התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
195 קוראים


פרק 2 - 2 חוק שני- לא נוגעים בתמונות
רייצ´´ל | פורסם לפני 43 ימים
  


ג´סה מוקדשת לקופי, אליזבת מוקדשת לגאונה שהראתה לי את הסרט האהוב עליי וקייל מוקדש לבן דוד שלי.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  עמדתי על ספת הבאר ונשמתי עמוק. אני מקווה שלא נסחפתי להרפתקה, למה מזה אין לי כוח לכל זה. וקפצתי למים החמימים.  

המים היו רכים והרגשתי כאלו נכנסתי לעולם טוב יותר.  שקעתי לאט לאט במים היפים, הם נראו מעט כסופים ולא נראה זכר למפולת הירוק וסגול הלילך. בסופו של דבר המים הסתדרו מתחתי כמו תיקרה, רק שהבאר לא נגמרה... 

אבל ברגע ששקעתי מבעד לתקרת המים צנחתי על ערמת כריות ומזרנים שהיו נוחים יותר מכל מה שבכדור הארץ.  ובאותו הנושא, איכשהו ידעתי שאני לא בדיוק בכדור הארץ. הרמתי מבט. הבאר שמעלינו הייתה ריקה.

לידי ישב קייל ונערה בלונדינית יפיפייה עם עיניים ירוקות ופרחוניות. על צווארו של קייל התנוססה שרשרת שקייל אהב להשוויץ בה בפני עשויה מזהב טהור.  בתוכה היה סמל קטן:  צורת מגן ועליה עץ קטן חרוט שאף פעם לא בחנתי במדויק. ועל השרשרת היה כתוב בכתב מחובר יפיפה ´Better´ (יותר טוב בתרגום לעברית. הסיפור לא מתרחש בישראל.) 

בכל מקרה הנערה הבלונדינית היפיפייה (למה אני לא יכולה להיות יפיפייה?!)  קמה וכך גם קייל.

"אה... מי זאת?" שאלתי. כן אני יודעת שהיו אמורות להיות לי שאלות יותר חשובות... אבל עדיין, הייתה לי תחושה שאני מפספסת משהוא.

"אני ג´סה" אמרה הבלונדינית בלי להבין.      

קייל צחק כאלו הבלבול שלנו מצחיק אותו. "ברגע שיצרתן שוב קשר עם העולם הזה התחלתן להראות כמו שאתן אמורות" 

"אז למה אני לא הופכת ליפיפייה קסומה?" שאלתי באכזבה. במקום לענות על תשובה קייל תפס במפרקי ידינו (שלי ושל ג´סה) והוביל אותנו  מעבר לכריות.  אני וג´סה בהינו בבבואתנו. 

יש! אני כן הפכתי ליפיפייה קסומה!   טוב, אני מבינה שאתם רוצים תיאור מקיף יותר אז בסדר... השיער המבולגן שלי הפך חלק ורך  והעור שלי שבדרך כלל מלא חצ´קונים הפך חלק ומושלם. מבט אחד בעיניים שלי הספיק כדי לפעור את פי. העיניים שלי הפכו כסופות וריסי התארכו.  אפילו הגזרה שלי נראתה טוב! 

אני יודעת שאתם בטח חושבים שאני אנוכית וכאלה, אבל בבקשה, אני בטוחה שכל אחת הייתה רוצה להפוך ליפיפייה. 

ברגע אחד עיניי נסוגו מהמראה. סולם עץ היה בשולי הבאר והוביל למעלה. לא הוא שהסיח את דעתי אלא תמונה יפהפייה שתלויה מימינו. זה היה ציור מופשט אבל מעבר לו אני הצלחתי לראות משהו... רוחות משונות... הן קוראות לי... למה שאני לא אבוא עליהן? הן מבקשות- לא, הן מתחננות לעזרה.

התקרבתי בזהירות לתמונה וידי כמעט נגעו בה אלמלא קייל היה מושך בידי לאחור ומצביע על כתב חרוט מעל התמונה  ´חוק שני- לא נוגעים בתמונות´ 

"אסור להפר כאן שום חוק. אפילו לא אחד" הוא הזהיר אותי "אחרת התוצאות יהיו הרסניות"

גלגלתי עיניים, לא ממש אכפת לי מי ינזוף בי אבל קול קטן הורה לי להקשיב לו.

"אז עולים?" שאלה ג´סה. כמעט שכחתי שהיא שם. קייל הנהן באישור והתחיל לטפס.

"וואו" אמרה ג´סה כמעט בלחישה מרוב תדהמה. מכירים את המונח כיפה גאודזית? לא? טוב אז תיפתחו גוגל ותגלו כי אנחנו עומדים באחת כזאת.

בכל מקום בתוך הכיפה  ישנה צמחיה ממש כמו זאת שליד הבאר בכדור הארץ. השמיים היו בצבע וורודכתום בגלל השקיעה היפיפייה שראינו דרך הזכוכית בכיפה. ציפורים נשמעו במרחק ומעט גם החלו לנקר מסביב לכיפה. הכל נראה שליו כל כך... יפה כל כך... נשמתי נשימה עמוקה. אפילו האוויר היה צלול יותר!

אני וג´סה החלפנו מבטים נדהמים בזמן שקייל מוביל אותנו החוצה מהכיפה הגאודזית לשביל אבן. מליוני כפרים מצוירים נראו בנוף.  עברנו ליד כיפות גאודזיות אחרות אך קטנות יותר עד שהגענו לתחנת רכבת משונה וכסופה. נכנסו בדיוק כשרכבת חשמלית תכולה ונקייה. בטוח מתקדמת וטובה לסביבה מכל מה שיש בכדור ארץ. 

התענגתי על הרוח הקרירה רגע לפני שעליתי לרכבת. כשנכנסנו החדר נראה בדיוק כמו שאתם מצפים שיראה חדר פנים של רכבת רק עם שולחנות וכורסאות, מצוחצח ונקי יותר עם הרבה יותר חלונות ותיקרה שקופה. ועגלה עמוסה בגלידה. ייאמי! 

בתוך החדר חיכתה לנו אליזבת. השיער השחור שלה היה אסוף בצמה רפויה והיא לבשה חולצה לבנה עם הסמל שבשרשרת של קייל.  עיניי הענבר שלה נצצו. שמתי לב שעל חגורתה נצצו שלל סכינים זהובים.

הרמתי גבה "אירוע משפחתי, מה?" אלי רק חייכה "ברוכות הבאות. פה יהיה טוב יותר" 

---------------------------------------------------------------------------------------------

תודה רבה רבה על התגובות!!! לאתר שאני כותבת במקביל קוראים wattpad אבל גם בו אין בנתיים יותר ממידי פרקים.......       אני ממש מקווה שזה עולה על הציפיות שלכם!

אני משתדלת להעלות את הפרקים במהירות
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
A dumb girl👊🏻
אומגגגגג! זה מושלם!המשך!המשך!
עודכן לפני 42 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 10 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
גיבורי האולימפוס- הרפתקה נוספת תקציר: מה דרוש כדי לאהוב את הספר? עולם טוב יותר תקציר: היי! אני מפרסמת את זה בעוד אתר. סיפור מקורי שלי! הדמיות הראשיות בהשראת דמויות חשובות בחיים שלי. כל פרק אני אקדיש למישהוא שיצרתי בהשראתו דמות מסוימת בפרק. זה הסיפור הראשון שאני כותבת ואני חושבת שהוא יהיה ארוך. אני לא יודעת איך לתת לסיפור תקציר אז פשוט תק הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!