קטעים

קטעים

תקציר

וואנשוטים שלי
מותר לכל גיל
ל

הילרי, הפיות והכוכב

הילרי הלכה לה בשמחה בשביל בסתיו הקריר, לבושה ארוך. שיערה היה אסוף אבל עכשיו היא פיזרה אותו כי נהיה לה קר. לפתע היא נעצרה כשהיא המומה. "אלוהים אדירים!" היא קראה, כשהיא מחזיקה חזק בגומייה הצהובה שלה, שעד לפני שנייה הייתה בשיערה השטני החלק והנעים. הילרי צפתה עכשיו בציפורים? לא. זה היה גדול מכדי להיות ציפורים.

היא שלפה את הפלאפון שלה לרגע עכשיו וכתבה לאמא שלה הודעה קצרה בוואצאפ לרגע."היי, אני לא אגיע בזמן לארוחת צהריים. תתחילו בלעדיי! אוהבת." בצירוף ארבע לבבות לפני שהיא חזרה להסתכל המומה על הדברים המרחפים מולה ומעליה והחזירה את הפלאפון שלה לתיק וסגרה אותו. אוף, היום היה את בין המאכלים האהובים עליה דווקא, בולונז בלי רסק עגבניות אלא רק הבולונז, ופסטה מתובלת היטב. הבטן שלה קרקרה במחאה על כך והילרי שלפה מהקופסת אוכל שלה נקניקים לניחום ואכלה בזמן שצפתה המומה בשמיים עכשיו כשסגרה את התיק שוב.

אלפי פיות עפו פתאום בשמיים, קטנות ובצורת בן אדם. הילרי בת החמש עשרה גוננה על פניה בידיה כשהן עפו ודיברו במרץ מעליה. רעש הכנפיים המנופפות שלהן היה חזק מאוד. חלק עפו נמוך או גבוה. הילרי רצה הביתה. "ראיתי פיות! ראיתי פיות!" היא אמרה, כשהיא מתנשפת והמומה.

 

הפיות עפו עד הלילה. הילרי השתדלה להתעלם מהן במהלך היום, כשלא נראה שאיש מבחין בהן מלבדה. היו שם גם פיות בנים. היא נרדמה לבסוף, אחרי קריאת ספר ' הרואה ' 1, מאת מישהי בשם יובל אטיאס. הילרי אהבה מאוד לקרוא פנטזיה. וזה היה עוד גם ישראלי. במיוחד מאז שהיא קראה ופגשה בכנס את ליאת רוטנר. עכשיו היא חלמה על המון כוכבים כחולים, וקמה בבוקר כשהיא מבולבלת.

 

היא הסתכלה על השווצ'רט האדום שלה, וצווחה ונרתעה לאחור כשכוכב כחול שנראה כמו שרשרת לתלייה היה שם. זה לא יכול להיות! הילרי הייתה מין טומבויי. לא היו לה תכשיטים ושמלות. אז מאיפה הכוכב הזה הגיע?

תגובה 1
  • ל

    אשמח לדיעות