פאנפיק של pokemon horizons

פאנפיק של pokemon horizons

תקציר

כע אני יודעת שאני מתחילה מלא ספרים ולא מסיימת אבל אין לי מה לעשות ולא ניראה לי ראו בכלל את הסדרה הזאת אזזז כע, זה בכלל לא נחשב פאנפיק אם לא ראיתם את הסדרה זה פשוט בשבילכם סיפור רגיל.
מותר לכל גיל
קרוקודמה

2 - דוט

"להגיד לה? זה לא יהיה מוזר? אחרי הכל מה הסיכויים שהקולג' למתכנתים מחוננים זה בסינו? היא לא תחשוב שאני בכוונה נרשמתי אליו כדי להיות קרובות נכון?" שאלתי את קוואקסוול והוא הסתכל עליי במבט השופט שלו "קווה קווה קווה!!" הוא מתקרב אליי ונותן לי חבטות קלות עם הידיים שלו "אוקי אוקי! הבנתי שאני חושבת יותר מידי!" הוא הפסיק אחרי שאמרתי את זה והנהן. אני מניחה שאני כן חושבת יותר מידי, כולם ידעו שאני הולכת לקולג' למתכנתים מחוננים לפני שנתיים כבר, אבל בשנה האחרונה הם עברו לסינו מהואן, חשבתי שזה לא פרט חשוב לספר להם אבל עכשיו כשליקו הולכת לאוניברסיטה בסינו זה ממש קטסטרופלי! הם יחשבו שתיכננתי את זה מראש כדי להיות איתה וזה יהיה מוזר! ואם רוי ידע על זה… אחרי מה שקרה בארוחת הבוקר הוא הולך להתפוצץ, מסכן… אני לא חושבת שאני יכולה ליראות אותו בוכה ככה, זה לא כמו הבכי התמידי שלו של "נגמר החביתיות כי קמתי מאוחר". טוב, אני צריכה להפסיק. אני חושבת על זה יותר מידי, אני בכלל לא צריכה להגיד להם את זה אם אני חושבת על זה. כאילו, מה המידע הזה יתרום? אני פשוט יכולה לא לספר ולהמשיך את חיי הסטודנט שלי כרגיל! אני גאונה.

 

"גורוגורו! את חייבת ליראות את זה!" ליקו מנפנפת עם הטלפון שלה באוויר שאבוא אליה אבל אני פשוט הולכת לעמדת הכנת הקפה "אמרתי לך לא ליקרוא לי ככה" אני אומרת לה בפעם המליון, היא המציאה לי את הכינוי הזה שהיינו בנות 10 וגיליתי לה שאני הסטרימרית והיוטיוברית האהובה עליה גורומין. "לא משנה! בואי תיראי את זה! זה כזה חמודדדד!" היא אומרת ועוצרת את הסרטון כדי שאראה אותו, אז אני מתקרבת ויושבת לידה בשולחן. "תיראי! הקלאבופוס הזה מנסה להרביץ לשק איגרוף ללא הצלחה! איזה מתוקקק" היא מחייכת אל הטלפון שלה וזה גורם לי לחייך, לא העובדה שקלאבופוס קטן מנסה להרביץ לשק אגרוף שגדול ממנו פי כמה ללא הצלחה. היא תמיד עושה את זה שהיא רואה משהו חמוד בטלפון, וזה מדבק החיוך שלה. הקפה נגמר וככה גם עוד כמה סרטונים קצרים שהופיעו לליקו בפוריו, אז קמתי מהשולחן כדי לשים את הספל בכיור שליקו לקחה לי את היד ועצרה אותי "גורוגורו, את יכולה לעזור לי במשהו? אני טיפה מסתבכת עם האתר של האוניברסיטה ואני צריכה לדעת אם התקבלתי" היא שואלת אבל ניראת מאוד מודאגת לגבי זה. היא עד כדי כך מפחדת? אני בתוחה שיקבלו אותה אבל לא ניראה שהיא בתוחה בזה… "כן, בואי לחדר שלי וניראה ביחד" הצעתי וזה ניראה לי הקל עליה כי היא הוציאה אוויר שהיה כלוא לה בריאות וחייכה "תודה".

 

"עדיין יש לך את הפוסטר של הסדרה הזאת? הוא מתקלף מירוב שהוא ישן" ליקו אומרת לי ומתיישבת על השרפרף ליד המחשב שלי. "כן, אני אוריד אותו מתישהו" אני אומרת ומתיישבת על הכיסא גיימרים שלי, למרות שאני לא גיימרית אני כן יושבת מלא מול המחשב אז אני צריכה כיסא נוח. אני מקלידה את השם של האוניברסיטה בגוגל וניכנסת לאתר שלהם "את זוכרת את השם והסיסמה שלך?" אני שואלת את ליקו והיא מהנהנת ומתקרבת למסך "הינה כחי" אני מושיטה לה את המקלדת והיא מכניסה את השם והסיסמה לאתר. יש לה הודעה אחת בתא הדואר, נקווה שזאת ההודעה שאנחנו מחכים לה… היא ניראת מאוד לחוצה, קצט קשה לי לעשות את זה אבל אני מצליחה ללחוץ על הסימן מעטפה שפותח את תיבת הדואר. הכותרת לדואר: "ברכות! התקבלת לשנת הלימודים של האוניברסי…" אני נאנחת, היא התקבלה, זה כבר טוב. אבל ליקו פשוט בוהה במסך ולא מגיבה, היא מסתכלת עליי ואני מחייכת אליה "נו? מה זה אומר? אני במתח!" היא אומרת והחיוך שלי נמחק "רגע, את לא קוראת את הכותרת?" שאלתי וליקו מתחילה להסמיק ומנערת את הראש "אני דיי קצרת ראייה עכשיו, זה כבר חודש ככה אני פשוט שוכחת ליקנות משקפיים" היא אומרת ואני כמעט נופלת מהכיסא "חודש?! העיניים שלך יכולות להינזק מזה!" אני לוקחת את יד ימין שלי ומפליקה לה בראש חלש "היי!" היא מייללת "ברגע שאנחנו מגיעות לסינו אנחנו קונות לך משקפיים!" אני אומרת ברצינות, אבל ליקו ניראת רק מבולבלת "אנחנו? מה יש לך לעשות בסינו?" היא שואלת ואני נזכרת שלא סיפרתי להם על הקולג'. אני מתחילה להזיע "לא אין לי כלום שם! אני רק אבוא איתך ליקנות משקפיים ואחזור לספינה!" אני מנסה לשקר אבל ליקו יותר חכמה מזה "אה הא…" היא מסתכלת עליי במבט חושד, וזה לא שאני טובה תחת לחץ אז אני פשוט אומרת לה "הקולג' שלי בסינו".

 

0 תגובות
פאנפיק של pokemon horizons
תוכן עניינים