סיפורים קצרים

סיפורים קצרים

תקציר

מקבץ של סיפורים קצרים שנכתבו על ידי. 
מותר לכל גיל
אלבריאן

פרומט שבועי #1 – כשהחייזרים הופיעו

כשהחייזרים פלשו לכדור הארץ, אף אחד לא העלה על דעתו מה הסיבה האמיתית שהם עשו את זה. 

כשיצאתי מהבית שלי בבוקר, מעדתי על לבנה ששכבה דוממת על הרצפה באותה צורה שהצלחות המעופפות בשמים לא.

אה, כן. הצלחות המעופפות בשמים. 

אף אחד לא בטוח בדיוק מתי הם הופיעו. לא בגלל שהם הסוו את עצמם, או הופיעו בזמנים שונים, או משהו מבלבל אחר. לא. זה פשוט בגלל שאפילו על הדבר הקטן הזה, כמו מתי צלחות מעופפות ענקיות הופיעו בשמים שלנו בבת אחת ללא התראה, אף אחד לא מסוגל להסכים.

בהתחלה לא קרה כלום מצד החייזרים. כלומר, חוץ מלהופיע בשמים שלנו. ובכל זאת, פרצו כמה מלחמות קטנות בין מדינות רק בשביל להחליט מה לעשות. שוודיה ופינלנד רבו בנוגע לאיזה סוג קרח לשלוח לחייזרים, בזמן ששאר העולם לא ראה הבדל בין הקוביות הקפואות שכל צד הציג. נשיא ארצות הברית נרצח כי החליט שלא לשגר פצצות אטום על החלליות, בזמן שראש ממשלת רוסיה נרצח בדיוק מהסיבה ההפוכה. גרמניה כבשה את פולין. אף אחד לא בטוח לגמרי למה.

בשלב מסויים תושבי העולם נרגעו, והתרגלו לקיומם של החלליות מעל לראשיהם. בטיק טוק ואינסטגרם אנשים התחילו לשער איך זה יהיה לנשק חייזר. בטוויטר כל אחד מצא דרך לגרום לפלישת החייזרים להראות שהצד הפוליטי שלו צודק. ברדיט אנשים פרסמו סרטונים של נשים זקנות נופלות במדרגות.

כמה שחקני טלוויזיה נעלמו. אף אחד לא בטוח למה. אף אחד לא מצא אותם בשום מקום. כל מה שידוע זה שהם כולם שיחקו באותה הסדרה, אז אנשים הניחו שהם פשוט החליטו לצאת לחופשה ביחד יום אחד.

ההנחה הזאת השתנתה היום.

״אזרחי כדור-הארץ,״ שאג קול חזק מן השמים. ״חטאתם בחטא הגדול מכולם.״ בשלב הזה מיליוני אנשים נרצחו על ידי האנשים הדתיים שלידם בטענה שהם אלה שחטאו. ״אתם תכפרו על מעשיכם,״ המשיך הקול. ״או שנאלץ להשמיד אתכם. בידינו שחקני סדרת הטלוויזיה ׳מרלין׳. הסדרה דורשת המשך, ובשל ענייני נוחות, אנחנו מעדיפים שהיא תצולם על כדור הארץ. אך אם תסרבו, נאלץ להשמידכם, ונחזיר את שחקני הסדרה לכוכב שלנו, קוזראט׳קוזלן, ונצלם שם. נאלץ גם לקחת מכם תסריטאי, שכן הודיעו לי עכשיו השחקנים שהם לא באמת אחראים למה שהם אומרים על המסך. מגוחך לחלוטין. יש לכם שבוע להחליט.״

אז החייזרים רצו שנמשיך סדרת טלוויזיה. עכשיו רוב השחקנים והתסריטאים עובדים תחת פיקוחם ומרותם של הקוזראט׳קוזלנים. לטענתם, זה לא יותר גרוע מהוליווד.

2 תגובות
  • אלבריאן

    יש אנשים שלא אהבו את הסוף, וזו אחת הסדרות היחידות שאני ראיתי, אז לא היו לי הרבה אופציות

  • Octo3112

    לא מבין מה יש להמשיך את מרלין, הסדרה הסתיימה בצורה סגורה