ממלכת ארדניה [שם זמני] פרק 2 - הקלף.

מנהלים: קייטי~, הסופרת הבלתי נתפסת

סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
הסופר המספר
משתמש חדש
משתמש חדש
Reactions:
נושאים: 3

ממלכת ארדניה [שם זמני] פרק 2 - הקלף.

שליחה על ידי הסופר המספר »

האיש בעל הברדס הירוק פנה אל אלבריאן בזמן ששאר הרַיינג'רים, שומרי היערות, קפצו מהעצים אל קרחת היער. "עבודה יפה, ילד." אמר לו.
    "תודה, פורְלָאנְג," ענה לו אלבריאן, "אבל עם כל הכבוד, המפקד, יכולות הקשתות שלי יותר טובות מרוב שאר הריינג'רים, אם אני הייתי שם למעלה, מי יודע, אולי גורמות היה שוכב לידנו עם חץ בעין!" פורלאנג, מפקד הריינג'רים הדרומיים, שם את ידו על כתפו של אלבריאן. "אני מאמין בך, אלבריאן, אבל היינו צריכים דווקא אותך שם."
    שאר הריינג'רים התחילו לערוך חיפוש בחפציהם של הגובלינים.
   "למה?" שאל אלבריאן את פורלאנג, "היינו צריכים להשיג מהם כמה שיותר מידע, נכון?" ענה פורלאנג, ואלבריאן הנהן. "מכיוון שאתה הצעיר יותר מבין כל הריינג'רים, הנחנו שהם לא יתקפו אותך ישר, כמו שקרה." אלבריאן החליט במוחו שזו הנחה נוראית, אבל לא אמר מילה. "כמו שאתה יודע," המשיך פורלאנג, "הגובלינים טיפשים ביותר, ויש סיכוי שהיו חושפים בפניך את תוכניתם."
   'זו תוכנית נוראית' חשב לעצמו אלבריאן, ובקול אמר: "בכל מקרה, מה כזה מיוחד בכך שגובלינים מתקרבים כל-כך למחנה שלנו?" שאל, "הם בכל מקרה מסתובבים ביערות מסביב כל הזמן." "בנוסף להיותם עם טיפש לחלוטין," ענה פורלאנג, "הגובלינים הם עם פחדן ביותר. הפעם האחרונה שהגובלינים מהיער האפל התקרבו כל-כך קרוב למישורים הירוקים... אני לא מסוגל לזכור את זה, אבל סופר לי שדבר כזה קרה לפני מאה חמישים שנה, במלחמה הגדולה."
    אחד מהריינג'רים, ווָנְדון, התקרב אל פורלאנג. "המפקד, אדוני, אפשר כבר לחזור למחנה?" שאל בפנים מפוחדות "יש לי תחושה רעה כאן... תחושה של אופל..."
    אלבריאן הסתכל מסביב. שמש הצהריים האביבית ליטפה קלות את פניו דרך עלי העצים. פרחים ליבלבו בשולי קרחת היער, וגופות של גובלינים סובבו אותם, שזה לבדו מראה גם אם לא יפה, מאוד שמח לעין. זה היה פחות או יותר היום היפה ביותר שראה ביער העורב בכל חודשיו פה. אפילו עיר הבית שלו, לורמידיַה היפיפייה, לא נראתה אי פעם כל-כך שלווה ויפה.
    "אדוני," אמר לפורלאנג, "נדמה לי שטעית. הגובלינים הם אינם הדבר הפחדן ביותר, אלא וונדון." וונדון הסתכל עליו בכעס, בזמן שפורלאנג רק חייך. "ברצינות," אמר אלבריאן, "אתה רוצה שאני אחזיק לך את היד או משהו?" וונדון פתח את פיו לענות, ובדיוק אז אחד מהריינג'רים צעק: "פורלאנג! בוא מהר! אתה צריך לראות את זה."
    פורלאנג רץ מהר לצד השני של קרחת היער. "מה קרה, אֶלְמֵרות?" הסגן של פורלאנג הושיט לו פיסת קלף. "הגובלינים לא יודעים לקרוא, נכון?" הוא אמר. אלבריאן ראה איך פורלאנג קורא את תוכן הקלף, ואיך עיניו נפערות. "איפה מצאת את זה?" שאל פורלאנג את אלמרות. "שם," הצביע הסגן, "על השביל המוביל ליער האפל. כנראה נפל לגורמות בזמן שהוא ברח." "חייבים לחזור למחנה," אמר פורלאנג. "אבל המפקד!" אמר אלבריאן, "מה עם פדת' ות'יריאד?" "הם יסתדרו," ענה לו, "אבל עכשיו, למחנה." אלבריאן ראה את המבט האפל על פניו של פורלאנג, והבין שזה עניין רציני. מה שזה לא יהיה, זה משהו כל כך מזעזע שזה הפחיד את שומר היער האמיץ ביותר בדרום.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אני רוצה להתנצל שלא העליתי מתי שהבטחתי. המחשב שלי לגמרי נהרס, עם כל מה שעליו, המחברת שלי עם עוד חלקים מהסיפור נעלמה, והיה לי הרבה לחץ עם מתכונות, בגרויות, וכו'.
עוד משהו, אני יודע שהעליתי כמה עניינים גאוגרפיים על העולם, כמו לורמידיה, המישורים הירוקים, היער האפל ועוד כמה. אני אנסה מתישהו להעלות סוג של מפה של העולם שתוכלו להבין קצת יותר טוב מה קורה.
פרק ראשון - 
https://bookcity.co.il/viewtopic.php?f=13&t=328

נערך לאחרונה על ידי הסופר המספר ב א' יוני 28, 2020 11:29 am, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש

Zapdos-San
משתמש חדש
משתמש חדש
Reactions:
נושאים: 5

Re: ממלכת ארדניה [שם זמני] פרק 2 - הנייר.

שליחה על ידי Zapdos-San »

cool

תמונה

סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
הסופר המספר
משתמש חדש
משתמש חדש
Reactions:
נושאים: 3

Re: ממלכת ארדניה [שם זמני] פרק 2 - הקלף.

שליחה על ידי הסופר המספר »

עריכה- נזכרתי שאין דבר כזה נייר