זאבה בהסוואה/A wolf in disguise

זאבה בהסוואה/A wolf in disguise

תקציר

ליה, יורשת הצער של שבט הזאבים היא זאבה לא רגילה כל כך... כשנולדה עם כוחות מיוחדים היא חייבת להסתיר את זהותה האמיתית בעולם בני האדם שאליו היא כה נמשכת אבל מה קורה כשהיא פוגשת מישהו בתיכון החדש שלה ועוברת על האיסור הכי חמור של הזאבים ? ומתאהבת בו ?
מותר לכל גיל
Nico di angelo

פרק 1- התחלה חדשה

 

בלילה אפל אחד זה קרה, הלידה של יורשת העצר החדשה של שבט הזאבים.

אבל. קרה משהו שאף אחד לא ציפה לו, הזאבה הצעירה לא הייתה גורת זאבים רגילה, צבע הפרווה שלה היה… שחור עם קו אדום באמצע.

"זאת… גורת אלפא" אמר אביה, הצ'יף "אוי אמה" זה היה שמה של אימה של הגורה הקטנטנה. 

"היא יפהפייה אבל, נצטרך להחביא אותה משאר העולם לפחות עד שתהיה מסוגלת לשלוט בכוחותיה" פסק האב, "אתה צודק" הסכימה האם. התינוקת הקטנה פתחה את עיניה והוריה לא האמינו למה שראו! גם עיניה של התינוקת היו אדומות! הן היו אדומות כדם ובוהקות.

ושמה של הנסיכה ? שמה היה ליה.

 

"נסיכה" אמר אחד מיועצי השבט של אביה, "את יודעת שאביך לא מרשה שתתקרבי לעולם בני האדם זה מסוכן עבורך" הוא עצר אותה "למה לא ? מה כל כך רע בעולם בני האדם ?" היא שאלה את אותו יועץ

"ליה!" אביה נכנס, "את יודעת טוב מאוד מה החוקים של השבט שלנו נכון ?" הוא הרים גבה.

"כן אבא…" היא השפילה מבט אביה קרע ברך מולה והרים את פניה הנפולות, "ילדונת, את יודעת כמה בני האדם יכולים להיות מסוכן ואכזריים" 

"כולם ?" היא שאלה בקול עצוב

אביה הניד בראשו ואמר "כן קטנטונת, לצערי כולם כאלה ותאמיני לי פגשתי המון בני אדם בחיי אני פשוט… לא רוצה שתפגעי את חשובה מדי לאימך ולי עכשיו, מה החוק הראשון ?" הוא שאל אותה

"לא להתקרב לבני האדם"

"שני ?" 

"לא ליצור שום קשר מכל סוג שהוא עם בני האדם"

"ו… השלישי ?"

"לא להתאהב בבני האדם"

"יפה מאוד ילדונת" עודד אותה אביה וליטף את שיערה "עכשיו בואי יש לך שיעור בצייד".

ליה זכרה את השיחה הזו עם אביה מאז אותו יום ומאז היא לא אהבה בני אדם, או לפחות… זה מה שהיא חשבה.

 

זה היה היום הראשון של ליה בבית הספר החדש שלה, היא עברה מבית הספר לזאבים לבית ספר של בני אדם למה ? כי היא רצתה "ללמוד" אותם יותר זה היה התירוץ שנתתה להוריה ולהפתעתה ? הוא עבד אבל חוץ מהעובדה שהיא התחילה בית ספר חדש, זה היה גם יום הולדתה ה-16 את יכולה לעשות את זה היא אמרה לעצמה אבל הייתה לה בעיה אחת קטנה, היא הייתה צריכה לשמור על צורתה האנושית במשך כל היום כבת אדם ליה הייתה ילדה עם שיער שחור ופס אדום באמצע כמו הפרווה שלה ועיניים אדומות מהפנטות, גובהה היה ממוצא יחסית היא הייתה מטר שישים ושבע בערך.

"אני מקווה…"

היא אמרה ונכנסה בדלתות הגדולות.

תגובה 1
  • ל

    היי,
    זה גם בווטפד, נכון?
    ויפה ממש