הורגת תקווה 1.א

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
Octo3112

הורגת תקווה 1.א

שליחה על ידי Octo3112 »

1.א התחלה

תס נחתה על הקרקע ליד מתקן היו.אס.ג'יי, מעלה ענן אבק סביבה.

היא הייתה באמצע הדרך הביתה כשאזעקת החירום למצב מסוג 1 הופעלה. היא הייתה צריכה להתקשר לבעלה ולהודיע לו שהיא תאחר כי זקוקים לה ביפן.

בכל מצב אחר זה היה הופך אותה לזעופה, אולי אפילו קצת כועסת על שהזעיקו אותה. היא עובדת 24 שעות ביממה ואת המעט הזמן הפנוי שלה היא רוצה לבלות עם קולין.

אבל זה היה לא היה כל מצב אחר, זה היה מצב חירום מסוג 1, מצב חירום בו עתידה של כל האנושות נמצא בסכנה.

ולכן תס הניחה לכעס שלה להתפוגג, היא ידעה כמובן שקולין מכל האנשים יבין שהיא הייתה חייבת ללכת. אם כבר הוא יכעס עליה שהיא לא לקחה אותו גם. אבל היא לא יכלה להרשות לעצמה להביא את קולין לכאן, לא כשמדובר באחד מהסיכונים סוג 1 הכי בעייתיים שיש.

כל המחשבות האלו עברו לה בראש בשבריר של השנייה ביו הנחיתה לבין הרגע בו היא החלה להתקדם אל עבר הכניסה למתקן האימונים שהמשטרה המקומית הקימה סביבו מתחם סגור.

בעזרת הוראה פשוטה אחד הרחפנים שמחוברים לגב החליפה שלה המריא והחל להקיף את האזור, היא הנחתה אותו לוודא שאף אחד לא מתקרב אל הסכנה.

כאשר היא נכנסה אל המתקן בירכו את פניה פניהם הטרודות של ילדים. תשעה עשר ילדים, המורה שלהם, מורה נוספה מבית הספר ואידולון.

22 אנשים נכחו במתקן, נוסף אליה. היא הסיטה את מבטה אל הנוכחות הנוספת היחידה, האיום.

היא שלפה את המידע באופן אינסטינקטיבי תוך כדי שהיא בוחנת ויזואלית את המצב.

-הסימורג, הורגת תקווה, איום סוג 1, סודי ביותר
הסימורג היא השלישית והצעירה ביותר מבין שלושת מביאי הסוף, ראה קובץ 'איומים סוג 1'
הסימורג היא היחידה מבין השלושה אשר מיוחס לה מגדר נשי.
יכולות ידועות:
טלקנזיס - הסימורג יכולה להזיז חפצים ללא מגע פיזי, טווח משוער ר' 800 מ', הגבלת כוח לא ידועה אך בעבר הרימה משקל של מעל תריסר טון, מוגבלת על ידי אפקט מנטון...

תס לא קראה את שאר הקובץ, היא זכרה אותו בעל פה. כמובן שהיא מעולם לא שכחה דבר שהיא לא הייתה אמורה לשכוח.

התלמידים ראו את הדמות מתקרב אליהם, חליפת מתכת מכנית כיסתה אותה מכף רגל ועד ראש, צבועה בירוק וזהב. ולמרות הטכנולוגיה שעטפה אותה היה משהוא מאוד אנושי בדרך בה היא זזה, כאילו היא רק לובשת בגדים קלילים ולא חליפת שריון קשיחה. היה אפשר לשמוע את מומו ממלמלת לעצמה "דרגון".

תוך כדי שהיא התקרבה חלק מהשריון סביב הרגל הימנית שלה התנתק והתחיל לרחף אל עבר אביה של אלה שעדיין אחז בה, החלק התרחב בעודו באוויר וכאשר הוא הגיע אליהם היה גדול מספיק כדי להניח את אלה עליו. רגע לאחר שאביה הניח אותה על חתיכת המתכת המרחפת הוא לקח צעד לאחור וצפה במתכת נסגרת עליה, עוטפת אותה ומפרידה אותה מהעולם החיצוני.

"פרוטוקול בידוד בוסס, איום סוג אחד, הסימורג מצב רדום. איידולון אני סומכת על זה שחסמת את האפקט של הצרחה?" הגיבורה בירוק פנתה אל אביה של אלה.

"דרגון, תודה שהגעת בהתראה כל כך קצרה. כן חסמתי את האפקט מהרגע שהגעתי אבל לפני זה הם נחשפו אליו. אני עובד על לנקות את השאריות מהם ממש עכשיו אבל עדיין הייתי מרגיש יותר טוב אם גם היית סורקת אותם." תס הנהנה בראשה לחיוב ופנתה אל התלמידים והמורים שלהם.

"שלום, אני דרגון מהגילד, אני מבינה שאחרי החוויה שעברתם אתם בטח רוצים ללכת הביתה כמה שיותר מוקדם. אני רק אבדוק את כולם לוודא שהם בסדר ואז נשחרר אתכם. מ' 13, אירייזרהד אם תוכלו לבוא רגע?"

שני המורים ניגשו אליה, מתרחקים מעט מהתלמידים על מנת שהם לא ישמעו.

"מ' 13 אני שמחה שיצא לנו להיפגש עוד פעם גם אם הנסיבות מצערות, העזרה שלך אחרי רעידת האדמה הייתה קריטית. אירייזרהד, לא יצא לנו להיפגש אבל אני מאוד מעריכה את העבודה שלך, חינוך הדור הבא הוא אחד הדברים החשובים ביותר לעתיד שלנו. לצערי התלמידים שלך נחשפו לאיום סוג אחד בשם הסימורג, אשר ידוע ביכולות הטלפתיות שלה, אני אצטרך לבדוק אותם אחד אחד כדי לוודא שאין השפעה מתמשכת על תהליכי החשיבה שלהם. ברשותכם אני אבדוק אתכם ואז אמשיך אליהם, אשמח אם תוכלו לקרוא להם אחד אחד ולהרגיע אותם. מדובר בסריקה לא מזיקה."

"את רוצה לומר לי שאחת התלמידות שלי, שישבה בכיתה שלי, בילתה עם התלמידים שלי, היא איום סוג 1? ואף אחד לא טרח להזהיר אותי?!" הכעס היה ניכר בקולו של אייזוואה.

"אני יכול לענות על זה," הקול העמוק של איידולון נשמע מאחורי דרגון."אלה היא לא איום סוג אחד, המוזרות שלה היא האיום. מוזרות שהייתה במצב רדום והופעלה על ידי אינטראקציה לא צפויה עם מוזרות אחרת."

"המוזרות שלה רשומה כטלקנזיס, זה לא היה טלקנזיס."

"כאשר זה רדום זה מתבטא בצורת טלקנזיס, אבל במקור המוזרות היא - הורגת תקווה - תבדוק ברשומות שלכם בנוגע לסיכונים סוג אחד אם אתה רוצה לחקור."

"אז זה המוזרות שלה עשתה את זה? לא היא?" אייזוואה העיף מבט אל עבר סרקופג המתכת שריחף לידם.

"כן, אתה מכיר את תאוריית אופק המוזרות?"

אייזוואה נד בראשו לשלילה.

"התאוריה מעלה את הרעיון הבא, כל דור השילובים בין המוזרויות של ההורים יוצרים מוזרויות מורכבות יותר. בשלב מסויים תופיע מוזרות מעבר למה שאנחנו מגדירים כנקודת האל חזור, מוזרות כל כך חזקה ובלתי אפשרית שהיא נוגדת את כל מה שאנחנו מכירים. אני עצמי הצעד הראשון לאישוש התאוריה הזאת. אלה, הבת שלי היא הצעד השני." הוא נתן להם רגע לעכל את הדברים לפני שהוא המשיך.

"לשני ההורים שלי היו מוזרויות חלשות, אבי יכל להזיז אדמה בכמויות קטנות ואימי יכלה לעקוב אחרי אדם אחד בכל פעם בתנאי שהיא נגעה בו ביום האחרון. לי לעומת זאת יש היכולת לגשת באופן ישיר אל המאגר שנמצא מאחורי המוזרויות ולשאול כוחות ממנו, אני יכול להחזיק בשלושה מוזרויות חזקות בבת אחת או מספר גדול יותר של מוזרויות חלשות. הקפיצה בין הדורות נשמעת אבסורדית, בגלל שאנחנו לא מבינים מספיק באילת מוזרויות באמת עובדות. אם נצא מנקודת הנחה שאמא שלי לא עוקבת אחרי האדם אלה אחרי המוזרות שלו אז אולי הדבר נראה הגיוני יותר. אבל עדיין אין זה מסביר את המוזרות של אלה, שהתפתחה גם היא בכיוון לא צפוי. לאמא של אלה יש מוזרות המאפשרת לה לשלוט באוויר עד לרמה מסויימת, לא חזק במיוחד אבל שימושי. המוזרות של אלה, אם היה מדובר רק ביכולות הרחבות של טלקנזיס, טלפתיה וידיעה מראש היה אפשר לצאת מנקודת הנחה שבמשפחה שלי יש דוגמא של התפתחות מוגברת של מוזרויות, אם המוזרות שלה לא הייתה מפתחת מודעת משל עצמה. שלה ושל שני האחים שלה."

איידולון עצר פעם נוספת, ודממה שררה בין הגיבורים.

דרגון ניצלה את ההזדמנות. "ברשותכם אני אסרוק אתכם ואז את התלמידים, שלא לעקב אותם מעבר לנדרש." היא אמרה וחריץ קטן נפתח באזור החזה של החליפה שלה, חושף חיישן כחול קטן.

החיישן סרק את אירייזרהד ואז את מ' 13, אחר כך הם קראו לתלמידים והיא סרקה גם אותם. אחרי שכולם הופיעו תקינים דרגון הנחתה את הרחפן שהשאירה בחוץ לאפשר לאנשים להיכנס.

מיד הדמות השרירית של אולמייט התפרצה לתוך המתקן, ומאחוריו צעד מנהל בית הספר נדזו ליד אדם במעיל אפור.

"מספק אחד של קנדה והגיבור הכי חזק בארצות הברית, לשם מה זכיתי בכבוד?" נדזו אמר בעודו ניגש אליהם, ודרגון לא יכלה שלא לשים לב שהוא בחר להדגיש את העובדה שאיידולון לא היה מספר אחד. הוא מנסה לתפוס קרקע בשיחה מההתחלה. היא התאימה את תהליכי החשיבה שלה והכינה הסבר מתאים.

מומו התיישבה בכורסא מול דוקטור יאמאדה. היא לא ידעה מה לעשות עם הידיים שלה והתלבטה לרגע בין לשמוט אותם לצידה לבין לשחק באצבעות שלה עד שלבסוף היא התפשרה על האפשרות השנייה.

"שלום מומו." דוקטור יאמאדה פתחה את הפגישה שלהם, "איך את?"

לרגע מומו עצרה את נשימתה, זאת הייתה שאלה טעונה. היא הייתה מתוחה, היא הייתה לחוצה, היא רצתה לדעת מה בדיוק קרה והיא גם רצתה לדעת איפה חברה שלה נמצאת, כי היא החשיבה את אלה כחברה שלה. אבל מעל כל אלה הייתה בה הדאגה המכרסמת של משהו כבד יותר, אבן שישבה על ליבה.

במקום לומר את כל זה "בסדר." היה כל מה שיצא.

"את רוצה לספר לי על מה שקרה?" הקול של יאמאדה היה רגוע ומדוד, מיועד להכניס אותה למצב רוח מתאים.

"זה היה..." מומו עצרה רגע לחשוב על הניסוח המדוייק, "מלחיץ... מלחיץ ומדאיג."

"זה בסדר להיות בלחץ מאירוע כל כך קיצוני, וזה בסדר לדאוג לשלומם של חברים שלך."

מומו הנהנה, היא ידעה שזה בסדר, זה לא היה הבעיה.

"הבעיה היא שאני לא רק דואגת לאלה." המילים עזבו את פיה בלחישה שבקושי נשמעה.

"אז למה עוד את דואגת?"

מומו היססה לפני שהיא ענתה, זכרונות של נשק מרחף ובמרכזו חור שחור משמיד בשיטתיות את הנבלים צפו אל פני השטח.

"אני דואגת כי אני מסוגלת לעשות את אותו הדבר." ברגע בו היא אמרה זאת היא התכווצה לתוך עצמה, מושכת את הברכיים שלה אליה.

יאמאדה לא הגיבה ומומו לקחה את זה ההזמנה להסביר.

"להכין נשקים קטלניים תוך כדי תעופה, להשמיד נבלים בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, לנתח את המצב בזמן קרב. אלה הדברים שאני מסוגלת לעשות, זה מה שהיא עשתה בשביל... בשביל להרוג אותם."

"קשה לי להאמין שאת תעשי דבר כזה מבחירה."

מומו משה בראשה, "זה לא עניין של רצון, אני מסוגלת לעשות את זה, אמנם לא עם טכנולוגיה מבוססת מוזרות אבל פצצות ומכונות יריה הן לא פחות מסוכנות."

דוקטור ג'סיקה יאמאדה התחילה לנתח את המצב ולחשוב על הדרך הטובה ביותר לגשת אל הנערה שהבינה שבקצות האצבעות שלה יש את הכוח להרוג.

שם אזרחי: דוד לוי
שם גיבור: אידולון
מוזרות: הכהן העליון
אוהב: שוקולד מריר
שיוך: הפרוטקטורייט
גובה: 176 ס"מ

שם אזרחי: תס תרזה ריצ'טר ויילס
שם גיבור: דרקון
מוזרות: ניתוח טכנולוגי - מאפשר לה לנתח ולשפר כל טכנולוגיה בהישג יד.
אוהבת: ילדים
שיוך: הגילדה
גובה: 196 (בחליפה)

שם אזרחי: קולין ויילס
שם גיבור: דפיינט
מוזרות: יעילות - מאפשר לו לתכנן כל תהליך בצורה יעילה יותר.
אוהב: את תס
שיוך: הגילדה
גובה 192 (בחליפה) 188 (רגיל)

תמונה

שלח תגובה