מדריך כתיבה לאנשיםות שכותביםות, מאת ליאם

מדריך כתיבה לאנשיםות שכותביםות, מאת ליאם

תקציר

אז היי! ראיתי שיש ביקוש למדריכי כתיבה. ומאחר ואני כותב אשכרה מגיל ארבע, וכיום אני בן 23, החלטתי לתרום לעיר. אני משועמם עד הלימודים והעבודה שאמצא, אז למה לא. וזה גם משהו שסופרים עושים, אז בכלל. מוזמניםות לפרסם אותי ולהגיב על מידע שהייתם רוציםות לדעת ולפרסם על המדריך לחברים שכותבים!
מותר לכל גיל
ל

נתחיל במחסום כתיבה

אני לא מומחה או משהו, למעשה הרבה אומרים לי שיש בעיות בכתיבה שלי. אבל מצד שני אני חושב שאני יודע הרבה. אז אשמח לבקשות לפרקים! מה הייתםן רוצים לדעת בכתיבה? מה חסר לכם? אשתדל לעשות את הפרקים שתבקשו! תגידו בתגובות והספר ילך ככה, בבקשה

אני מאמין בכםן שאתםן יכולים להגיב ולפרסם את המדריך

לאביו ונתראה בתגובות ובפרקים הבאים❤❤❤❤

 

 

 

אתחיל במחבום כתיבה, כי מה שאני יודע לכתוב עליו כרגע.

במחסום כתיבה קשה מאוד ובכן...לכתוב. ואנחנו מאוד אוהבים לכתוב. ואז זה מאוד מעצבן. לפעמים גם בא לשבור משהו.(רק אני?) במקרה של מחסום כתיבה, למדתי מעצמי שאפשר כמה דברים:

 1. ללכת לגוגל תמונות ולרשום שם ' נופים מדהימים. ' או ' נופים מרהיבים.' קיצר הבנתםן. וגוגל תמונות מיד ייתן לכםן תמונות, ובכן...מדהימות ביופין. אפשר גם לכתוב את היצור או על הדבר שאתם רוצים לכתוב עליו בגוגל תמונות וגם זה יכול לתת לכםן רעיונות להמשך ולשבור לכםן אולי גם את המחסום.תהנו! ובהצלחה.
 2. אפשר פשוט לעבור נקודת מבט, כלומר לדמות אחרת שתספר את הסיפור עכשיו. ואם אין לכם כזאת עדיין, אז אפשר ליצור. 
 3. אפשר להתייעץ עם חברים איך נראה להםן שכדאי להמשיך את הסיפור, ולבקש מהם רעיונות להמשך גם. אני עשיתי את זה פעם אחת בסדרה, וזה רק עשה פלאים. אז כדאי!

הצעות לפרקים הבאים? אם לא, לא יהיה המשך וחבל! תציעו! מישהו? מה הכי הייתםן רוצים לדעת?(:

7 תגובות
 • ל

  ואני שמח מאוד לשמוע שעזרתי(:

 • ל

  בסדר
  אשתדל

 • Z

  תודה, יש לי המון מחסומי כתיבה, עזרת מאוד!
  תכתוב איך אתה בטנה ספר (נגיד, כמו שאני למדתי בבית ספר, התחלה אמצע וסוף)

 • דיפר פיינס

  תכתוב על מה עושים כשיש לך יותר מדי רעיונות ואיך הופכים את הכל לסיפור מסודר מבלגן ענקי בראש

 • ל

  והיי, חח

 • ל

  אוקיי(:
  אני אנסה לענות על מה שאני אדע בפרק הבא^_^

 • Kamitia

  אהבתי!!
  הייתי שמחה לדעת על תהליך הכתיבה שלך בתור מישהו שכתב כל כך הרבה זמן. האם אתה כותב לעצמך מראש איך הסיפור עומד להסתיים ומארגן את כל הדברים שהולכים לקרות, או שאתה זורם עם מה שהמוח אומר לך באותו הרגע ולא מתכנן כל כך מראש, או משהו אחר? ואיך זה השתנה עם השנים? ומה אתה חושב שהכי טוב?

  והאם שמת לב לטרנדים של איזה דמויות אנשים אוהבים יותר, איזה עלילות מלהיבות יותר קוראים (נגיד דמות שמתגנבת למחבוא הסודי של הרעים ועוקבת אחריהם בחשאיות אל מול סצינת קרב מותחת עם פיצוצים(, ועוד דברים בסגנון ששמת לב אליהם?

מדריך כתיבה לאנשיםות שכותביםות, מאת ליאם