"בין שמים לארץ" - פאנפיק פוקימון פרק 2

סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
טורצ'יק165
מגיב מתחיל
Reactions:
נושאים: 19

"בין שמים לארץ" - פאנפיק פוקימון פרק 2

שליחה על ידי טורצ'יק165 »

פרק שני- כפר בורגול
"אז… אנחנו צריכים לצאת מטיראן סיטי וללכת בדרך 1 ו2 כדי להגיע לכפר בורגול ושם נמצא את החרוז הראשון שלנו." אמרתי בזמן שקראתי בסמארט רוטום
  "אוקיי! אז דרך ראשונה הנה אנחנו מגיעים!" טיילור אמר ורץ לכיוון ההפוך..
  "אהה טיילור?" אמרתי וטיילור מייד הסתובב ורץ לכיוון דרך 1 וצחקתי על טמטומו.
  "תיראה! פידג'י!" טיילור אמר ובא לזרוק פוקדור על הפידג'י אבל הבין שאין לו פוקדורים.
  "אתה לא התכוננת נכון?" שאלתי אותו, מגלגל עיניים. 
 "לא… יש מצב אתה נותן לי פוקדורים?" הוא ענה והסתכל עליי עם עיניים מתחננות.
 "טוב, יש לך מזל שהבאתי 20." אמרתי ונתתי לו 10 פוקדורים.
  "תודה תודה תודה! עכשיו הפידג'י הזה יהיה שלי!" הוא אמר וזרק על הפידג'י את הפוקדור ופידג'י נתפס.
  "יש!! יש לי שני פוקימונים עכשיו!" טיילור התחיל לרקוד באמצע הדרך ואני הובכתי. מה יגידו עליי שמסתובב עם כזה ילד? למרות זאת, אני אוהב אותו. יש לו את האופי המושך הזה שגורם לשני הצדדים המביכים להגיע לקונפליקט. חייכתי, אך לפתע שמתי לב שמשהו צופה בי בשיחים. זה היה מלחיץ, פשוט ראיתי עיניים נועצות בי.
  "אה… שלום?" אמרתי לשיח ופתאום יצא ממנו שוקוט קטן במיוחד "אוו… אתה חמו-"
  "שוקו!!!" השוקוט קפץ ונשך אותי.
  "אח!! אה, טיילור! טיפה עזרה?!" צעקתי אבל טיילור לא נראה באופק "טוב אני מנחש שאני אקח את זה לידיים שלי…" מלמלתי לעצמי.
  "צא פולוניקס!" הוצאתי את פולוניקס מהפוקדור ופולוניקס ישר תקף את השוקוט בלי שאמרתי לו.
  "יופי! תראה לו שלא מתעסקים איתי!" צעקתי ופולוניקס השתמש בשריפה "פולוניקס עצור!" אמרתי כששמתי לב שהשוקוט פגוע די קשה וזרקתי עליו פוקדור. שלושה שקשוקים מותחים, ו... השוקוט נתפס! "יש! תן כיף שועל קטן!" אמרתי לפולוניקס והוא נתן לי כיף עם הזנב "היי סקיי! תיראה מה תפסתי!" שמעתי את טיילור בהמשך הדרך והלכתי אליו.
  "תפסתי ווידל וקאטרפי וקראתי לווידל שלומית ולקאטרפי סם! אה ולפידג'י קראתי אלוף!" טיילור אמר בשמחה והראה לי את הפוקימונים החדשים שלו.
  "אתה צריך להשתמש בפוקדורים בחוכמה, לא לבזבז אותם ככה על כל פוקימון שאתה רואה" אמרתי לו בטון מאוכזב.
  "אוף… הורס שמחות…" טיילור אמר והחזיר את סם ושלומית לכדורים שלהם. אני כן נעשתי יותר רציני מאז שאני גר לבד. אחרי הכל, מי ידאג לי אם לא עצמי?
 לאחר הליכה של רבע שעה הגענו לכפר בורגול, והעיניים שלי נצצו כשראיתי את בניין המכון הראשון. וזה היה מכון העשב! זה עומד להיות קלי קלות למישהו שתפס פוקימון מסוג מעופף, ולאחד שיש לו שותף סוג אש… אבל גם לגבי טיילור אני לא דואג, הוא רק צריך לאמן את הפידג'י ואולי גם את החרקים שלו כדי לנצח. 
 בכל מקרה, נשמתי עמוק ונכנסתי פנימה ראשון, כשטיילור עוד התעסק בלרפא את הפוקימונים שלו. שלי לא היו לגמרי מלאים, אבל חשבתי שזה היה מספיק. 
 ...לא עברו עשר דקות, וכבר קיבלתי את התג שלי. זה באמת היה קל יותר ממה שציפיתי. וכמובן, שטיילור כבר חיכה לי בחוץ, כועס על העובדה שלא אמרתי לו כלום. 
 "סקיי! למה נכנסת לשם בלי להגיד לי?!" הוא נשמע מאוד כועס, יחסית למי שהוא כשהוא לא. ניסיתי להרגיע אותו ולהגיד לו שזה גם ככה לא לקח כל כך הרבה זמן, אבל הוא התחיל עליי ברוגז עד שעזרתי לו לאמן את שאר הפוקימונים שלו ''בתמורה''. עכשיו היה תורי לרפא את הפוקימונים שלי, כשטיילור נכנס למכון. אני מקווה שהוא לא יהיה טיפש ויפסיד, איכשהו… אבל למרות זאת, ניצלתי את ההזדמנות לתת גם לשוקוט לעלות לרמת הניסיון כמעט כמו של פולוניקס, אז לא ממש הייתי צריך לאמן אותם כרגע. אחרי שריפאתי אותם, קניתי עוד כמה שיקויים ופוקדורים, רק למקרה, ואז נשארתי, מחכה לטיילור ליד דלת המכון.

אהבתם את הפרק? כי בפרק הבא נעשה נקודת מבט של טיילור לשם שינוי, ועל איך מכון העשב בכלל עובד. מקווים שנהניתם!    

תמונות-
שוקוט:
תמונה

מיף

dr_ellert
מגיב מתחיל
Reactions:
נושאים: 6

Re: "בין שמים לארץ" - פאנפיק פוקימון פרק 2

שליחה על ידי dr_ellert »

טוב, הבטחתי שאני אקרא, וקראתי. אני לא באמת הולך להתייחס לדברים שאני בדר"כ מתייחס אליהם בסיפורים, כי מובהק לי ע"י מי נכתב הסיפור, בשביל מי הוא נכתב, ולמה הוא נכתב. אני פשוט אתן לכם להמשיך ליהנות.

מה שכן, זה יהיה נחמד אם תתנו קישורים מפרק אחד לאחר. למשל, בפוסט של פרק 1, שימו לינק לפרק 2; בפרק 2, שימוש לינק אחד לפרק 1, ולינק נוסף לפרק 3 וכד'. זה פשוט עוזר בקריאה, ככה קל יותר לנווט ולעבור מפרק אחד לשני בלי להתחיל לחפש אותם בפורום.

מִי הָאִישׁ אֲשֶׁר יָחְפּׂץ לָנוּחַ בֵּין מִפְלְצוֹת יַמִּים?

אוֹדִִיסֵיָה, שיר רביעי, שורה 443.

תמונה

סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
טורצ'יק165
מגיב מתחיל
Reactions:
נושאים: 19

Re: "בין שמים לארץ" - פאנפיק פוקימון פרק 2

שליחה על ידי טורצ'יק165 »

dr_ellert כתב:
ו' יוני 19, 2020 7:22 pm

טוב, הבטחתי שאני אקרא, וקראתי. אני לא באמת הולך להתייחס לדברים שאני בדר"כ מתייחס אליהם בסיפורים, כי מובהק לי ע"י מי נכתב הסיפור, בשביל מי הוא נכתב, ולמה הוא נכתב. אני פשוט אתן לכם להמשיך ליהנות.

מה שכן, זה יהיה נחמד אם תתנו קישורים מפרק אחד לאחר. למשל, בפוסט של פרק 1, שימו לינק לפרק 2; בפרק 2, שימוש לינק אחד לפרק 1, ולינק נוסף לפרק 3 וכד'. זה פשוט עוזר בקריאה, ככה קל יותר לנווט ולעבור מפרק אחד לשני בלי להתחיל לחפש אותם בפורום.

אממ... אוקי?

מיף