התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
231 קוראים


פרק 3 - אל-גיזימו דיאבלו
heee | פורסם לפני 2 חודשים
  


"ראית יחידת המתאבדים?" 

"ראיתי, אני חושב שאנחנו נמצאים במקום דומה, לא כך ג´ון?"

"תשמע.. בסך הכל אנחנו יושבים בחדר הבקרה, וצופים בהרבה מאוד חברה רעים, במתקן סודי ומאובטח, כל אחד בתא משלו המותאם אליו ספציפית, וכולם אם הם יוצאים מהתא הם גורמים להכחדת האנושות"

"אתה צודק.. פשוט התרגלנו לטירוף הזה אני מניח, אז מה אתה מספר?" לקחתי את הקוראסון והקפה שהיו מונחים על השולחן בחדר הבקרה, והתחלתי לאכול, אני צריך הרבה אנרגיה והרבה סיבולת כדי להמשיך ולצפות במצלמות, שמצלמות אנשים חסרי תקנה ודברים מזעזעים.

"ליז הציעה לי לבוא אליה היום ב3, תקשיב, יש לה בית ריק! הוא ריק! אתה מאמין?!" ג´ון אמר.

"מישהו הולך לחגוג הלילה!" הוא הוסיף בעליזות.

"הלוואי שהיה לי את האומץ שלך ג´ון.. אתה מודל לחיקוי" אמרתי לו וחייכתי בעוד אני מסיים את הקוראסון ומנקה את שאריותיו מאצבעותיי בתענוג.

"לא לא.. אתה יכול לחלום! דברים כאלו הם מולדים, אתה פשוט תישאר לוזר." הוא אמר בטון מתנשא.

"זה היה מרושע" אמרתי והתחלתי ללגום מהקפה.

"תשמח שקיבלת את החבר למשמרת הכי מלא באנרגיות ומפיץ שמחה שיש.. הרי בשעות האלו אף אחד לא רוצה לעבוד, במיוחד לא לצפות בדברים שכאלו.." הוא אמר והבטתי במצלמות.

בעיקרון גם אנשים מאוד מאוד מאוד.. רעים, לא ערים בשעות כאלו, הם הרי עושים מה שהם רוצים, ומה שהם רוצים זה לישון. אז הם ישנים.

"ג´ון." אמרתי ופיהקתי, "כן?" הוא הביט בי, "בא לך לחתוך עכשיו? כדי שתהיה מוכן להיום בלילה עם ליז? אני אדאג לכל השאר." אמרתי בנימה מתחשבת, הרי רציתי שיהנה, ובמקביל רציתי שיתן לי קצת שקט.

"באמת?!" הוא צעק, "תהיה בשקט ג´ון-" . "אתה גדול! פשוט גדול! אני אוהב אותך!" הוא אמר והחל אורז את חפציו במהירות שיא, "לא אוהב במובן המילה, אתה יודע.. כמו ששותף אוהב את שותפו, אתה מבין.." הוא החל ממלמל, "הכל טוב ג´ון, לילה טוב שיהיה לך!" אמרתי לו כשהיה בדרכו החוצה, "לילה טוב גם לך!" הוא אמר ודהר מחדר הבקרה במהרה.


קול צורם נשמע באוזניי, קצת הייתי מטושטש.

"מ..מה זה?" אמרתי ושמעתי רטט מהטלפון שלי.

"אה זה רק הטלפון שלי.." אמרתי והרמתי אותו, כשהסתכלתי עליו ראיתי כמה הודעות מהבוס בהן הוא אומר שהוא רוצה לדבר איתי מחר על ה"שחרור" כיבכול של ג´ון.

"בן אדם לא יכול לקבל קצת שקט בעולם הזה.." מלמלתי לעצמי והנחתי את רגליי על שולחן הבקרה.

"אולי אעשה משהו מעניין" אמרתי והחלטתי שאני הולך להסתכל במצלמות על כמה מהאסירים במתקן המעניינים ביותר.

מי הם?

בואו ואסביר לכם.

 

~


מצלמה 1


מצלמה אחת היא מצלמה המצלמת חדר קטן וחשוך, מה שנמצא שם הוא בעצם אדם עצום מימדים, חזק פי כמה וכמה מאדם בכושר שיא, כולו עטוף בפרוות דוב שהוא בעצמו השיג.

איך השיג? כמובן על ידי הריגת דובים והפשטת עורם.

הוא אדם מלא בתאוות דם, הוא לא מסוגל לרסן את האגרסיביות הבלתי פוסקת שבו.


מצלמה 2


מצלמה שתיים מצלמת חדר ממוצע, שם נמצא אדם צעיר, בן 22, שאם מסתכלים טוב מבחינים שידיו ורגליו מוחלפות בתותבות, אך תותבות אלו שיפרו משמעותית את יכולותיו וכוחותיו והגפיים שלו משמשות אותו להרבה דברים מעבר ליכולתו של האדם הממוצע, אפשר להבין זאת מהחורים בקירות של החדר.


מצלמה 3


מצלמה שלוש מצלמת כלוב חשוך מלא במים בעומק של 10 מטרים, ומה שנמצא שם אף פעם לא נצפה על ידי או על ידי ג´ון, אנחנו כבר התייאשנו מלחכות ליצור לעלות מעלה לפני השטח, כנראה שהיצור הבלתי מזוהה הוכנס לשם בעזרת מאמצים כה רבים וניסיון רב להבנת הרגלי חייו, הסיפור מספר על אדם שחומר רדיואקטיבי כיסה את גופו ובשילוב של חומר מוזר הפך ליצור.


מצלמה 4


מצלמה ארבע מצלמת עוד חדר רגיל כמו של מצלמה שתיים, אך שם נמצאת אישה שלבושה בבגדים שבטיים ומוזרים, אנשים אומרים שיש לה יכולות מיסטיות ולכן הוכנסה לשם, אך הסיבה האמיתית לכניסתה והוכחות לזה מעולם לא נמצאו, הבטתי במצלמה שלה וראיתי אותה שוכבת במיטה כמו תמיד, ותמיד יש תחושה כאילו היא מביטה חזרה אלי למרות שאי אפשר לדעת זו כי ראשה מוטה הצידה.


מצלמה 5


מצלמה חמש היא האחרונה מהמעניינות והיא מצלמת חדר ריק בו קשיש נמצא ויושב תמיד על השכבה ולא זז, שוב כמו המצלמות הקודמות מסופר עליו שהוא אדם שלא יכול למות, כלומר הוא מאבד דם ובסופו של דבר הדם חוזר אליו והוא מסוגל לחדש את איבריו.. סיפור מוזר.. בסופו של יום לא הייתי מביט כל כך הרבה בזקן אם הוא היה חסר משמעות לא?~

02:00 בלילה.


שמעתי מסך נוסף נדלק בין המסכים שכוללים את חדר הבקרה.

על המסך היה רשום "מצלמה 6" .

" אני לא מאמין!" מלמלתי לעצמי בפליאה, מוסיפים מצלמה חדשה למתקן אך מהמספרים הראשוניים!

זאת אומרת שאסיר חדש מסוכן נכנס אל המתקן המאובטח הזה!

התרגשתי כל כך כי ידעתי שדבר כזה הוא מהותי בעבודה שלי, זה דבר שמעסיק אותי בעבודה והופך אותה למהנה יותר!

אך שלוותי יצאה מאיזון כאשר גיליתי מי הוכנס לתא השישי.

זה היה ילד קטן עם מחסום פה ענקי על פניו כבול לסוג של כיסא גלגלים.

הוא הוכנס, גם הוא, לחדר ריק והושאר שם יושב על הכיסא, ללא תזוזה, ללא יכולת לעשות שום דבר חוץ מלנשום בדרך מחסום הפה.


"מ..מ..מה!? זה לא אנושי.." אמרתי והבטתי בו.

כמה שניות הבטתי בו.

הוא ראה את המצלמה והביט בי.

אני המשכתי להביט בו והבנתי שזה הדבר שכבר הרס את האופי שלי..

"א..אני אשכרה.. עובד במקום הזה?" גיחכתי..

אך מהר מאוד הבנתי שמשהו פה לא כשורה.

"הוא המשיך להביט בי, להביט במצלמה. אבל כאשר הוא עשה זאת הרגשתי את נוכחות מאחורי.. פשוט הרגשתי אותו מאחורי.. וכל כך פחדתי להסתכל אחורה.. כל כך פחדתי להסיט את מבטי ממנו..

"מ.. מה הולך פה.. אני לא מבין.. מי זה הילד הזה?" גמגמתי לעצמי, רעדתי מפחד.

הצלחתי להסיט את מבטי מהמצלמה השישית אך משהו אחר תפס את תשומת ליבי.

שמתי לב שבכל התאים המיוחדים האחרים, האסירים יוצאים משליטה!

בתא הראשון האדם העצום החל להשתולל, בתא השני הנער החל קופץ מקיר לקיר, שובר את הקירות ומרסק את החדר שלו, בחדר השלישי לא הייתה פעילות.. הרגשתי הקלה שלא ראיתי את היצור, בחדר הרביעי האישה שנחשבה מכשפת לפתע ריחפה בחדר והתנהגה כאילו משהו מלחיץ אותה! "וואו.." הייתי המום למראה עיניי, הזקן בחדר החמישי נשאר יושב ושקט, אך ראשו היה מושפל אל הרצפה, כאילו הוא מחכה לגורל בלתי נמנע.

אך שכחתי מהילד! לאחר שראיתי את כל זה רציתי להחזיר מבטי לחדרו של הילד.

כשהחזרתי את מבטי שמתי לב שהילד עמד. עם מחסום הפה.

הוא השתחרר מהקשירות של הכיסא! "א..איך הוא עשה את זה?" מלמלתי לעצמי.. לא מבין.

הילד היה עכשיו חופשי, ולידו היה חדר 5.

הילד הלך לקיר החדר שמפריד בין התאים של הזקן וה..דבר הזה..

כשהגיע מול הקיר ראיתי שהילד פשוט שלף אחד מאגרופיו, ובהינף חד שבר את הקיר לרסיסים!

"איפה השומרים לעזאזל! מה זה היצור הזה?!"

הוא הביט בזקן והזקן הרים את ראשו והביט בילד, מבטו היה רגוע אך אני, כשומר ותיק ראיתי כמה חרדה השתקפה בעיניו המסכנות של הקשיש שעבר הכל..

הילד פשוט הרים את הזקן וקרע אותו לשניים! פשוט קרע אותו לשניים!! "אני לא מאמין!"

ישבתי שם מרותק.. גופתו של הקשיש לא יכלה להתרפא כי הוא פשוט התנדף למאין חלקיקים כחולים שחורים כאלו המזכירים את הריק של החלל..

הבטתי, כאילו אני משותק.. במסך של חדר 5, כאשר אני שם לב שצורתו של הילד משתנה לנער גבוה ושרירי יותר. "אני לא מצליח להבין כבר מה הולך פה.." נאנחתי והחלטתי לצפות מבלי לקטוע את הדברים יותר.

הילד הזה שכבר הפך לנער המשיך לחדר הרביעי, הוא שבר את הקיר והמכשפה חיכתה לו שם.

היא החלה מכשפת אותו בכשפים שנראו ירוקים ואדומים לעין, אך הדברים האלו לא השפיעו על הנער המוזר הזה.. והוא תפס את המכשפה ובעזרת ידיו הצליח "להעלים" אותה בין כפות ידיו.

הוא המשיך לעבר חדר שלוש, הוא שבר את הקיר ושם לב למים העמוקים.

הוא הביט במים ופשוט כפיל שלו יצא מתוכו וקפץ אל תוך המים.

הכפיל שלו יצא עם מפלצת ענקית! מלאת סנפירים וטפרים ארוכים וחדים, אך הכפיל הזה פשוט מחץ אותה וזרק את גופתה המחוצה לצד החדר וחזר אל גופו הראשי.

בזמן שהרג גם את ה"סייבורג" מהחדר השני והאיש העצום עם פרוות הדוב מהחדר הראשון לא ידעתי מה לעשות..

הייתי בחרדה.


"אני הולך למות.." אמרתי.

"אני הולך למות." חזרתי על עצמי.

"אני הולך למות,  אני הולך למות,   אני הולך למות."

הבטתי בנער המוזר עם המחסום פה מביט במצלמה.

התחושה המוזרה והנוכחות הבלתי פוסקת שהוא מאחורי שוב תקפה אותי, לא יכולתי..

המבט הזה.. הוא כל כך הפחיד אותי! כל כך ריתק אותי לכיסא!

"אני הולך למות!" צעקתי בחדר הבקרה בקול רם!


"אתה הולך למות" שמעתי קול חלש שהגיע מקצה החדר, מאחוריי.


~ אל-גיזימו דיאבלו נולד ~

m–a–d–n–e–s-s:
“ instagram: choviscada
”
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רשימה של דברים שאני שונאת:
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Elain (כרגע יש 14 תשובות)

אז מצאתי גרסה יותר טובה של השיר של NF בשביל לשים בפרופיל
נשאלה לפני 6 שעות ע"י Just a lonely person (עוד אין תשובות - את/ה יכול/ה להיות הראשונ/ה שעונה!)

סיפורים נוספים
אנחנו מיוחדים. תקציר: חבורה של נערים בני 16 מגלים שמשהו השתנה אצלם בחיים, לבסוף הם נאלצים להתמודד מול משהו גדול אף יותר. תחתית החיים תקציר: סיפור מסתורין מרתק בהשראת "תוצרת התהום"
- פרסומת -

אל תסתכל לאחור . תקציר: סיפור מרגש המתאר את חיי ההישרדות של החיות , סיפור מורכב ועמוק . ישות תקציר: . מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... תחרות כתיבה לאנשים שאוהבים לאמלל את הדמויות שלהם || נגה תקציר: תחרות כתיבה דיכאון- חרם כיתתי- ספר 1 תקציר: אין ( כנסו לספר ) הנפילים לא רק סדרה! תקציר: הנפילים היא סידרה ששודרה בשנת 2008, אך סיומה נשאר לא פתור עד היום שטויות של ילדים תקציר: אני מעדיפה של להגיד מעבר קשה תקציר: ילד כבן השתיים עשרה עולה לחטיבה אך חושש מאוד למה אתה עושה לי את זה (סוטה 14+ תקציר: אוריה- ילדה בת 17 יפה חנונית גבוה בכיתת ספורט חברים הכי טובים 14+ סוטה טיפה תקציר: סיפור על חברים הכי טובים שהפך לסיפור אהבה להתמודד עם הכאב תקציר: להתמודד עם הכאב מסופר מהנקודת מבט של הלל שעוברת דברים מאוד מסובכים ומנסה להתמודד ולעזור למי שצריך גם לנסות להתמודד ואני ממליצה לקרוא אני מכירה מישהי שעברה משהו דומה אז תהנווו😊 חטופות תקציר: הכל התחיל ביום בהיר אחד שהלכתי לבית הספר ומשם הכל השתנה חוטפים חטפו אותי והובילו אותי לחדר מפחיד שהייתי עם שלשלאות עם עוד עשר בנות איך יוצאים לאן הולכים אתם תגלו הכל שיהיה לי כוח להמשיך אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד אתה האחד שלי (12+ סוטה) תקציר: ~ כנסו ♥~ 12+הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!