התחברות לאתר

הדיבור שלי

הלוח שלי
185
חברים
49
ספרים
457
מועדפים

שלום, קוראים לי הדס ואני בת 18, אני אוהבת לכתוב ולקרוא, ולחיות באשליות שכל מה שיש בספרים אמיתי (=


הספרים שאני קוראת:


פרסי ג´קסון


גיבורי האולימפוס


גורלו של אפולו


הארי פוטר (למרות שכבר מזמן לא קראתי אותו)


מגנוס צ´ייס


הספרים של אסתר שטרייט וורצ´ל או איך שלא כותבים את השם שלה (אלה חלק מהם- ´אורי´, ´רועי´, חברות´)


´סוד הגן הנעלם´


´היומן של תמר גל´


בקיצור כל מה שקשור לפנטזיה הרפתקאות או לריק ריירדן.
ןעכשין, משפטי גם אני


גם אני! מאוהבת בפרסי ג´קסון


גם אני! תולעת ספרים


גם אני! שונאת מתמטיקה מושבעת


גם אני! רוצה לרכב על בלאקג´ק


גם אני! שונאת לקום מוקדם


גם אני! יהודייה גאה


גם אני! רוצה לטוס לריק ריירדן ולהפציץ אותו בשאלות 


גם אני! מכורה לכל הספרים שלו


גם אני! מאמינה באלים אבל נאמנה לה´


גם אני! תומכת בקהילה הגאה


גם אני! שונאת ללמוד אבל אוהבת ללמוד את מה שאני רוצה ללמוד


גם אני! חולמת לעוף


גם אני! רוצה להיות בת זאוס 


גם אני! אוהבת חיות


גם אני! אוהבת פאנפיקים


גם אני! טיפוסית לילה


גם אני! במגמת עיצוב גרפי


גם אני! שונאת הומופובים


גם אני! אוהבת לכתוב


גם אני! נגד עבדות


הצבעים האהובים עליי הם:

אדום

כתום

סגול

כחול

המספר מזל שלי הוא: *תופים תופים*

2

הצבע מזל שלי הוא:


ירוק

הספרים שלי: (והם לא פאנפיקים! הם לגמרי שלי.)


"ארץ הגמדים"- שני ילדים, סתיו בן ה5 ואלואיז בת ה13, מגיעים לארץ הגמדים מהיער שליד הבית שלהם. הם יוצאים למסע להבסת ענקי השמש, שחיים בהרי ארץ הגמדים ורוצים לשרוף את העולם. ז´אנר: פנטזיה, הרפתקאות. הספר גמור.


"הרגשה טובה"- מספר על ילד שרוצה פיל מפסל, הולך לבית ופורץ. הוא רואה פסל קטן של פיל, וגונב אחד. ז´אנר: סיפור עם מוסר השכל. הספר גמור.


"החיים מנקודת מבטו של חתול-" גירגורי הוא חתול סיאמי, והספר מסופר מהזווית ראייה שלו על העולם. ז´אנר: מציאות. הספר גמור.


"ילדות מלאה ברוח"- מספר על נורית, שנורא רצתה להיות בלתי נראית. נורית גרה באחוזה מפוארת. יום אחד היא פוגשת ברוח רפאים שקוראים לה סוזנה. ז´אנר: פנטזיה. הספר גמור.


"אי דמיוני שקוראים לו צ´יצ´קריצ´קה"- מספר על איש צעיר בן 24, שקוראים לו תימן והוא שחור עור. הוא מסיים צבא ולימודים ויוצא לטייל מסביב לעולם ומגיע לאי קסום שאף אחד לא שמע עליו מעולם. ז´אנר: פנטזיה הרפתקאות.  הספר קפוא ומחכה ליום שתהיה לי מוזה להמשיך לכתוב אותו. הספר בכתיבה. 


"המטבע המסתורי"- הספר הראשון בסדרת ´למ"ע," שכתבתי עם חברה שלי מכאן (´קייטי דאשי סופרת הפנטזיה)ביחד. הוא מספר על נערה בת 15 שקוראים לה מליסה, והיא גרה בכפר שקוראים לו "באס" ביבשת לנדוזה. קיץ אחד היא נופשת באי שקוראים לו "מאסור," ושם היא מוצאת מטבע מסתורי שנותן לה ולחבריה כוחות על. מה היא תגלה בהמשך? הספר גמור.


"למ"ע וארץ החלומות"- ממשיך את המטבע המסתורי. לינה קאי גרה בעיגדון, עיר שיש בה אנשים עם כוחות על. כל אחד מקבל שם כוח מסויים בגיל 10. הכוח של לינה הוא לחזות את העתיד ולרפא. עיגדון נמצאת ביבשת לנדוזה, אבל אף בן תמותה לא הגיע לעיגדון 1000 שנה. איך לינה קאי תגיב כשהיא תראה אנשים חדשים בעיר מבחוץ שכביכול בלי כוחות על? הספר גמור.

 

´למ"ע והמסע אל המטבע´- ´קייטי דאשי סופרת הפנטזיה´ כתבה אותו איתי-ממשיך את ארץ החלומות. הספר גמור.

והספר האחרון בסדרה הוא ´למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום´, והוא מסכם הכל. הספר גמור.


"ציידי המפלצות"- עוד סדרה של שני ספרים- זה מסופר על פנימייה שקוראים לה "יעכ"ע"- (ראשי תיבות של ´ילדים עם כוחות על´.)  והם מנקים ממפלצות את ישראל. ליעכ"ע יש גביע ששומר על הפנימייה מוגנת ממפלצות. מה יקרה כשהגביע ייעלם? יום אחד מגיעה ילדה חדשה לפנימייה, וקוראים לה דנה פרימן. דנה היא בעצמה ´ציידת מפלצות´, והכוח שלה הוא לעוף . ויש לה משימה. הספר גמור. ל´ציידי המפלצות´ יש גם ספר המשך, וקוראים לו ´הילדה משום מקום´. ספר ההמשך גמור גם הוא.


"הדרכים בזמן-" מספר על ילדה בשם מיכל לפמן, שיום אחד מופיעה מולה אישה שטוענת שהיא היא מהעתיד. למיכל גם יש כוח- כל ציור שהיא מציירת נוטה להתגשם. מה היא תגלה בהמשך? הספר קפוא ומחכה ליום שתהיה לי מוזה להמשיך לכתוב אותו. הספר בכתיבה.


"מלחמת העונות-" מספר על שני ילדים, אלכס ונעמי, שמגיעים לממלכת ארבע העונות וצריכים ללמוד להשתמש בכוחות שלהם ביחד עם חבריהם דיצה ודן כדי להילחם נגד חורף עם סתיו. מה הם ילמדו במסע שלהם? הספר בכתיבה.


עיר של מלאכים- מספר על שלושה חברים טובים שיוצאים למסע להציל את אימו של ג´ימיי במקום משונה מלא במפלצות ועולמות מוזרים. הספר גמור.

"ילדה מיוחדת-" הספר בכתיבה. ז´אנר: פנטזיה הרפתקאות.

"סוף העולם...או שלא?" הספר בכתיבה. ז´אנר: מדע בדיוני ופנטזיה הרפתקאות.


המשחקי תפקידים שהמצאתי: (או בקיצור: מ.ת)

"יער האבודים"- זה יער שכל מי שנכנס אליו, לעולם לא יוכל לצאת ממנו אלא אם כן הוא יהפוך לאדם טוב. לכל האנשים שבו יש כוחות על, והיער מוקף במפלצות מהמיתולוגיה היוונית. הספר נטוש, אולם אתם מוזמנים להרשם ולהחיות אותו.


"מ.ת מחנה החצויים-" לא נראה לי שצריך להסביר מה זה. הספר נטוש, אבל אתם מוזמנים להרשם ולהחיות אותו.(לא להרשם אם לא קראתם את כל פרסי ג´קסון!)


"מ.ת עם האלים הנורדים-" זה על מגנוס צ´ייס בולהלה, אתם הדמויות שם ומתתם מוות אצילי. (; הספר נטוש, אבל אתם מוזמנים להרשם ולהחיות אותו.(לא להרשם אם לא קראתם את כל מגנוס צ´ייס!)


הפאנפיקים שכתבתי, הם סדרה שלמה, מומלץ לקרוא לפי הסדר של המספרים:

1) "המשך לדם האולימפוס"- מספר על השבעה אחרי המלחמה בגאיה. הפאנפיק גמור.


2) "חצויי חדש שקוראים לו ברנדון(ביאנקה חוזרת!(=)" ברנדון בן זאוס ושני חבריו- סמנתה ואלכס מגיעים למחנה בתחילת החופש הגדול ומגלים שיש להם כוחות על ושהם חצויים. מצד שני, לא הכל יפה: פריבויה רוצה לנקום על מות אביה בשל ג´ייסון, אחיו של ברנדון. ברנדון סמנתה ואלכס נשלחים למסע חיפושים להשמיד אותה ואת הענקים, שחזרו. הפאנפיק גמור.


3) "מגנוס צ´ייס נפגש עם מחנה החצויים." מגנוס צ´ייס בן דודה של אנבת´ מגיע למחנה החצויים. לא לקרוא אם לא קראתם עדיין אפילו את להב הקיץ! הפאנפיק גמור.


4) "איימי שינדי, בת דמטר" איימי קראה את כל פרסי ג´קסון וגיבורי האולימפוס. אך כשידידה היחיד אדמונד שמתגלה כסאטיר מספר לה שהכל אמיתי, היא בטוחה שהיא חולמת. איך זה יכול להיות? אבל לא הכל טוב. היא מגיעה למחנה החצויים, ומתברר שהמסע של ברנדון סמנתה ואלכס היה רק סיפור כיסויי למשהו גדול יותר: המרכבה של פוסידון נגנבה, ואליזבת´ בת ארטמיס וג´ין בת פוסידון ניסו לחלץ אותה ואת לורד פגסוס ללא הצלחה. מייקל בן אפולו נלכד שם. איך יחלצו את כולם? הפאנפיק גמור.


5) "משפחת קיין והאלים המצריים, פאנפיק לצל הנחש" זה פיקצר אלא אם כן אני אחליט להמשיך אותו יום אחד. 


6) "בת פוסידון- בתוך המבוך" נחשול מגיעה למחנה, ומגלה שהוא רדוף רוחות זועמות. וגרוע יותר, יש נבואה. מרקו והיא צריכים לבחור שני חברים נוספים למסע חיפושים שיציל את כולם. הפאנפיק נטוש.


7)"אלים אדירים" משתלב עם הכל. הפאנפיק גמור.


"להיות חצויי זה לא קל" הפאנפיק בכתיבה.


כל השאר לא קשורים לסדרת הפאנפיקים שלי על החצויים אך הם גם פאנפיקים לדם האולימפוס:


"פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר-" פאנפיק מיוחד. הספר בכתיבה. מספר על דברים שריק ריירדן האלוהי השאיר לנו לדמיין אותם.

´מסעות בזמן-´ מספר על מיקה, הבת של ליאו ונצר הפייסטוס ועל מסע החיפושים שלה עם ´אסטל ג´קסון-מסע בלב ים´ וכן הפאנפיקים האלה משולבים. טוב, כמו רוב הספרים שלי. הפאנפיקים בכתיבה. 


"המסע בעקבות התיבה-" פרוייקט מיוחד שלי ושל חברות שלי, זה כאילו המסע שלנו  שאנחנו כל כך רוצות במחנה ואז המסע חיפושים שלנו. הפאנפיק גמור, אך יש לו ספר המשך שקוראים לו ´בעקבות התיבה- החטיפה,´ והוא בכתיבה.

"אליאן"- פאנפיק להארי פוטר ואוצרות המוות. הספר נטוש. 


"מה הייתם עושים אם הייתם חצויים-" זה לא ממש פאנפיק. זה יותר לכיף. משחק כזה.


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!