התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
642 קוראים


פרק 2 - פרק שני
יסמין אלור/כלבים+זאבים+שועלים/גאמורה/וונדר וומן/סאמירה/קליפס | פורסם לפני 4 חודשים
  


הפרופסור ווקר חייך אליהן. "אני מבין שאתן מבולבלות," אמר, "תרשו לי להעביר אתכן לרכבת בדרך הקצרה. יכול להיות שתקבלו קצת בחילה, אך עוד מעט הרכבת יוצאת. זאת הדרך הכי מהירה להגיע לרציף תשע ושלושה רבעים. האם תרצו לקחת איתכן דברים כלשהם?" התאומות הנידו בראשן לשלילה. ´אז זה המנהל ווקר,´ חשבה לעצמה היילי, ´מעניין מהי הדרך הקצרה שהוא מציע.´ רגע אחרי כן אספו הבנות את החבילות שקיבלו והפרופסור ווקר נגע בכתפיהן- תוך רגע התאומות הגיעו לרציף תשע ושלושה רבעים, מרגישות בחילה עזה. הפרופסור ווקר נעלם. התאומות סקרו את המקום- היה שם המון סואן ורכבת. בגלל העובדה שהפרופסור אמר שהן צריכות להגיע לרכבת הן עלו עליה, נכנסו לתוך תא ריק ורק אז נשמו לרווחה. 

"מה זה היה, הדבר הזה?" שאלה אלואיז, ובדיוק אז הופיע בתא כמו משום מקום הפרופסור ווקר.


"זהו רציף תשע ושלושה רבעים. אתן מבינות, אתן כנראה קוסמות שנולדו להורים מוגלגים- הורים חסרי יכולות קסם. הגוורטס הוא בית הספר לכישוף ולקוסמות- הוא מלמד איך לכשף, להתגונן מפני כוחות האופל, לרקוח שיקויים ו... כל מיני דברים כאלה.  ואתן מכשפות צעירות שמרגע זה ואילך לומדות בהגוורטס- טוב, לפחות עד גיל שבע עשרה. אתן בנות אחת עשרה, נכון? מצוין, רק וידאתי שלא הייתן צריכות להגיע לכאן רק בשנה הבאה. טוב, נו. כל הספרים הללו הן הספרים שאתן צריכות להביא לשיעורים, והמערכת שלכן תחולק לכן אחרי שתחולקו לבתים. אה, נכון- הבתים. בהגוורטס התלמידים מתחלקים לארבעה בתים- גריפינדור, של האמיצים, רבינקלו, של החכמים, הפלפאף, של טובי הלב וסלית´רין- של השאפתנים ו... לא חשוב. הנה, אני רואה שתלמידת שנה א´ האחרונה עלתה לרכבת והיא מחפשת תא... אולי תארחו לה לחברה. אה, והנה מתנה קטנה ממני- לך, אממ, אלואיז, נכון? הנה לך חתולה. תהני ממנה. ולך, אה- היילי? קחי תנשמת. טוב, שנת לימודים שמחה!" ואז הפרופסור ווקר נעלם.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

לא הייתי פה חצי שנה
נשאלה לפני 6 שעות ע"י Absolutely Fucking God (כרגע יש 3 תשובות)

סרבר של כתיבה בדיסקורד!
נשאלה לפני 4 שעות ע"י Lital5 (כרגע יש 7 תשובות)

סיפורים נוספים
כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. .ביקורת.על.ספרים. תקציר: אני עושה ביקורת על ספרים שמבקשים ממני על מנת לעזור ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ מושחתים תקציר: . מחנה קיץ לקוסמים מ.ת. תקציר: כנסו יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר להיות הכי מקובלת שיש תקציר: (סיפור לא אמיתי) אפשר לומר ששוםדבר לאבאמת כמו שהוא ניראה אצלי אני יודעת! אני יפה מקובלת בנים אוהבים אותי אבל מאחורי החזות הזאת הכל מתפורר אצלי אף אחד לא יודע מי אני באמת! מהסדרה של gayabook הנקראת נוער משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם רעיונות לדמויות תקציר: פרטי רק חברים של המישתמש שלי באתר מורשים להיכנס כי אני רוצה חוות דעת לדמויות אבל לא בה לי שמיליוני אנשים יוכלו להיכנס ולהעתיק אותן. נשיקה אסורה.(13+) תקציר: בתוך הספר ♥ מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! חנויות למכירת חומרי סליים תקציר: איפה קונים? איפה זה נמצא? מחנה החצויים מ.ת. | נסיון אחרון תקציר: אני אנסה לעשות את זה פעם אחרונה, לפחות לזמן הקרוב. אני כותב את הספר הזה אחרי שנה בערך או יותר שלא הייתי פעיל באמת באתר.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!