יומנו של משתמש בודד פרק 70#

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
LeitsanHatser
מגיב מתקדם

יומנו של משתמש בודד פרק 70#

שליחה על ידי LeitsanHatser »

https://ibb.co/XzqwCTX
וואו תראו יש לי את המיין 6
-ראריטי מאקווסטריה גירלס
-פלאטרשיי בת ים
-פינקי פאי מאקווסטריה גירלס
-ריינבוו דאש
-סטארלייט גלימר
-כוס

עכשיו אתם בטח שואלים המון דברים אז אלך לפי סדר הקנייה
יש לי 6
מאחורי כל אחת יש סיפור
אז אספר אותו לפי סדר הקנייה:
ריינבוו דאש- ראיתי שיש את הבובות האלה בחנות אז החלטתי לנסות את מזלי ולקנות אותן. אני חושב שריינבוו דאש הייתה ההתחלה הכי טובה שאפשר לבקש.
פלאטרשיי בת ים- ניסיתי את מזלי שוב. אין הרבה לספר.
כוס- קיבלתי את פלאטרשיי בת הים פעמיים. ברצף. אז היה לי רעיון: גם ככה יש לי צמידי קאנדי של כל הדמויות, אני פשוט אשדרג את צמיד הקאנדי של פלאטרשיי ואוסיף אותה כחרוז! עכשיו הדרכים שהשתמשתי בהן כדי לחורר אותה הן... questionable. יש מצב שישבתי איזה חצי שעה ודפקתי בה מסמר עם פטיש. אבא שלי מצא אותה על הרצפה ליד הדלת (כי שם נמצא ארגז הכלים) ושאל אותי מה לעזאזל אני עושה ואז פשוט חורר אותה בשתי שניות עם מקדחה. אבל היי הצמיד יצא נחמד. https://ibb.co/NLByywm
 סטארלייט גלימר- היה לי חלום שקניתי את זה שוב וקיבלתי את מרמייד פלאטרשיי. זה היה סימן. הלכתי לחנות, ראיתי שלא נשארו להם הרבה. המוכרת ראתה אותי ואמרה "אה זה אתה שוב? קח, חמוד." ואני באותו הרגע רציתי לקפוץ מגג.היא זכרה אותי. היא זכרה את היודניק שהלך וקנה בובה של מיי ליטל פוני יותר מפעם אחת.
פינקי פאי מאקווסטריה גירלס- היום החלטתי לקנות עוד אחת סתם כי עבר מלא זמן. לקחתי 17 שקל במטבעות של 1 כי זה או זה או שטר של 100. הלכתי לחנות והמוכר היה אחר. בגלל שהבובות בול ליד הקופה פשוט עמדתי בדלת והוא שאל אותי מה יש לי שלוש פעמים. כשקניתי את הבובה ושמתי לו את כל השקלים על הדלפק הוא פשוט הסתכל עליי.
ראריטי מאווקסטריה גירלס- אמא שלי אמרה לאחותי לקנות לי עוד אחד כי היא שמה לב שאני אוסף אותם. אחותי הסכימה, אז אמרתי אוקיי פשוט תקני אחד הם בול ליד הקופה אני לא בא איתך כי כבר הייתי שם היום. היא חיפשה את זה על הקופה ולא מצאה כי היא חיפשה רק על הקופה למרות שזה שתי שניות ליד אז היא שאלה את המוכר איפה זה והוא הצביע לה על זה מול העיניים שלה בצחוק כזה. וזה לא כאילו קשה לשים לב לזה היא סתם לא רואה לול.

בכל מקרה בחנות נשארו עוד כזה 3 כי עוד אנשים קונים את זה ואני לא יודע אם אני אקנה עוד אחד. אני גם לא יודע אם הם יחזירו אותם למלאי. מי יודע תכלס.

• ✧・゚: ✧・゚: נאמ אני יוניקורן כאסום סג נעצנעצים בלארג✧・゚: ✧・゚: 

שלח תגובה