התחברות לאתר

הדיבור שלי

הלוח שלי
35
חברים
4
ספרים
11
מועדפים
בואו נחתוך את כל הבולשיט.

אני מיה (סופרגירל. ולא זה לא mia זה פאקינג maya) ופרשתי אבל חזרתי ואני עכשיו גרה באמריקה. אוהבת וואןדי וביטיאס גינטאמה ופיירי טייל והאנטומיה של גריי ווואן פיס וקלאנאד וסוורדארטאונליין והחממה וקוטורה וסאן ונוראגמי וסול איטר ובנות גילמור וטיטאניק ופריי (מאקוהארו זה ה-שיפ ואפילו אל תעזו להתווכח על זה) ואשמת הכוכבים וקיי און. נייל גירל. אובססיבית לבאטמן רק כי הוא נדיר ולא אני לא מכירה את הסיפור שלו אז אל תנסו אפילו.


ועכשיו לחלק הכי חשוב.

אני מתה על נטע (קאפקייק) והיא יודעת את זה. והיא מתה עליי כי היא מיי פרסון. ואנחנו נזדקן יחד ונלך לטיול מסביב לעולם אחרי צבא ונכיר בעלים ביחד ונגור אחתלידהשנייה ונגדל את הילדים שלנו ביחד ונזדקן ביחד ונמות ביחד על ידי מחבל בגבורה. אם אתם מנסים להשיג אותי בסקייפ אל תנסו כי אם אני פנוייה לסקייפ זה יהיה איתה.


ולא אני לא מתכוונת להשקיע בפרופיל שאף אחד לא מתכוון לקרוא. ואם מישהו מתכוון לקרוא מעדיפה שיקרא את האמת מאשר זבל.  עכשיו אני אלך בסוואגריות וכולכם תתעוורו מהנדירות שלי.


סיונרה ביצ´ס.


איי, סיר!

Image result for bts song quotesהנה הקישור לכל האנימות שראיתי/מתכננת לראות/רואה כרגע, בשביל הסטוקרים הסוטים מבינכם:

https://myanimelist.net/animelist/MiallafSamaרוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!