התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
979 קוראים


פרק 10 -
katrin kay | פורסם לפני 4 חודשים
  
קל להתאהב, קשה לשכוחפרק 10


"איפה שון?" התקפתי בארתור בשאלות.

היום זה היום המיוחד, היום בו גורלי יכול להשתנות. היום המשפט. ועייני מחפשות בכל פינה בשון. אך צלו כיאלו נעלם מהעולם כולו.


"אני לא יודע, אבל אני צריך אותך רגועה. כי הקטגור הגיע." עייני הביטו בלא אחר מאביו של שון צועד אל התא המאשים, שייצג לא אחר מאביו של שון. וברגעים האלו ליבי הרגיש נתלש באיטיות איטיות, כששון נגרר אחר אביו. לבי החסיר פעימה כמעט כדאי לעכל את הקורה.


"נוכל." שמעתי בשפתייה של אוליביה אומרות וסורקות את מבטי השבור. בעודה מנסה לחייך ולהעלות בי תקווה שכבתה ממש בין הרגעים ששון נכנס למקום הלא נכון.

או שלא! זה המקום הנכון לנוכל הזה! ואני ממש מקווה שישאר בו כל חייו. 

עייני נעשות רטובות ואני מנסה להתעלות על עצמי, "הצד הנגדי, אנא התחל. ארצה לשמוע בטענותכם ראשונית." אומר השופט.


עייניו של שון מנסות להביט בי ברכות. מנסות לגלגל מעייני סימן שזה בסדר, אבל כל שאני עושה זה להגיב ביובש. ואני רואה את הדאגה מתבוססת עליו, אבל לא בטוחה אם ליצור הזה קיימת תכונה אמיתית כמו דאגה.

"כן." שון מנסה לצאת מהלחץ שמכרסם בו, הוא מהדק בעניבה שלבש. "טיעון ראשון- כידוע לכם, ש.." הוא עוצם בעייניו ומנסה להוציא במילותיו. "כידוע לכם, שמיי." הוא מכוון לעייני מבט שלם. "מיי אולייר, הגיעה ממקום נמוך ואפילו מסוכן מאוד, ואין לדעת מהחינוך שקיבלה מה עוד היא יכולה לעשות." זרק זאת, שליבי התקמט. אני שונאת אותך שון אדמס! שמעתי בליבי זועק.


"ולכן זאת היא בהחלט מהווה סכנה לשגרת החיים שלנו והשיטור האזורי." השלים בו אביו בביטחון. "אני לא חיית פרא!" מחיתי. 

יידיו של ארתור ניסו להרגיע בי שקמתי, "לא. תן לה להמשיך בבקשה." ביקש השופט מסוקרן, "נכון! לא הגעתי כמו כולכם מהמקום הכי טוב והמחוקים הכי טובים!" הבטתי בכעס בעייניו היפות של שון. שלעזעזאל גם עכשיו גרמו ללב שלי לעשות הקפות.

"אבל למדתי משהו, למדתי איך לחיות, ולמדתי איך להשתקם מהמקום הכי נמוך. איך לסמוך על אנשים, איך להיות עם אנשים טובים." התנשפתי מהעצבים שנעו בי. "איך להיות במקומות טובים יותר בחיים," השופט עשה מבט שהבין בדבריי, "תודה." התיישבתי. 


הלחץ גבר וגבר על הצד הנגדי. "מיי אולייר הגיעה מבית היתומים הקשה ביותר בטקסס, נסיון הפעמים לברוח משם שלה היו שש- עשרה פעמים, עם ערוב משטרתי כי היא הסתובבה אפילו בתור ילדה ברחובות עם ה"אנשים הלא נכונים." אני חושב בתור מפקח ושוטר מצטיין לשעבר שמישהי כמוה רק תהרוס את הדרך שאנשים כמונו בנינו." הציג זאת אביו של שון. השופט הרהר מעט בדבריו, "ומה דעתך  השוטר שון?" העיר בשון, אף על פי

ששנאתי בו זיהיתי כמה הוא מתוסכל מהמצב, וזה כאב לי. הוא עצם בעייניו. 


שון קם באיטיות, "אני חושב שמיי אולייר בחורה מדהימה. ואני יודע שהיא באמת הגיעה ממקומות לא טובים שהחיים שמו בה, אבל אם רק תשבו לראות את נקודת המבט שלה אתם בעצמכם תשתגעו. היא לא מזיקה ובטח שלא מישהי שתשפיע לרעה על אנשים. פשוט אחת שקל להתאהב בה, וקשה לשכוח." 

הוא הביט בי וסוף סוף העלה חיוך אמיתי, 

"אני באמת מצטער על כל מה שעשיתי לך." הניע את שפתיו ללא קול כמו שידעתי לקרוא.

"עכשיו, אני חושב שמגיע לי ללכת מפה, רחוק. רק בבקשה שופט, תבחר בין האסירים האמייתים שלך לאנשים הטובים בקפידות. כי זה ישבור בליבי עוד יותר אם תפספס במישהי הזו." אמר  בעודו אורז במזוודת ניירות שלו ועוזב. 


אבל הלב שלי רץ אחריו, בזמן שהרגליים נתקעו במקום הזה. והראש חשב רק עליו.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מצחיק אותי שאנשים נכנסים לפה רק בשביל לרדת על האתר
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Chicken nuggets (כרגע יש תשובה אחת)

למה שלא ניתן לאתר לנוח על משכבו בשלום? למה בכח להחיות אותו?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י Going to hell again (כרגע יש 8 תשובות)

סיפורים נוספים
התווים שלנו || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר. פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים... priVat תקציר: ------ על גגות הכוכבים || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר >> פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי דישי מטומטם תקציר: דישי החרא מטומטם תשאלו את קאט תקציר: תשאלו את קאט עוד פעם^^^^^ תשאלו את סנואו תקציר: אני סנואו. חתול שמן ועצלן. אני שונא לזניה לכן אני לא גארפילד. לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת סגידות לשיפים של פרסי ג´קסון תקציר: מה לא מובן מהשם? אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!