התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
255 קוראים


פרק 2 - הדמות של לוסינדה
locinda | פורסם לפני 47 ימים
  


זאת הדמות של לוסינדה:

שם ושם משפחה: לוסינדה בלק

גיל:20

אופי: ממושמעת,צייתנית,עושה תמיד כל מה שמשפחת המלוכה אומרת,חיילת טובה,יצירתית היא גם טום בוי.

מראה: ג´ינג´ית, גבוה,עיניים ירוקות,לובשת תמיד מדי צבא,אך לפעמים,רק כאשר המלך מבקש,היא לובשת שמלות,[בגועל רב].

כישרון: לחימה,בעיקר חץ וקשת,פיתוי גברים[היא הייתה יכולה ליגרום לגברים להתאהב בא,להוציא מהם מידע,ואז, להרוג אותם.]

נשק: חץ וקשת בצבעי הסוואה צבאיים,חרב נחושת,בצבע ירוק פלטינה.

דמות: בעל כישרון.

הערות: שומעת רק מוזיקת מטאל,מנגנת בגיטרת גרזן[גיטרה בצורה של גרזן,שהיא גם משמשת בתור גרזן]

סיפור רקע :הוריה של לוסינדה היו חיילים בצבע המלך,כאשר המלך גילה את כישרונה של לוסינדה, הוא שלח את הוריה למשימת התאבדות,[משימה שהיה בטוח שתהרוג את הוריה של לוסינדה.] לאחר שהוריה מתו,לוסינדה הייתה נתונה לשליטתו של המלך. התפקיד של לוסינדה היה להילחם בקרבות שהיה המלך פוחד להלחם בהם,להרוג את המתנגדים,ולפתות גברים,כדי שיספרו לה על תוכניות ההתנגדות,ואז רוצחת אותם.

בן או בת זוג: אין 

נ´´ב: יש לה אח תאוםהירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
locinda
אני אשמח מאוד!,והייתי שמחה עם תגיבי ביקורת על ספר שגם אני כותבת,בשם אין לען לחזור
עודכן לפני 45 ימים
שי-לי ספרים בע"מ❤
סבבי אבל לוסינדה, יש מצב את קוראת את הספרים שלי? או ספר אחד? כי אני חייבת לקבל ביקורתתתת
עודכן לפני 46 ימים
locinda
אני שמחה שיש עוד אנשים שמאשרים השתתפות,אבל כל מי שמשתתף,בבקשה לעשות פרקים עם התיאור של הדמויות שלכם
עודכן לפני 47 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז מה הייתם עושים
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Взll (כרגע יש 5 תשובות)

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 4 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 622 תשובות)

סיפורים נוספים
כי ככה אמרתי תקציר: נלי הצעירה מתגלה גאון ונשלחת לפנימייה בלונדון,אך אז העניינים מיסתבכים....... כבשן הכבשים תקציר: ספר משותף,שבו חבורת נערים חיים בממלכה,שבה המלך והמלכה מסתירים מיכם סוד נוראי...הסוד הוא שאתם מנוצלים,לא מקבלים שום תמורה על דברים שאתם עושים,אתם רוצחים,ומיתלכלכים בדם,ביזמן שהמלך ויורשיו יושבים להם על כס המלכות בחוסר מעש....יש לכם כוחות שונים,וכישרונות שו אין לאן לחזור תקציר: ספר אימה ודרמה לנוער על בחורה צעירה ש שיחררה כוח אפל ומנסה לעצור בעדו. בתחילת הספר היא מספרת מה קרה בהמשך תיקראו איך היא וחבריה מנסים לעצור בעדו.האים יצליחו ויצילו את העולם..? האים יכשלו..? את כל זה תגלו בספר ..........אם יש לכם אומץ....... משדה למלאכית תקציר: בואו לקרוא את יומנה של ואנום,'נערה' צעירה,שלומדת בפנימייה מיוחדת ,ליצורים...כמותה. אך מה קורה כאשר,עכב 'חילוף תלמידים',היא רואה את עולמם של אויביה הגדולים ביותר...אך משהו גדול בהרבה מסתתר מאחורי זה....האם תעצור ואנום את התוכנית הנוראה של האויבים החדשים ש מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד נקמה מתוקה תקציר: תקופה חדשה מתחילה במחנה- האלים הזוטרים ביותר מכירים בילדיהם, והמחנה מתמלא במהירות רבה יותר. אך אין זה אומר שהחיים הם מי מנוחות... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי כריכות שאני מכינה והזמנות תקציר: כשאני משועממת אני מכינה כריכות ונגמר לי המקום לשים אותם תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן אבודים- מ.ת תקציר: אתם בטיול שנתי ואתם מתעוררים באמצע הלילה ומתחילים ללכת אל תוך לב היער, אחרי כמה זמן של הליכה אתם שמים לב למשהו. נאבדתם. אתם לא מבינים איפה אתם ויש חושך אימים מסביבכם אתם מרגישים שמישהו צופה בכם, ולפתע שומעים קול שאומר לכם שאם אתם לא רוצים למות אתם צריכים בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. סטודנטית בהחלפה תקציר: מריאן היא תיכוניסטית באנגליה אשר כל חייה רצתה ללמוד ביפן באחד הימים משפחתה הגשימה לה את החלום ושלחה את מריאן ליפן וכל חייה השתנו מה עלה בגורלה ..בואו לגלות ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון?הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!