התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
163 קוראים


פרק 10 -
katrin kay | פורסם לפני 5 ימים
  
קל להתאהב, קשה לשכוחפרק 10


"איפה שון?" התקפתי בארתור בשאלות.

היום זה היום המיוחד, היום בו גורלי יכול להשתנות. היום המשפט. ועייני מחפשות בכל פינה בשון. אך צלו כיאלו נעלם מהעולם כולו.


"אני לא יודע, אבל אני צריך אותך רגועה. כי הקטגור הגיע." עייני הביטו בלא אחר מאביו של שון צועד אל התא המאשים, שייצג לא אחר מאביו של שון. וברגעים האלו ליבי הרגיש נתלש באיטיות איטיות, כששון נגרר אחר אביו. לבי החסיר פעימה כמעט כדאי לעכל את הקורה.


"נוכל." שמעתי בשפתייה של אוליביה אומרות וסורקות את מבטי השבור. בעודה מנסה לחייך ולהעלות בי תקווה שכבתה ממש בין הרגעים ששון נכנס למקום הלא נכון.

או שלא! זה המקום הנכון לנוכל הזה! ואני ממש מקווה שישאר בו כל חייו. 

עייני נעשות רטובות ואני מנסה להתעלות על עצמי, "הצד הנגדי, אנא התחל. ארצה לשמוע בטענותכם ראשונית." אומר השופט.


עייניו של שון מנסות להביט בי ברכות. מנסות לגלגל מעייני סימן שזה בסדר, אבל כל שאני עושה זה להגיב ביובש. ואני רואה את הדאגה מתבוססת עליו, אבל לא בטוחה אם ליצור הזה קיימת תכונה אמיתית כמו דאגה.

"כן." שון מנסה לצאת מהלחץ שמכרסם בו, הוא מהדק בעניבה שלבש. "טיעון ראשון- כידוע לכם, ש.." הוא עוצם בעייניו ומנסה להוציא במילותיו. "כידוע לכם, שמיי." הוא מכוון לעייני מבט שלם. "מיי אולייר, הגיעה ממקום נמוך ואפילו מסוכן מאוד, ואין לדעת מהחינוך שקיבלה מה עוד היא יכולה לעשות." זרק זאת, שליבי התקמט. אני שונאת אותך שון אדמס! שמעתי בליבי זועק.


"ולכן זאת היא בהחלט מהווה סכנה לשגרת החיים שלנו והשיטור האזורי." השלים בו אביו בביטחון. "אני לא חיית פרא!" מחיתי. 

יידיו של ארתור ניסו להרגיע בי שקמתי, "לא. תן לה להמשיך בבקשה." ביקש השופט מסוקרן, "נכון! לא הגעתי כמו כולכם מהמקום הכי טוב והמחוקים הכי טובים!" הבטתי בכעס בעייניו היפות של שון. שלעזעזאל גם עכשיו גרמו ללב שלי לעשות הקפות.

"אבל למדתי משהו, למדתי איך לחיות, ולמדתי איך להשתקם מהמקום הכי נמוך. איך לסמוך על אנשים, איך להיות עם אנשים טובים." התנשפתי מהעצבים שנעו בי. "איך להיות במקומות טובים יותר בחיים," השופט עשה מבט שהבין בדבריי, "תודה." התיישבתי. 


הלחץ גבר וגבר על הצד הנגדי. "מיי אולייר הגיעה מבית היתומים הקשה ביותר בטקסס, נסיון הפעמים לברוח משם שלה היו שש- עשרה פעמים, עם ערוב משטרתי כי היא הסתובבה אפילו בתור ילדה ברחובות עם ה"אנשים הלא נכונים." אני חושב בתור מפקח ושוטר מצטיין לשעבר שמישהי כמוה רק תהרוס את הדרך שאנשים כמונו בנינו." הציג זאת אביו של שון. השופט הרהר מעט בדבריו, "ומה דעתך  השוטר שון?" העיר בשון, אף על פי

ששנאתי בו זיהיתי כמה הוא מתוסכל מהמצב, וזה כאב לי. הוא עצם בעייניו. 


שון קם באיטיות, "אני חושב שמיי אולייר בחורה מדהימה. ואני יודע שהיא באמת הגיעה ממקומות לא טובים שהחיים שמו בה, אבל אם רק תשבו לראות את נקודת המבט שלה אתם בעצמכם תשתגעו. היא לא מזיקה ובטח שלא מישהי שתשפיע לרעה על אנשים. פשוט אחת שקל להתאהב בה, וקשה לשכוח." 

הוא הביט בי וסוף סוף העלה חיוך אמיתי, 

"אני באמת מצטער על כל מה שעשיתי לך." הניע את שפתיו ללא קול כמו שידעתי לקרוא.

"עכשיו, אני חושב שמגיע לי ללכת מפה, רחוק. רק בבקשה שופט, תבחר בין האסירים האמייתים שלך לאנשים הטובים בקפידות. כי זה ישבור בליבי עוד יותר אם תפספס במישהי הזו." אמר  בעודו אורז במזוודת ניירות שלו ועוזב. 


אבל הלב שלי רץ אחריו, בזמן שהרגליים נתקעו במקום הזה. והראש חשב רק עליו.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

החלק הכי טוב בכל הספרים והסרטים של הארי פוטר
נשאלה לפני -7 דקות ע"י מיץ פטל. (כרגע יש 2 תשובות)

סו מסתבר שאני מאוהבת ב"סיריוס"
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים... priVat תקציר: ------ ילדות שנות ה80 תקציר: לא מגלה תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? סוי ליה תקציר: מישהי חדשה מגיעה לג´ם אנד רולר סוי לונה הדור הבא תקציר: לאחר הרבה שנים הדור הבא של סוי לונה מגיע ובגדול! החיים על פי אביב תקציר: אביב היא נערה שחייה את כל חייה בפנימיה ולא מכירה את הוריה. לפני יום הולדתה ה- 16 היא החליטה לנסות לחקור ולמצוא אותם וביום הולדת היא ברחה מהפנימיה בנסיון נואש למצוא את הוריה. מה יקרה לה? האם היא תצליח במשימתה ותמצא את הוריה? כל זאת ועוד בסיפור... בת אפולו- רקומים מזכרונות תקציר: בספר. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג תקציר: ....הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!