בית הספר לרוע

בית הספר לרוע

תקציר

שלום קוראים, יקרים הגעתם לבית הספר הסודי התת קרקעי ממש מתחת לשכונת שמחה שוכן בית ספר סודי! למה הוא כזה סודי אתם בוודאי שואלים כי הוא נועד ללמד ילדים להיות רעים, כן כן, שמעתם נכון להיות רעים יצאו מבית הספר הזה הנבלים הכי גדולים אבל האם דווקא הילד שנולד לאנשים הכי מרושעים יוכל לחולל מהפחה נגד הרוע?
מותר לכל גיל
דיפר פיינס

בית הספר לרוע פרק 1

סיפורינו מתחיל ביום בהיר אחד בשכונת שמחה, לא במקרה קראו לשכונת שמחה שכונה שמחה קראו לה כך מכיוון שהייתה ידועה בשמחת האנשים הגרים בה היו כאלה שקראו לה גן עדן תלמידים היו רצים בתי הספר, תינוקות לא היו בוכים ואנשים תמיד היו מרוצים! אנשים היו בטוחים שאין שום דבר רע שתושבי שכונת שמחה לא יוכלו להתמודד איתו אך הם לא היו מוכנים למה שמצפה להם או יותר נכון למי שמצפה להם.

הכל הכירו את הזוג דיגרז וטארולה גפתקה הם היו נחשבים האנשים הרעים ביותר בעולם! רק רוע זרם להם בדם הקר שלהם, מה הם לא עשו? הם גנבו, הם השחיטו, הם הרסו ולפעמיים סתם עברו על חוק אקראי בשביל הכיף, המשטרה, הממשלה וכל האנשים המוסמכים ביותר ניסו לתפוס כבר אין ספור פעמיים אך לעולם לא הצליחו, אף אחד לא הצליח

שמועות כבר צפו שבקרוב הם יגיעו לשכונת שמחה, אנשים הסתגרו בביתהם חלקם ברחו לארצות רחוקות אך עבר חודש ולאחר מכן עוד חודש ועדיין לא קרה כלום, אנשים כבר התחילו להמציא קונצפרציות הזויות או להגיד שהשמועות האלה לא היו יותר מסתם שמועות אך אף אחד לא העלה בדעתו שפושע חדש עומד להגיע לעולם.

המשך יבוא

3 תגובות
 • ל

  נשמע נחמד,
  חוץ מזה..

 • ל

  זה נשמע כמו בית הספר לטוב ולרע..
  זה פאנפיק?

 • דיפר פיינס

  היי אשמח לקבל חוות דעת על הסיפור והאם לדעתכם כדי לי להמשיך עם זה תודה.