התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
690 קוראים


פרק 7 - פרק 6
יסמין אלור/כלבים+זאבים+שועלים/גאמורה/וונדר וומן/סאמירה/קליפס | פורסם לפני 5 חודשים
  


מאי הפכה לשועלה וזינקה אל המים, מנסה לתפוס את המנעול לפני שיסחף במורד הזרם, אך ללא הצלחה: לפתע המנעול פרש כנפיים מזעריות והחל לעוף במהירות שיא. גרייסי עפה למעלה במהירות אך המנעול צנח לפתע מטה, הצמיח רגליים- פשוטו כמשמעו- והחל לרוץ על הקרקע. איימוס רדף אחריו, אך המנעול עצר, לא לפני שהפך לאבן. מאי השועלה רצה לשם, המפתח על גבה, חזרה לצורתה האנושית והרימה את גבותיה כשאיימוס פתח את המנעול בעזרת המפתח: הופיעה מולם דלת, והיא הייתה פתוחה. כל החמישיה נכנסה דרכה והדלת ננעלה מאחורים.


כשאדם נכנס הוא לא ראה את מה שציפה לראות וכך גם האחרים: הם ציפו לראות יער ירוק יותר, שלו יותר או אפילו את פארק שמש, אבל לא. הם נכנסו לתוך בניין. משהו שנראה כמו ספק שולחן קבלה ספק מכשיר עינויים עמד לפניהם ואיש שצבע עורו כתום מאחוריו. "אתם חדשים?" שאל האיש. גרייסי השיבה "לא..." בבלבול. "אני לא ראיתי אתכם פה קודם," אמר האיש הכתום. "כי אנחנו לא שייכים ל... דבר הזה." השיבה מאי בזהירות. "סליחה: הרשו לי להציג את עצמי. קוראים לי חמש מאות שמונים ואחד. עוד מעט יקבעו גם לכם מספרים, כי כל מי שמגיע לכאן הוא עובד חדש." אמר האיש הכתום. "חמש מאות שמונים ואחד?", קרא אדם בפליאה, "אין לך שם?".

"לאף אחד כאן אין שם!" צחק חמש מאות שמונים ואחת, "אנחנו פועלים. פועלים הם רציניים: אין להם פנאי לשמות ולכל דבר אחר להתעסק בו חוץ מהעבודה שלהם. כל מספר מסמל תפקיד." לינה הצטמררה: לא בדיוק התחשק לה לעבוד. "ומה התפקידים?" שאל פתאום איימוס בהתעניינות מדומה.

"אז ככה: 

מספרים מאחד עד שלוש מאות הם תפקידים הכי חשובים, כמו מהנדסים ומתכננים.

מספרים משלוש מאות עד שש מאות הם סגני עבודה: עוזרים במקרה הטוב, או במקרה הרע פקידי קבלה כמוני. 

מספרים משש מאות עד אלף... הם הפועלים. בנאים... דברים בסגנון הזה. מצבם לא טוב, הם עובדים כל יום עשר שעות!" 

כל החמישיה הזדעזעו. עשר שעות ביום?

"ועכשיו החלוקה!" אמר חמש מאות שמונים ואחת. 

"את!" אמר והצביע על לינה, "ארבע מאות תשעים ושמונה. סופרת כספים. לכי ימינה ובצומת שמאלה." לינה הזעיפה את פניה והלכה לאן שאמר לה.

"אתה!" הוא הצביע על איימוס, "חמש מאות תשעים ותשע! ניצלת ברגע האחרון בזכות העובדה שאתה לא יכול לטפס. אתה טכנאי. ימינה ואז שמאלה, כמו ארבע מאות תשעים ושמונה."

"שתייכן!" הוא הצביע על מאי וגרייסי. גרייסי התכווצה בפחד. "הקטנה יותר... שלושים ואחת! יפה לך... את סיירת. את עפה למעלה פעם אחת בבוקר, פעם אחת בצהריים ופעם אחת בערב ומוודאת שאין פועלים שנחים או משהו. אם יש: את מדווחת לי דרך מכשיר קשר. תפני ימינה ושוב ימינה. ואת, הגדולה... וואו. גוף טוב... שש! את לוחמת ומוציאה להורג. אם יש מישהו שמתפרע... נו, הבנת. ימינה וימינה."

"ואתה..." הוא הצביע על אדם ביד רועדת. "שמונה מאות שלושים ותשע. בנאי. קח לבנים ותתחיל לעבוד! שמאלה ושמאלה!" חמש מאות שמונים ואחת צחק צחוק מרושע וחזר לעמדתו.
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
הלוחשת לספרים
או-קיי... תמשיכי
עודכן לפני 144 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מי שהכיר את סירופ שוקולד תיכנסו
נשאלה לפני 23 ימים ע"י ♥יערה♥ I לא פעילה יותר I אדיוס אמיגוס (כרגע יש 7 תשובות)

האמת, חיבבתי את האתר הזה מאוד 😊
נשאלה לפני 3 ימים ע"י ✧⁩ ⁦(◍•ᴗ•◍)✧ (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו!
- פרסומת -

ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. .ביקורת.על.ספרים. תקציר: אני עושה ביקורת על ספרים שמבקשים ממני על מנת לעזור מושחתים תקציר: . הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף תאומות מרוחקות תקציר: היוש! קוראים לי יוני יש לי אחות תאומה בשם יולי וזה קצת מסובך יולי מקובלת רצח ואני אני סתם אני ויולי בקשר טוב אחיות טובות אד לא מזמן שהגענו לכיתה ו מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם התחלה חדשה תקציר: ליאור ורוני הם אחים, אחרי תאונה מצערת הם מוצאים את עצמם בבית החולים חסרי כל זיכרון מה קרה להם? ומי זאת לעזעזל משפחת אבני?...האם ליאור ורוני יצליחו להתחיל מחדש? והאם זיכרונותיהם בכלל ישובו מתישהו או שאבדו לנצח ספר הטמטום הגדול.~;~אל תיכנסו,זה מדבק. תקציר: ומדבר.חהחהחהחה תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי.הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!