יומנו של משתמש בודד פרק 66#

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
LeitsanHatser
מגיב מתקדם

יומנו של משתמש בודד פרק 66#

שליחה על ידי LeitsanHatser »

וואו.
וואו.
אוקיי.
וואו.
תקשיבו.
אני בחיי לא חשבתי שהקוספליי שלי יתקבל בצורה כל כך חיובית
אני לא צוחק כשאני אומר שאיזה עשרים אנשים באו אליי והחמיאו על הקוספליי שלי
והריינג' היה בין אנשים שאומרים "יואו סקאוט מטים פורטרס" לאנשים ששוחחו איתי שיחות שלמות על המשחק
קוספלייר אחד של קורפס האסבנד באמת בא אליי ודיבר איתי על הגליצ'ים על כמה שלVALVE המשחק לא מעניין וכו וכו
מישהו אחד עם 1000 שעות על דמומאן בא אליי ובאמת הביא לי נאום שלם על כמה שהוא שמח שהקהילה לא מתה וכמה שהמשחק לא מת
זה כל כך נגע לי בלב זה היה מדהים
ואז היו את האנשים שהביאו לי ציטוטים
היה אחד שאמר לי משהו בסביבות של "What are you Scout or something? Yeah good one chucklenuts. Yeah do both of us a favor and rage-quit" במבטא והכול וזה אשכרה היה מדהים
אחד אחר עשה ספאון מאחוריי, אמר בקול אחד לאחד של ספיי "GENTELMEN" ואז פשוט נעלם
אחרי זה הוא חזר אליי והביא לי עוד ציטוטים בחיקויים מדהימים
ומישהו אחר באיזור של משחקי הקופסא צעק לי "Need a dispenser here!" ואני פשוט הסתובבתי והסתכלתי עליו.
ואז היו אנשים שהביאו לי רפרנסים
נגיד אני הסתובבתי עם בקבוק של שוופס בטעם לימון כי זה הדבר הכי קרוב ללימונדה שהיה והבקבוק צהוב אז מישהו אחד בא ואמר לי "ג'אראטה?" ואני מתתי
אני הדגמתי לאחותי את בעיטת הקאזוטסקי שאני לא מצליח לעשות ומישהו אמר לי "מה לחצת על G?"
היו אנשים שהיו ממש נחמדים
המון אנשים אמרו לי כמה הקוספליי שלי טוב ומדוייק
שני צלמים כל כך אהבו את הקוספליי שהם הוציאו אותי מהכנס כדי להצטלם. לצערי לא היה לי מחבט באותו רגע אז עשיתי וזות עם בקבוק
אני גם ממש רע מול מצלמה אז בטח נראיתי מאוד אקווארד
ואז היה עוד מישהו שגם אמר הקוספליי כל כך טוב שהוא רצה לצלם אותו (בנקודה הזאת כן היה לי מחבט כי הלכתי לסנטר קניתי משהו בברוריה וחזרתי)
היה מישהו שאמר "סוף סוף קוספליי טוב"
היה קוספלייר ספאמטון מדהים אחד שכשאמרתי לו אומייגאד ספאמטון הוא אמר אומייגאד סקאוט מה היה האינספריישן שלך לקוספליי של סקאוט ואני פשוט עניתי "סקאוט."
ואז הייתה הערה אחת שפשוט הייתה כזה "טים פורטרס? את זה לא ציפיתי לראות."
ולפעמים היו פשוט לחשושים כאלה של "סקאוט? טים פורטרס? סקאוט?"
ואני חושב שהיו כמה ששכחתי אבל באמת שהאינטרקציות האלה היו מדהימות ובאמת כל אחת ואחת מהן עשו לי את היום
אני חושב שהאינטרקציה הלא טובה היחידה שהייתה לי היה איזה מישהו שאני חושב שניסה לרדת עליי? הוא פשוט אמר "מתן מה פורים היום? מתן מה פורים היום? מתן מה פורים היום?" אני לא יודע מי זה מתן או מה הוא רוצה ממני אבל אני חושב שהוא ניסה לצחוק עליי
בנוסף למחבט אני קניתי גם סיכה של סוויני טוד!!!! המיוזיקל כאילו הכי טוב שהאנושות יצרה!!!!!
תקשיבוווו אם הייתי צריך לכתוב פרק על כמה שאני אוהב סוויני טוד הוא היה באורך יותר ארוך מהפרק שבכיתי על כמה שדיסקורד מביך
אבל כן באמת שזו הייתה החוויה הכי מדהימה שאי פעם הייתה לי בקוספליי
דבר אחד שהייתי משנה היה התחבושות סביב הידיים שלי. הן היו מחורבנות וקרעו אז אני חושב שעדיף לי לקנות כאלה תחבושות של ספורט.
חוץ מזה זה כנראה היה הקוספליי הכי נוח שלי אי פעם
העובדה שהייתי צריך להיות עם מסיכה ומשקפיים די הרסה אבל לא נורא כל השאר שלי נראה די טוב
אבל אמ כן היה מדהים

✧・゚: ✧・゚: נאמ אני יוניקורן כאסום סג נעצנעצים בלארג✧・゚: ✧・゚: 

תמונה

שלח תגובה