תחרות ראשונה! ~ בתוקף ~

מנהל: Little Angel

סמל אישי של משתמש

הסופרת הבלתי נתפסת
מנהלת ג'אנרים: פנטזיה, הרפתקאות, נוער, משחקי תפקידים
Reactions:
נושאים: 10

Re: תחרות ראשונה! ~ בתוקף ~

שליחה על ידי הסופרת הבלתי נתפסת »

Star tail כתב:
ש' יוני 06, 2020 8:18 pm
הסופרת הבלתי נתפסת כתב:
ש' יוני 06, 2020 8:15 pm
Star tail כתב:
ש' יוני 06, 2020 7:59 pm

דבר ראשון. אני חייבת לומר שממש אהבתי את הרעיון המקורי כל כך לתחרות הזו.

ובקשר למשאלה הראשונה שלי שהיא כנראה גדולה מידיי. מצידי אפשר להגשים אותה בעוד שנה. ממש ההיתי רוצה שיהיה כנס/מפגש לאתר. שיהיה מתוכנן . כמו כנסי אנימה ופאנדום. 

והמשאלה השניה שלי: הייתי שמחה שיהיה ז'אנר "פאנדום" , אם אפשר שבתוך הז'אנר יהיו תתי נושאים כללים. כמו "אנימה" ובו יהיה אפשר לכתוב נושאים על אנימה וסטידיו. קטעים מידעים, 
או נושא של "קארטון" שבוא כמובן יכתב על סדרות קארטון. 
"אופנה", "להקות", "זמרים" וכו'
כך יהיה אפשר לשתף את הידע של כל אדם על הדברים שהוא אוהב. ללמוד להכיר דברים חדשים ולגלות יותר על פאדומים אהובים. והכי חשוב: להכיר אנשים שאוהבים אותם דברים שאני אוהבת. (ולפתח דיון בתגובות של שנוצשא. כנראה עם הרבה ספויילרים)

בתודה: סטאר 🌟

רבים מהעירניקים נפגשים בכנסים, אבל לארגן כנס משלנו נשמע נחמד. למרות שזה כנראה יהיה בגבול סתם פגישת נוער בנקודה רנדומלית בעולם😂 אבל אשמח לארח אתכם ברחובות😂 יש לנו את מכון וייצמן שם אפשר לטייל, וקניון רחובות עם קולנוע בתוכו😂

אה כן. שכחתי להזכיר כנס זה חייב להיות איפה שהו במרכז הארץ . ולא בדרום/צפון . כי מרכז זה באמצע. אבל צריך גם שתהיה אבטחה. כי יש אנשים שלא רוצים לפגוש ואי אפשר לדעת עם יש פה כאלה או לא

אני לא חושבת שיש לנו כסף לזה. אבל אפשר להזמין רק את מי שאנחנו סומכים עליו. רבים כאן מכירים מספר אנשים מהעיר אישית, ויכולים לסמוך על זה שהם לא רוצחים או אנסים😂 וזה יוצא קהילה יחסית גדולה של אנשים לא מסוכנים שיכולים לבוא😂
ורחובות זה מרכז👌😂

➶➶ הסופרת הבלתי נתפסת ➷➷

תמונה

Star tail
מגיב מתחיל
Reactions:
נושאים: 4

שליחה על ידי Star tail »

הסופרת הבלתי נתפסת כתב:
ש' יוני 06, 2020 8:25 pm
Star tail כתב:
ש' יוני 06, 2020 8:18 pm
הסופרת הבלתי נתפסת כתב:
ש' יוני 06, 2020 8:15 pm

רבים מהעירניקים נפגשים בכנסים, אבל לארגן כנס משלנו נשמע נחמד. למרות שזה כנראה יהיה בגבול סתם פגישת נוער בנקודה רנדומלית בעולם😂 אבל אשמח לארח אתכם ברחובות😂 יש לנו את מכון וייצמן שם אפשר לטייל, וקניון רחובות עם קולנוע בתוכו😂

אה כן. שכחתי להזכיר כנס זה חייב להיות איפה שהו במרכז הארץ . ולא בדרום/צפון . כי מרכז זה באמצע. אבל צריך גם שתהיה אבטחה. כי יש אנשים שלא רוצים לפגוש ואי אפשר לדעת עם יש פה כאלה או לא

אני לא חושבת שיש לנו כסף לזה. אבל אפשר להזמין רק את מי שאנחנו סומכים עליו. רבים כאן מכירים מספר אנשים מהעיר אישית, ויכולים לסמוך על זה שהם לא רוצחים או אנסים😂 וזה יוצא קהילה יחסית גדולה של אנשים לא מסוכנים שיכולים לבוא😂
ורחובות זה מרכז👌😂

גם אפשרי

ניה

סמל אישי של משתמש

אוכמנית
מגיב כמעט מתקדם
Reactions:
נושאים: 8

שליחה על ידי אוכמנית »

-קצת באיחור- אבל זו תחרות ממש נחמדה להתחיל איתה
כבר מתחילה להתפלל לניצחון

המשאלה הראשונה שלי היא כותבים משותפים. שני משתמשים או יותר יוכלו לכתוב ספר ביחד! אני יודעת שיש אפשרות תמיד לתת לכל משתמש לכתוב
פרק משלו, אבל זה פחות מקצועי. ספר אחד יהיה רשום על שני המשתמשים/יותר וכל פרק יהיה שילוב של הרעיונות שלהם. ככה יהיה אפשרי לכותבים
לדון על העלילה הכתיבה הדמויות בלי לכתוב לבד כל פרק! 
כותבים משותפים באמת נשמע כמו רעיון אדיר לדעתי, אני אשמח שמשאלתי תתגשם. D:

המשאלה השנייה שלי קצת יותר מוזרה וכנראה בלתי אפשרית. אבל שווה לנסות. משאלתי השנייה היא לשלב את עיר הציורים ועיר הספרים!
משתמשים אהבו פעם לשלוח ציורים שלהם, אפילו אם זה היה בעיר הספרים. וזה בגלל שלא כמו בעיר הספרים אין בעיר הציורים צ'אטים ראשיים.
אומנם זה הורס את כל הפואנטה בעיר הספרים והופך את זה ליותר כמו "עיר הבלוגים" או "עיר הפאנדומים" אבל שחושבים על זה האומנות היא חלק קטן
מאוד שלא ישפיע כל כך על הרעיון של עיר עם ספרים. לצייר קטעים או דמויות מספרים יכולה להיות אפשרות.
ואולי זה בגלל שאני פחות מתחברת לרעיון של כתיבה ויותר למשהו יותר נראה ופיזי לדמיין. אבל בכל זאת, שווה לי לנסות.

אפשר להגיד שהמשאלות שלי מקוריות מדי :lol: אבל בכל זאת אפשר לשקול את זה לדעתי

תמונהתמונה

◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇

סמל אישי של משתמש

הסופרת הבלתי נתפסת
Reactions:

אוכמנית כתב:
א' יוני 07, 2020 9:30 am

המשאלה הראשונה שלי היא כותבים משותפים. שני משתמשים או יותר יוכלו לכתוב ספר ביחד! אני יודעת שיש אפשרות תמיד לתת לכל משתמש לכתוב
פרק משלו, אבל זה פחות מקצועי. ספר אחד יהיה רשום על שני המשתמשים/יותר וכל פרק יהיה שילוב של הרעיונות שלהם. ככה יהיה אפשרי לכותבים

המשאלה השנייה שלי קצת יותר מוזרה וכנראה בלתי אפשרית. אבל שווה לנסות. משאלתי השנייה היא לשלב את עיר הציורים ועיר הספרים!
משתמשים אהבו פעם לשלוח ציורים שלהם, אפילו אם זה היה בעיר הספרים. וזה בגלל שלא כמו בעיר הספרים אין בעיר הציורים צ'אטים ראשיים.
אומנם זה הורס את כל הפואנטה בעיר הספרים והופך את זה ליותר כמו "עיר הבלוגים" או "עיר הפאנדומים" אבל שחושבים על זה האומנות היא חלק קטן
מאוד שלא ישפיע כל כך על הרעיון של עיר עם ספרים. לצייר קטעים או דמויות מספרים יכולה להיות אפשרות.
ואולי זה בגלל שאני פחות מתחברת לרעיון של כתיבה ויותר למשהו יותר נראה ופיזי לדמיין. אבל בכל זאת, שווה לי לנסות.

יואו זה מגניב😂
אני אשאל את השאר מה הם אומרים על תיקיית ציורים (ואז המנהלים יעבדו שעות נוספות, אני בטוחה בזה👌) . אבל בעיקרון ציורים של אוסים אפשר לפרסם בדמויות ראשיות יחד עם טפסים ודברים כאלה, אם בא לך את יכולה להחיות שם😂

➶➶ הסופרת הבלתי נתפסת ➷➷

תמונה

סמל אישי של משתמש

אוכמנית
מגיב כמעט מתקדם
Reactions:
נושאים: 8

שליחה על ידי אוכמנית »

הסופרת הבלתי נתפסת כתב:
א' יוני 07, 2020 10:44 am
אוכמנית כתב:
א' יוני 07, 2020 9:30 am

יואו זה מגניב😂
אני אשאל את השאר מה הם אומרים על תיקיית ציורים (ואז המנהלים יעבדו שעות נוספות, אני בטוחה בזה👌) . אבל בעיקרון ציורים של אוסים אפשר לפרסם בדמויות ראשיות יחד עם טפסים ודברים כאלה, אם בא לך את יכולה להחיות שם😂

הייתי מחיה שם רק אם ידעתי מה לעשות, לול
(זה שקר אני ביישנית רצח)

תמונהתמונה

◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇

סמל אישי של משתמש

DanaBanana
מגיב מתקדם
Reactions:
נושאים: 20

שליחה על ידי DanaBanana »

Little Angel כתב:
ש' יוני 06, 2020 12:07 pm

אני אשמח לטייטל מגניב! epic או אפי/ת או כותבת חופרת או סופרת מקצועית ושיהיה לטייטל שלי משמעות

נערך לאחרונה על ידי DanaBanana ב א' יוני 07, 2020 6:04 pm, נערך 6 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש

DanaBanana
מגיב מתקדם
Reactions:

אני אשמח אם אחד מהספרים שיש לי או אחד מהספרים שיהיו לי יונעצו  :)
[המשאלה השנייה]

נערך לאחרונה על ידי DanaBanana ב א' יוני 07, 2020 6:05 pm, נערך 4 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש

DanaBanana
מגיב מתקדם
Reactions:

vikush כתב:
ש' יוני 06, 2020 3:23 pm

לכבוד מנהלי האתר היקרים.

כמו ששמתם לב אני יחסית חדשה כאן בעיר הספרים המחודשת
יש כאן בעיר הספרים שלל כותבים מאוד יצירתיים וכמו כן גם בעלי ניסיון רב 
המישאלה היחידה שלי היא להצליח כסופרת אבל בשביל זה יש בפניי עוד דרך ארוכה .

אני אשמח מאוד אם תוחלו להגשים את המישאלה שלי , מישאלתי היא אם אחד ממנהלי האתר 
יוכל לשבת איתי במשך לתקופה של שבוע ולעזור לי להתמודד עם שגיאות הכתיב  ולשים את סימני הפיסוק נכון, כך הכתיבה שלי תיהיה איכותית יותר

בברכה ותודה 
ויקטוריה:)

אני יכולה לעזור לך אם את רוצה
למרות שאני לא מנהלת

סמל אישי של משתמש

הסופרת הבלתי נתפסת
Reactions:

יואו יואו יואו אנשים!
די למות, בואו לחיות!
אגבאגבאגב, באתי לכאן כדי להגיד שבתחרות זו תכננו משהו מעט אחר, אם אני לא טועה!
התכוונו לזה שתציעו דברים שאפשר לעשות באתר! למה? כי כמות הרעיונות של המנהלים למה שניתן לעשות זהה לכמות המשקעים באילת בקיץ!
הכוונה הייתה לדברים כמו (ממה שאני הצעתי): נתינת צבעים למשתמשים (המנהלים אדומים לדוגמא), נתינת תגים וחרטא כזה! דברים שאשכרה אפשר להפוך לפרס בתחרויות באתר!

➶➶ הסופרת הבלתי נתפסת ➷➷

תמונה

Star tail
מגיב מתחיל
Reactions:
נושאים: 4

שליחה על ידי Star tail »

מי ניצח בסוף?

ניה