יומן החיים- פרק 2. (תינוקת)

מנהל: flower skull

סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
קייטי~
מנהלת ג'אנר פנטזיה
Reactions:
הודעות: 189
הצטרף: ה' מאי 21, 2020 1:05 pm
נושאים: 10

יומן החיים- פרק 2. (תינוקת)

שליחה על ידי קייטי~ »

כמה שבועות חלפו מאז הולדת התינוקת. הגיע 4 לפנות בוקר וכבר סופיה החלה לבכות. זה כבר היה הרגל בשביל המשפחה, ובמיוחד בשביל ברנדי, אמה של סופיה. ברנדי אהבה את משפחתה, ואהבה את סופיה, כך שהיא התעקשה להיות זו שמרגיעה אותה. גוועת ברעב, ברנדי קמה ממיטתה והלכה אל החדר של ילדתה המתייפחת. כשהתקרבה אליה ריח מוכר עלה בפיה, ריח שאומר שהיא צריכה לזכור לקנות מלאי חדש של חיתולים. היא הניחה את סופיה בעדינות על השולחן ועשתה את כל מה שצריך, כל זה מבלי להסיר קשר עין. היה חשוב לה הקשר שלה עם ביתה, והיא הבטיחה לעצמה שלא משנה כמה נערה בעייתית היא תהיה- הן ימשיכו להיות קרובות. לאחר החלפת החיתול סופיה נרגעה ושלחה לברנדי חיוך קטן, שהפך את הכל לשווה את זה. בטנה של ברנדי קרקרה, אז היא עזבה את סופיה בשקט והלכה למטבח.

 דרך חלון המטבח היא ראתה שמיים מעוננים ובהירים, עצים סגלגלים ומלבלבים ואנשים רצים או הולכים להם מפעם לפעם, בעודם שומעים מוזיקה. זה היה 4 לפנות בוקר, אך זה הרגיש מאוחר הרבה יותר. איך אנשים מסוגלים לצאת החוצה בשעה הזו? ברנדי רק רצתה לחזור לישון, אך ידעה שהיא לא יכולה.
 בינתיים, סופיה שכבה לה בעריסתה. היא הייתה תינוקת בעלת שמחת חיים, מחייכת לה כשהזמן עובר. הוריה נהנו לדמיין איזו מין ילדה תהיה. כמובן שהעתיד מלא בהפתעות, ורוב הסיכויים שאחוז מאוד קטן מהניחושים שלהם יהיה נכון.

 כשלא טיפלה בתינוקת, ברנדי נהגה לגדל ירקות. זה היה התחביב שלה מאז ומעולם, ולאחר שגדלו היא יכלה לבשל אאו למכור אותם. ג'יים, לעומתה, היה שקוע בכל יומו בעבודתו ובגידול ילדתם. כשלא היה עסוק, הוא היה מבלה עם ברנדי או משחק קצת במחשב.
 בוקר גשום אחד ברנדי האכילה את סופיה בחדרה. שקים היו מתחת לעינייה והיא סבלה ממחלה שהחליטה לתקוף אותה. בעלה נכנס לחדר, רק הרגע התעורר. הוא ישב במיטת הפעוטות הכחולה והסתכל על אישתו בהערצה. "את יודעת שאת מדהימה, נכון?" שאל אותה, וקיבל בתגובה גיחוך. "ברור שאני יודעת." צחקה וליטפה את ראשה של התינוקת העיפה. ג'יים התמתח לו ברעש, טעם של קפה עלה בפיו. "אני הולך לשתות קפה. את תסתדרי כאן, נכון?" שאל בדאגה, הוא הרגיש אשם על כך שהוא משאיר אותה לבדה. היא הנהנה במרץ, קיבלה נשיקה בלחי ונשארה לבדה. טוב, לא לגמרי לבדה. לאחר החלב סופיה נהייתה מנומנמת, היא אחזה בחולצתה של ברנדי וחייכה.

 בינתיים עמד ג'יים מול מכונת הקפה, מקשיב לרעש המבעבע בזמן שריח חזק של קפה ממלא את אפיו. הוא אהב את הרגעים האלו בבוקר, הם מה שנותן לו חשק להתעורר. הוא ישב בכיסא, שתה קפה לאט ונרגע…
 לצערו הרב, כחצי דקה לאחר שברנדי חזרה לישון, הוא שמע את קולה המעומעם של סופיה הבוכה בחדרה. זה תמיד מרגיש כאילו היא אף פעם לא מקבלת מספיק תשומת לב. ג'יים הניח את הקפה על השולחן, קם מן הכיסא ומיהר אל חדר התינוקות לפני שברנדי תספיק להתעורר, הוא רצה להיות זה שמרגיע אותה הפעם. ברגע שנכנס לחדרה הוא הבין למה היא בוכה, נראה שהיא בחרה זמן מעולה לעשות צרכים. לא יצא לג'יים להחליף לה חיתול, אך הוא היה חייב להתחיל, וכך החלה כשעה של ניסיונות כושלים ומגעילים להחליף את החיתול המסריח… אף אחד לא אמר שזה יהיה קל.


פרק 1- https://bookcity.co.il/viewtopic.php?f=24&t=31

Steven Quartz Cutie-pie DeMayo Diamond Universe⭐
' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '