התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
398 קוראים


פרק 7 - פרק 6
יסמין אלור/כלבים+זאבים+שועלים/גאמורה/וונדר וומן/סאמירה/קליפס | פורסם לפני 2 חודשים
  


מאי הפכה לשועלה וזינקה אל המים, מנסה לתפוס את המנעול לפני שיסחף במורד הזרם, אך ללא הצלחה: לפתע המנעול פרש כנפיים מזעריות והחל לעוף במהירות שיא. גרייסי עפה למעלה במהירות אך המנעול צנח לפתע מטה, הצמיח רגליים- פשוטו כמשמעו- והחל לרוץ על הקרקע. איימוס רדף אחריו, אך המנעול עצר, לא לפני שהפך לאבן. מאי השועלה רצה לשם, המפתח על גבה, חזרה לצורתה האנושית והרימה את גבותיה כשאיימוס פתח את המנעול בעזרת המפתח: הופיעה מולם דלת, והיא הייתה פתוחה. כל החמישיה נכנסה דרכה והדלת ננעלה מאחורים.


כשאדם נכנס הוא לא ראה את מה שציפה לראות וכך גם האחרים: הם ציפו לראות יער ירוק יותר, שלו יותר או אפילו את פארק שמש, אבל לא. הם נכנסו לתוך בניין. משהו שנראה כמו ספק שולחן קבלה ספק מכשיר עינויים עמד לפניהם ואיש שצבע עורו כתום מאחוריו. "אתם חדשים?" שאל האיש. גרייסי השיבה "לא..." בבלבול. "אני לא ראיתי אתכם פה קודם," אמר האיש הכתום. "כי אנחנו לא שייכים ל... דבר הזה." השיבה מאי בזהירות. "סליחה: הרשו לי להציג את עצמי. קוראים לי חמש מאות שמונים ואחד. עוד מעט יקבעו גם לכם מספרים, כי כל מי שמגיע לכאן הוא עובד חדש." אמר האיש הכתום. "חמש מאות שמונים ואחד?", קרא אדם בפליאה, "אין לך שם?".

"לאף אחד כאן אין שם!" צחק חמש מאות שמונים ואחת, "אנחנו פועלים. פועלים הם רציניים: אין להם פנאי לשמות ולכל דבר אחר להתעסק בו חוץ מהעבודה שלהם. כל מספר מסמל תפקיד." לינה הצטמררה: לא בדיוק התחשק לה לעבוד. "ומה התפקידים?" שאל פתאום איימוס בהתעניינות מדומה.

"אז ככה: 

מספרים מאחד עד שלוש מאות הם תפקידים הכי חשובים, כמו מהנדסים ומתכננים.

מספרים משלוש מאות עד שש מאות הם סגני עבודה: עוזרים במקרה הטוב, או במקרה הרע פקידי קבלה כמוני. 

מספרים משש מאות עד אלף... הם הפועלים. בנאים... דברים בסגנון הזה. מצבם לא טוב, הם עובדים כל יום עשר שעות!" 

כל החמישיה הזדעזעו. עשר שעות ביום?

"ועכשיו החלוקה!" אמר חמש מאות שמונים ואחת. 

"את!" אמר והצביע על לינה, "ארבע מאות תשעים ושמונה. סופרת כספים. לכי ימינה ובצומת שמאלה." לינה הזעיפה את פניה והלכה לאן שאמר לה.

"אתה!" הוא הצביע על איימוס, "חמש מאות תשעים ותשע! ניצלת ברגע האחרון בזכות העובדה שאתה לא יכול לטפס. אתה טכנאי. ימינה ואז שמאלה, כמו ארבע מאות תשעים ושמונה."

"שתייכן!" הוא הצביע על מאי וגרייסי. גרייסי התכווצה בפחד. "הקטנה יותר... שלושים ואחת! יפה לך... את סיירת. את עפה למעלה פעם אחת בבוקר, פעם אחת בצהריים ופעם אחת בערב ומוודאת שאין פועלים שנחים או משהו. אם יש: את מדווחת לי דרך מכשיר קשר. תפני ימינה ושוב ימינה. ואת, הגדולה... וואו. גוף טוב... שש! את לוחמת ומוציאה להורג. אם יש מישהו שמתפרע... נו, הבנת. ימינה וימינה."

"ואתה..." הוא הצביע על אדם ביד רועדת. "שמונה מאות שלושים ותשע. בנאי. קח לבנים ותתחיל לעבוד! שמאלה ושמאלה!" חמש מאות שמונים ואחת צחק צחוק מרושע וחזר לעמדתו.
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
הלוחשת לספרים
או-קיי... תמשיכי
עודכן לפני 76 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני מנסה להחליף תמונה
נשאלה לפני 11 שעות ע"י goth girl💫 (כרגע יש תשובה אחת)

לרגל יום האהבה הקרב ובא - משחק - כל הציניות לפה אנשים
נשאלה לפני 5 ימים ע"י Взll (כרגע יש 12 תשובות)

סיפורים נוספים
ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. מכשפות, שדים ובלגן (מ.ת עם רייצ´ל -המושלמת!!-) תקציר: שלושה סוגים: מכשפות, שדים ובני אנוש. כשנמצאות שתי גופות, אחת של מכשפה ואחת של שד ועליהן שלוש טבעות הקסם, טבעות מקור הקסם, בני האנוש נבהלים ופותחים במלחמה.
- פרסומת -

מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! משפחת מסתורין תקציר: אחיות, קסם, מיימדים קסומים= בלאגן גדול, וזה מה שקורה לחמשת האחיות דארק, שנתקעות במיימד אחר ומגלות את כוחות הקסם שלהן. אמת האלים | פנאפיק על פרסי ג´קסון | מוקפא תקציר: פרסי וג´ייסון יוצאים למסע על דעת עצמם, לגלות את האמת האמיתית של האלים לאהובתי היקרה. תקציר: זהו סיפור בין נערה מתבגרת ששמה ריין לבין בחור.במהלכו היא תתמודד עם קשיים ועם חוויות נעימות ומעניינות אשר יובילו אותה ואת הקוראים לסוף מפתיע ובלתי צפוי. מוות על פני המים || גיא תקציר: 🍭 עולם נהרס תקציר: על"נ קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי בלתי אפשריים |פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: לונה, טרה, צ´ט, זיור וצ´ר, חצויים טובי לב, אך גם מסוכנים. במיוחד צ´ט צ´ר וטרה, להם אין מקום במחנה. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) זהב קיסרי תקציר: מה קורה שהפגיון של פייפר חוזר לעבוד ומראה חזיונות מפחידים במיוחד? תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלותהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!