התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
86 קוראים


פרק 3 - 3 חוק שלישי- לעולם אין לפקפק במנהיגים
רייצ´´ל | פורסם לפני 15 ימים
  


זה בעיקר פרק מעבר אז יכול להיות שהוא יהיה קצת יותר משעמם. אבל אי אפשר להבין את ההמשך אם מדלגים על החלק הזה. 

ותודה לכל אלה שתורכים לקרוא את זה. אני מעריכה את זה מאוד!!! 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"אליזבת?  אלי ,מה את עושה כאן?" שאלתי. אני חייבת להודות שבהקלה.

היא חייכה אלי את החיוך המקסים שלה והנהנה לג´סה. "בואו נשב. הנסיעה ארוכה ויש לנו הרבה על מה לדבר" היא אמרה ולחשה משהוא לקייל. קייל הקניט אותה בתגובה אבל אלי רק גלגלה עיניים והיתשבה.

"אתן רעבות?" היא שאלה אותי ואת ג´סה. 

"האמת שכן" אמרה ג´סה מופתעת. זה לא מה שהיא ציפתה שישאלו אותה דבר ראשון. 

"אני תמיד רעבה" עניתי וליקקתי את שפתי.

אלי חייכה בסיפוק ושלפה סוג של טלפון מהכיס. היא לחצה על כל מיני דברים עד שלבסוף הניחה את הטלפון על השולחן. אלי פתחה את פיה לדבר "עוד מעט מוכן" הקדים אותה קייל.

אלי התישבה על אחת הכורסאות שליד השולחן.  אני, קייל וג´סה עשינו כמותה. 

קייל התחיל לספר לה את מה שקרה קודם ואז הוסיף "הצבע של שרלוט היה כסף, אני חושב שהיא חלק מקבוצת הטווס" אלי הנידה בראשה "קיי, אתה לא מקשיב בשיעורים! קבוצת הטווס זה סגול" קייל הרים גבה "הצבע של ג´סה הוא סגול"

"קבוצת טווס?" הרמתי גבה.

"אוקיי, אני רואה שאת מסוקרנת את אני פשוט אספר לך את ה-´סיפור הראשון´, זה חלק מההיסטוריה שלנו-" התחילה אלי להגיד אבל קייל קטע אותה. "את באמת חושבת ששרלוט תתעניין בהיסטוריה?" 

"לא. האמת שזה יכול להיות מעניין" אמרתי. אלי הביטה בקייל בהתנשאות והתחילה לדבר.  

"פעם היו 15 אנשים.  הם הגיעו ממקומות שונים בעולם והיו טובים יותר מאנשים אחרים בכמעט הכל. אבל לא רק זה, היו להם כוחות שונים והם היו בני אלמוות. כשהתחילו המלחמות, הרעב, העוני, המחלות והאנטישמיות הם החליטו ליצור עולם טוב יותר שבו הם והצאצאים שלהם יוחלו לחיות בטוב. הם בנו באר וזאת התמלאה בשניות. כשהם נכנסו לבאר ביחד בדיוק עולם חדש נוצר.  הם הביאו לשם את כל משפחתם וחפציהם והתחילו לבנות. העולם שגשג אבל לא היה מושלם. כדי לתקן זאת, לאורך השנים הם נגשו לאנשים משפיעים ברגע מותם, וכשזה קרה הם הציעו להם בררה. עם יבאו אתם ויעזרו לבנות עולם מושלם הם יזכו לגור בו ולחיות. בקיצור, עולם מושלם." 

"ומה קרה אז? אין מצב שככה זה ניגמר" אמרה ג´סה מהצד. אלי הנהנה "האנשים המשפעים נאלצו לחיות בצל המשפחות כי לא היו בעלי כוחות קסם. אז הם תכננו נקמה.  הם בנו את העולם, כפי שהבטיחו אבל לא למדו את האנשים דבר. וכך, כשרק הם יודעים בדיוק איך כל דבר עובד הם רימו טראוויס, בעל כוח האש ליצור שרפה נוראה.  אפילו מרי, בעל השליטה במים, לא הצליחה לכבות את השרפה. אף אחד לא יודע איך השרפה לא כובתה. 15 התייעצו אך לא היה להם עוד זמן. לבסוף הם כלאו את המשפיעים. אבל זה עלה להם במחיר כבד. הם ויתרו על רוחם בת האלמוות והפכו לנשמות חיות טובות-" המשיכה אלי לומר אבל הבזק משונה קטע אותה. על השולחן הופיעה רביולי גבינה. יאמיי!

אני וג´סה הסתערנו על האוכל. אלי לא המשיכה בינתיים. אבל אני לא יודעת למה. אלי קלעה לי ולג´סה צמות יפות כמו שלה.

"למה הצמה?" שאלתי. "זה כי אתן עומדות לפגוש את אלואיזה, אחת מהמנהיגים. ואלי, חשוב להבהיר. החוק השלישי-לעולם אין לפקפק במנהיגים" אמר לי קייל בחומרה. אלי נגשה לארון נסתר והושיטה לי ולג´סה חצאיות וחולצות נקיות. פתאום עלה בדעתי שהבגדים שלי ממש מלוכלכים. 

בכל מקרה אני וג´סה החלפנו בגדים. נראינו רשמיות מאוד. הנחתי שכך אלואיזה רוצה. 

שתינו היינו לבושות בחולצות  בצבע טורקיז ובחצאיות עד הברכיים שנראו ממש בסדר בצבע שחור. 

הרכבת עצרה. קייל ואלי ירדו ראשונים ואחריהם אני וג´סה שנראתה מהססת. 

ג´סה ממש קראה את מחשבותי "אני לא יודעת למה, או איך אבל אני פשוט יודעת שאני הייתי כאן. המקום הזה מוכר לי"  

"אתן תקבלו הסברים להכול עוד מעט." אמר קייל. בדרך עברנו ליד שטיח קיר ענקי ובו 15 דמוית, לכל אחת היה סגנון שונה וצבע שונה. זוכרים את ההיסטוריה שאלי התחילה לספר מקודים? טוב, כי היא סוף סוף ממשיכה. 

"אני ממשיכה" הודיעה אלי והצביעה על כל דמות בתורה. 

"הם הפכו לנשמות חיות טובות, כמו שאמרתי קודם.

מלינס, עטלף רוח הצללים. מארי, הברבור השולט בכל טיפת מים. טרארוויס, זאב האש. לוקאונס, פנדה ושליט האוצרות. קלינה, יונקת דבש, אחראית הצמחים.   קריאוס, האח הקטן של קלינה, הפתרונות והפתחים שייכים כולם לו. אליזבת. הלמורה המוזהבת בעלת החוכמה.  תנטוס, קרוי על שמו של המוות, הצבוע, אחרי על סיומם של חיים. אמיליה, הסיפורים מספרים שבחרה להיות דרקון, אבל אפילו לא הסיפורים יודעים מה היה כוחה. לאונרד, הנחש השולט בשקרים. טיארה, הפילה גברת הרוחות. מסקנסט, הסנאי, אדון כל החיות. אליה, נץ הלילה. ליטנינג, נץ הבוקר. ואדלינה, טווס הצלילים.

תנסי לזכור את זה. בכל מקרה הם הפכו לנשמות של החיות האלו וכלאו את האנשים המשפיעים. כמה מהם כמו זאן דארק לדוגמה ניסו להתנגד אבל רוחות החיות לא הניחו להם. הרוחות דאגו שהאנשים בעולם ילמדו את סודותיו."   סיימה אלי את דבריה.

"רגע, אז אלי, את קרויה על שמה של אליזבת?" שאלתי ואלי הנהנה. 

אני חייבת להודות שהחלק הבא היה משעמם. הליכה ארוכה עד שהגענו לדלת משיש לבן. הדלת נפתחה בקלות. 

חיכיתי שקייל ואלי יכנסו אבל זה לא קרה. "למה אתם לא נכנסים?" שאלתי בבלבול.

קייל חייך בהתנצלות "רק אתן יכולות להיפגש עם אלואיזה עכשיו. מצטערים. נחכה לכן כאן" 

נשמתי עמוק ונכנסתי לחדר. אישה עם עיניים ירוקות מרגיעות ושיער לבן קידמה את פנינו בברכה. על חזה נצצה שרשרת עם איתורי כסף ´אלואיזה´.

היא חייכה "נעים להכיר"


תגובות???
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
Amogee
המשך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תמשיכי פליז זה מותח !
עודכן לפני 3 ימים
מאי<><><><><><>
המשךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 3 ימים
HERMI💥
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך דיי! אני לא יכולה עם המתח הזה אני עוד שנייה בוכה!
עודכן לפני 15 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

יש פה 14 מחוברים, עוד מעט בעיר הציורים יהיו יותר מחוברים מפה
נשאלה לפני שעה ע"י Good life (כרגע יש תשובה אחת)

מפורסמים
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Agnes (כרגע יש 5 תשובות)

סיפורים נוספים
עולם טוב יותר תקציר: היי! אני מפרסמת את זה בעוד אתר. סיפור מקורי שלי! הדמיות הראשיות בהשראת דמויות חשובות בחיים שלי. כל פרק אני אקדיש למישהוא שיצרתי בהשראתו דמות מסוימת בפרק. זה הסיפור הראשון שאני כותבת ואני חושבת שהוא יהיה ארוך. אני לא יודעת איך לתת לסיפור תקציר אז פשוט תק גיבורי האולימפוס- הרפתקה נוספת תקציר: מה דרוש כדי לאהוב את הספר?
- פרסומת -

הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת ואז היא נכנסה תקציר: ילד פופולרי בכיתתו מתאהב בילדה הפחות פופולרית והעלילה מסתבכת המק(ו)בלת והחנונית תקציר: יש ילדה חדשה בתיכון וכל הבנים ישר מתאהבים בה גם מלך הכיתה, ולכן מלכת הכיתה לא רוצה שהיא תגנוב לה את מלך הכיתה והיא הופכת אותה לחנונית, והילדה נהית מלכת החנוניות. הן מנסות להפיל את מלכת הכיתה מהשלטון כך שהילדה החדשה תהיה מלכת הכיתה החדשה. ואז הילדה החדשה ו עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Sailorin Town ספר1: זודיאק 2.0 תקציר: סיפורה של היילו בלק,ילדה עם אנטיליגנציה מפותחת לעומת רוב ´´חבריה´´ (עם אפשר לקרוא להם חברים)לכיתה,מפצחת פשעים ותעלומות בעיירת הרפאים המרוחקת בבריטניה,בעזרת ידידה,תומאס. עיתון עיר הספרים תקציר: עיתון עיר הספרים ימי שישי בערב יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) העבר שלי תקציר: לקלרה יש חיים שהיא נורא רוצה להחליף. אמא שתיינית ומכה את קלרה לעיתים קרובות. עד שמגיעה יום אחד ששנה לקלרה את כל החיים תאונה. *מוקפא* תקציר: אתם תסתכלו כבר (-: מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!