' מלא סודות ' - ספר 1 בסדרה - ' המכונפים וחבריהם ' (פרסמתי את הראשון גם בווטפד)

' מלא סודות ' - ספר 1 בסדרה - ' המכונפים וחבריהם ' (פרסמתי את הראשון גם בווטפד)

תקציר

ספר על פיות ועל גורל, ואיך הכל תלויי בחבורת נערים אחת. נו, הדברים הרגילים. התחלה, אמצע, סוף. או לפחות ככה הנערים חושבים בהתחלה. הם באים לבית הספר בסך הכול כדי ללמוד לשלוט בכוחות העל טבעיים שלהם ובכנפיים שלהם, אבל מגלים בסופו של דבר שקורה בפנימיית קסם הרבה, הרבה יותר מרק ללמוד לעוף ומלקבל חיים קסומים
מותר לכל גיל
ל

ג'ניפר

אתם בטח מכירים את הכתבות האלה בטלוויזיה. נו, אלה שמתחילות עם המשפט המצמרר ' זאת הייתה עוד נסיעה רגילה לסבא וסבתא של משפחת...' או ' זה היה עוד יום שישי רגיל בצהריים...' טוב. אף אחד בחדשות לא ציפה שבשבילי ובשביל החברים שלי ובשביל אחת האפליקציות המפורסמות ביותר בעולם ש ' זאת תהיה עוד רק פתיחת קבוצה באפליקציית הוואצאפ החביבה עלינו עד מאוד. ' הו, כן. אני בטוחה גם שאם האנשים הרגילים היו יודעים, הם היו מתחננים לעשות עלינו כתבה. "ג'ניפר! כמה זמן אני עוד אאלץ לחכות לתור שלך במקלחת?" שמעתי לפתע את החברה הכי טובה שלי בבית הספר (פלוס הפנימייה שלנו) מתלוננת עכשיו. הסתכלתי עליה כשאני מטושטשת וראיתי שהיא כבר עם חלוק לבן בידיים שלה ועם בגדים נקיים מוכנים לאחר כך. כנפיה האדומות היו מקופלות ברפיון, בהתאם למצב רוחה הקודר. שיערה הבלונדיני החלק, שהיום היה צבוע בפסים סגולים, היה פזור. החזרתי את המבט קדימה ליומן האישי שלי ולשולחן הכתיבה שלי בחדר. "תתקלחי את קודם!" צעקתי לה בחזרה לבסוף ואחרי רגע של מחשבה גאונית וחייכתי לעצמי גם בסיפוק. יוליה, מי שהייתה החברה הכי טובה שלי ופיה עם כנפיים אדומות על גבה, קראה לי בכמה שמות לא יפים עכשיו שהחלטתי לא לציין עכשיו והלכה למקלחת כשהיא כולה רוטנת ורוקעת ברגליים כמו ילדה קטנה ושוכחת לחלוטין מכנפיה עקב כך, שהמטירו אבקה אדומה על הרצפה התגובה למצב רוחה הקודר מאוד גם עכשיו. נשכתי את הלשון והמשכתי לכתוב בעקשנות. איפה הייתי....אה, הנה. חשבתי. חזרתי לכתוב עם העיפרון המכני הכתום שלי: טוב, אז בשבילי ובשביל החברים שלי זאת ממש לא הייתה ' עוד רק פתיחת קבוצה בוואצאפ '. וזה לא היה גם ' עוד יום רגיל. ' אני בטוחה שאם הייתי יודעת מה הולך לקרות בעקבות הכניסה שלי לאפליקציה באותו זמן ובאותו יום, אין ספק שהייתי מתלבטת שעות ארוכות אם רק להיכנס אליה. כי זה לא הוביל לסתם קבוצה נוספת באפליקציה החביבה הזאת. זה הוביל לדבר גדול. דבר גדול מאוד. זה הוביל לשתי מלחמות. נאנחתי כששמעתי את יוליה יוצאת מהמקלחת ושרה לה בהקלה בעקבות זה בדרכה לחדר המשותף של שתינו כעבור כחמש דקות בלבד. אני אמשיך לכתוב אחר כך. החלטתי בצער. החזרתי את היומן האישי שלי למגירה שלו, את העיפרון המכני הכתום בעל החודים 0.7 לקלמר של עטי ועפרונות היומן ואז גם את הקלמר למגירה בשולחן שלי. הכנתי לי בגדים נקיים גם עכשיו וחלוק וריחפתי לי לחדר המקלחת אחר כך בכבדות, כשכנפיי הסגולות נפרשות לרווחה באי רצון בגבי.  הערת הכותב:

היי!

איזה כיף שעיר הספרים חזרה! חזרתי מפרישה זמנית בגל זה לווטפד. אני עדיין שם, אבל תכף כבר תיגמר לי ההגבלת ספרים שם. אוף. ואני מקווה להיות מתישהו באמת סופר, אז אני אשמח לדיעות ולביקורות על הסדרה! הרוב כבר מוכן לי, ועכשיו אערוך אולי קצת ואגמור לכתוב את הספר האחרון. ואני מנסה גם להוציא את זה עצמאית. 

תגובה 1
  • Z

    אהבתי מאוד, תכתוב עוד בבקשה

' מלא סודות ' - ספר 1 בסדרה - ' המכונפים וחבריהם ' (פרסמתי את הראשון גם בווטפד)