התחברות לאתר

הדיבור שלי

הלוח שלי
8
חברים
9
ספרים
6
מועדפים אוקיי אני קינג סלייר דרך אגב דבר ראשון אני זכר!! מלא משתמשות פה חושבות שאני מין נקבה איך?! רק ה´ יודע מה הם לא מבינות בשם KING!!


אין לי מה לומר חוץ מזה שראיתי הרבה משתמשים שחוו או חווים ביריונות כן גם אני נגד ביריונות 

אבל לעולם לא אדע את הכאב שהם חוו כי בעצם מעולם לא חוויתי ביריונות מצד מישהו מעולם לא הייתי טיפוס אלים אף פעם לא רבתי עם מישהו וזה עזר לי מאוד במעמד החברתי בנוסף מה שהכי עזר לי זה ההומור שלי ילדים נורא מנסים להתחבר אליי והרבה ילדים חברים שלי בעיקר בגלל שאני טיפוס זורם שנפגש כמעת תמיד עם מי שמזמין אותי ובנוסף לכל אני נורא מצחיק לכן אף אחד לא מפסיק להתחבר אליי תמיד תזכרו אנחנו יוצרים את האויבים של עצמנו תמיד יש למישהו סיבה להציק לך או לעצבן אותך אבל לי מעולם כמעת לא עשו את הדברים האלה אז כמו שאמרתי אולי אני מעולם לא חוויתי ביריונות אבל הייתי עד להרבה מקרי ביריונות אכזריים ומה שהכי אכל לי את הלב זה שלא אוכל בסופו של דבר לעזור להם כי אז זה יהרוס את הכל המעמד החברתי הכל כי באמת שהיה לי מקרא בבית ספר שאיזה ילד אחד לא מקובל אין לו הרבה חברים רק ארבעה יש לו עשה פאול בכדורגל בטעות בלי כוונה לילד הכי פופולארי אצלנו בבית ואז הוא בא עם כל ילדי השכבה אל אותו מסכן והתחיל לקלל אותו יחד עם שאר הילדים ומה שהכי הכעיס אותי זה לא שעזרתי לו אלא לראות את ארבעת חבריו מנסים להשתלב ולהיות פופולארים בכך שהם היגיעו וגם התחילו לקלל אותו ואפילו אחד מהם נתן לו בעיטה חברים שלו למען השם!!

חברים אם אתם חווים ביריונות תזכרו שאם אתם מנסים גם להתקבל למעמד הפופולארי גם לעולם את תפקירו את החברים שלכם כי הם אלה שהיו איתכם ועזרו לכם אני נגד ביריונות בכל ליבי כי אף פעם לא הבנתי ממתי נהפכנו לחיות.


דרך אגב שמתי לב למשהו מוזר בטירוף!!!! בכל שיר באם טי וי שבו מופיעות שחורות הם תמיד מנענעות את התחת מול המצלמה די כבר אם זה!!!!!!  די כבר!!!


פעם הייתי כותב ספרי אימה נמאס!!!!!

היום קומדיה זה הניו פאשן!! רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!