אני רק צריך להיזכר פרק 3

שלח תגובה

מה אתם חושבים על הפרק?

מפתיע

1
100%

מעניין

0
אין הצבעות

מה קורה פה? (זה גם מה שאני שאלתי)

0
אין הצבעות

משעמם (עדיין המשכתם לקרוא?)

0
אין הצבעות

סך הכול הצבעות: 1

סמל אישי של משתמש

יוצר\ת הנושא
noomnoom

אני רק צריך להיזכר פרק 3

שליחה על ידי noomnoom »

-נקודת מבט של וקיטור-

אני יוצא מהבית, מקווה שאני לא עושה טעות שאני משאיר אותו לבד, הוא הבן אדם הכי חשוב לי, יותר מכל בן אדם אחר.
סימה בדיוק עוברת לידי, אני מנסה שלא ליצור קשר עין, הבחורה פסיכית, אני מכיר אותה עוד מהיסודי, היינו יחד בכיתה.
אני לוקח צעדים גדולים ומהירים יותר, מקווה שהיא תתעלם ממני, אבל תמיד היא עושה דברים הפוכים מאלה שאני רוצה.
היא תופסת בידי, אני מעיף אותה, אני שונא שהיא עושה דברים כאלה. "ויקטור, בישבילי זה אף פעם לא מאוחר, אני ומשה
מתכננים לברוח יחד היום, אם רק תגיד מילה אני לא אלך, אני אשאר פה, לצידך", "תפסיקי לדבר שטויות, אם זה היה תלוי
בי הייתי מעיף אותך מפה ולא היית חוזרת לכאן, אף פעם", "ויקטור..." היא מביטה בי במבט נעלב, אני חושב. "סימה, את
יודעת שאני לא אוהב אותך, אף פעם לא אהבתי, אף פעם לא היה בינינו כלום, באתי אלייך הביתה רק בגלל נינה, רציתי
להכיר אותה, זה היה שווה את זה". "תפסיק לדבר על אחותי, למה אתה כל הזמן מזכיר אותה?!", "אני מאוהב בה", אני רואה
דמעות בעיניה, אולי סוף סוף היא תעזוב את אח שלי המסכן? ברור שלא. היא ממהרת להיכנס הביתה. אני עומד כמה שניות,
מתחיל להבין מה היא אומרת לי, משה בורח איתה, למה הוא לא סיפר לי ולמה הוא לא רואה את הפרצוף האמיתי שלה,
לעזאזל. אני נכנס לבית, רואה את החיוך של אחי מרוח על פניו, למה הוא לא מחייך ככה כשהוא איתי? סימה מביטה בי
ובורחת לכיוון המטבח ואז היא יוצאת מהבית. "משה, אתה בורח מהבית? עם סימה?", "איך אתה יודע? שמוליק סיפר לך? בוגד",
"גם שמוליק יודע? הפושטק הקטן הזה ידע לפני, מתי התכוונת לספר לי?", "מכתב היה מספיק, איך אתה יודע?" אני מביט בו ולא
מבין איך הוא כל כך עיוור. "תחשוב אתה שמוליק ועוד מי ידע?", "סימה?", "בינגו". הוא מביט בי כלא מאמין, חוסר אונים נראים
בעיניו, כבר לא עוד חיוכו היפה שראיתי קודם.

(בין הפרקים הארוכים שכתבתי וזה לא ממש ארוך, בטלפון זה נראה ארוך יותר  :?  , אם יש טעות או משהו תרשמו לי :!: )

סמל אישי של משתמש

פינבילם
מגיב מתקדם

Re: אני רק צריך להיזכר פרק 3

שליחה על ידי פינבילם »

מאוד נייס

סמל אישי של משתמש

פינבילם
מגיב מתקדם

שליחה על ידי פינבילם »

פינבילם כתב:
ב' מאי 25, 2020 2:09 pm

מאוד נייס

אה, שכחתי :)

Kagome12

שליחה על ידי Kagome12 »

זה כתוב ממש טוב אני ממש מחכה לפרק הבא!

סמל אישי של משתמש

misanthrope

שליחה על ידי misanthrope »

לא התחברתי, לדעתי תאריך את הפרקים, תן לסיפור חיים...
כשתתן לסיפור מספיק חיים תוכל גם לקפוץ מסצנה אחת לסצנה אחרת כמו שעושים בסדרות ובסרטים...

rien ne dure éternellement

תמונה

שלח תגובה