התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
375 קוראים


פרק 2 - פרק שני
יסמין אלור/כלבים+זאבים+שועלים/גאמורה/וונדר וומן/סאמירה/קליפס | פורסם לפני 2 חודשים
  


הפרופסור ווקר חייך אליהן. "אני מבין שאתן מבולבלות," אמר, "תרשו לי להעביר אתכן לרכבת בדרך הקצרה. יכול להיות שתקבלו קצת בחילה, אך עוד מעט הרכבת יוצאת. זאת הדרך הכי מהירה להגיע לרציף תשע ושלושה רבעים. האם תרצו לקחת איתכן דברים כלשהם?" התאומות הנידו בראשן לשלילה. ´אז זה המנהל ווקר,´ חשבה לעצמה היילי, ´מעניין מהי הדרך הקצרה שהוא מציע.´ רגע אחרי כן אספו הבנות את החבילות שקיבלו והפרופסור ווקר נגע בכתפיהן- תוך רגע התאומות הגיעו לרציף תשע ושלושה רבעים, מרגישות בחילה עזה. הפרופסור ווקר נעלם. התאומות סקרו את המקום- היה שם המון סואן ורכבת. בגלל העובדה שהפרופסור אמר שהן צריכות להגיע לרכבת הן עלו עליה, נכנסו לתוך תא ריק ורק אז נשמו לרווחה. 

"מה זה היה, הדבר הזה?" שאלה אלואיז, ובדיוק אז הופיע בתא כמו משום מקום הפרופסור ווקר.


"זהו רציף תשע ושלושה רבעים. אתן מבינות, אתן כנראה קוסמות שנולדו להורים מוגלגים- הורים חסרי יכולות קסם. הגוורטס הוא בית הספר לכישוף ולקוסמות- הוא מלמד איך לכשף, להתגונן מפני כוחות האופל, לרקוח שיקויים ו... כל מיני דברים כאלה.  ואתן מכשפות צעירות שמרגע זה ואילך לומדות בהגוורטס- טוב, לפחות עד גיל שבע עשרה. אתן בנות אחת עשרה, נכון? מצוין, רק וידאתי שלא הייתן צריכות להגיע לכאן רק בשנה הבאה. טוב, נו. כל הספרים הללו הן הספרים שאתן צריכות להביא לשיעורים, והמערכת שלכן תחולק לכן אחרי שתחולקו לבתים. אה, נכון- הבתים. בהגוורטס התלמידים מתחלקים לארבעה בתים- גריפינדור, של האמיצים, רבינקלו, של החכמים, הפלפאף, של טובי הלב וסלית´רין- של השאפתנים ו... לא חשוב. הנה, אני רואה שתלמידת שנה א´ האחרונה עלתה לרכבת והיא מחפשת תא... אולי תארחו לה לחברה. אה, והנה מתנה קטנה ממני- לך, אממ, אלואיז, נכון? הנה לך חתולה. תהני ממנה. ולך, אה- היילי? קחי תנשמת. טוב, שנת לימודים שמחה!" ואז הפרופסור ווקר נעלם.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. מכשפות, שדים ובלגן (מ.ת עם רייצ´ל -המושלמת!!-) תקציר: שלושה סוגים: מכשפות, שדים ובני אנוש. כשנמצאות שתי גופות, אחת של מכשפה ואחת של שד ועליהן שלוש טבעות הקסם, טבעות מקור הקסם, בני האנוש נבהלים ופותחים במלחמה. מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! משפחת מסתורין תקציר: אחיות, קסם, מיימדים קסומים= בלאגן גדול, וזה מה שקורה לחמשת האחיות דארק, שנתקעות במיימד אחר ומגלות את כוחות הקסם שלהן. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!