יום הרצח המדיני

יום הרצח המדיני

תקציר

זה מדינה שפועלת לפי החוקים של כל המדינות. אבל יש בה הבדל אחד. יש יום אחד. שזה יום הגורל. זהו יום שהוחלט מאז שהוקם המדינה. והם מאמינים שהיום הזה חשוב מאוד. יום הרצח. ביום הזה ניתן לרתוח כל אחד בלי שיעצרו אותך. אתה רוצה להיות ראש הממשלה? תרצח את המכהן ותחליף אותו תצללו איתי לפרקים שיתארו את היום הנורא
מותר לכל גיל
א

התחלה

מסתבר שקיים סדרה שדומה ממש לסיפור שאני רושם.קוראים לסדרה יום המאה.

אבל אני עדיין המשיך כי כמובן שזה לא יהיה אותה עלילה אלא עלילה שלי.

אבל זה עדיין סדרה יצירתית שלי:

תהנו.קריאה נעימה:

 

כל שנה זה קורה.

ביום שבו שעון הקיץ עובר לשעון חורף.

זה היום,שבו כל מי שרוצה נקמה,רוצה תפקיד ברמה,רוצה סתם לראות דם ולהנות,זה היום שלו

וזה היום שכל הנערים והאנשים המפוחדים והחלשים פשוט בוכים ממנו ומבקשים מאלוקים שהחרב תעשה את עבודתה חלק.והם לא יצטרכו לסבול.

אתם בטח אומרים שזה יום נוראי,שמי שהמציכ אותו סתם אהב דם,אבל לא,אנשים אומרים כאן ברחבי המדינה שהו היום הנכון ואחד הטובים שיש.

כל אחד שאומר את זה אומר כי הוא ישיג משהו,כמו להיות הנשיא,כל שנה מחליפים נשיא אצלנו בגלל היום הזה שזה כבר הפך להיות כלל.הדרך להיות נשיא היא אם תהרוג ביום הרצח את הקודם בתפקיד.או שאומרים את זה גם בשביל להרוג אנשים עשירים.ולקחת את כל כספם.או כמובן בשביל מישהי.לרצוח את בעלה ולשאת אותה לאישה.

אבל כמובן שיש עוד חוקים.אומנם זהו יום רצח.אך עדיין זהו יום מדיני אז צריך לפעול בהתאם.

החוקים הם כך:

אסוג להרוג מישהו או להשתתף ביום הרצח כל עוד לא הגעת לגיל 14, כל הילדים מתחת לגיל 14 יועברו לבניין ענקי שם הקרב מחוץ לתחום.

אין להרוג את שוטרי היום.בעצם גם השוטרים לא נמנעים מהיום הזה,אך כל בן אדם שרוצה לא להיהרג או לא להשתתף,הוא צריך לשלם כחודש מראש סכום כסף ענקי ואם הוא יזכה,הוא יוכל להיות שוטר היום, שוטר היום לא משליט שקט,או אומר כללים,בעצם במהלך היום אין לו תפקיד בכלל,רק בלילה בסוף היום,הם האלה שעושים ספירת גופות ולוקחים את כל הגופות מהרחובות ומחזירים אותם למשפחותם.אם עוד נשאר מישהו מהמשפחה.

בעצם לכל אחד יש כמות לנשק.אין אפשרות לקנות בשום מקום נשקים וכלי מלחמה.אלא רק מהתחנת משטרה הקרובה לבתיך.כמות הנשקים שכל אחד מקבל.תלויים במספר אנשי הבית.אתה רווק?תזכה באקדח טעון וחרב.אתם זוג?תזכו ברובה ושני חרבות.כך כל ילד וילדה שיש לכם.יכול להיות גם היתרון שלכם.וגם עוד עצב בשבילכם

הכללים כבר קיימים 49 שנים.ולא שינו אותם כל ובכלל.

ואני....אני יומיים לא יכול לזוז מהמיטה,אמרו לי שזה קורה לכולם, אני מניח שזה נכון,אחרי הכל.

אני בטוח שכל בני ה14 כמוני מפחדים מיום הרצח הראשון שלהם...

ורוב הסיכויים לפי הכוח הפיזי של גילהם.

האחרון שלהם......

3 תגובות
 • Star Tail

  מה?

 • א

  מסתבר שכבר קיים ספר כזה...
  יום המאה

 • Star Tail

  ואו

יום הרצח המדיני
תוכן עניינים