]

שלח תגובה