התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1569 קוראים


פרק 7 -
katrin kay | פורסם לפני 9 חודשים
  


אהבה משנה אנשים?פרק 7


"אתה לא יכול לעזור לי." פיי התנגד. "למה?" קיבץ בגבותיו וגירד בשערו הפרוע. "כי תמיד אהיה עבריינית. אני הגעתי ממקום כזה, אני גונבת מגיל 6." הטבעתי בלחם בחמאה. "תמיד אחזור לזאת." הצגתי לו זאת.  

הוא ציחקק והזדקף צמוד אלי "את יודעת, אני מאמין שיש רק דבר אחד שמשנה הרגלים של אנשים..." כיכח בגרונו. "והוא אהבה," זרק זאת שהלב שלי השתולל. "ועם הזמן את תפגיני כלפיי אהבה והיא תשנה בך." ליטף בפני שהצטמררו.

 "עכשיו, אני צריך ללכת. כל שאני יכול לבקש זה שאל תעשי בעיות, זה יעזור לנו לחלץ בך מפה." טען שהנהנתי כמו ילדה קטנה שמצווה לפקודות שלו. הסוהר פתח לו בדלת שהוא מוסר לי חיוך ונעלם. 


העיתון החם התגלגל לידיו של המפקח ריצ´רד. עם רכילות מסעירה. 


"הבן של המפקח הוותיק ריצ´רד אדמס  בכבודו ובעצמו, מתגלה לא רק כבחור חסון וחתיך.  הוא מתגלה כחבר טוב ומאהב של העבריינית הטקססית, שביצעה בשוד החמור ובעוד מספר עבירות נוספות. יש הלוחשים, שהבן, שון אדמס, עוזר לייצג בה בה נגד בית המשפט ולהוציא בה מי שם.. האם הוא שינה כיוון?" 


והרכילות לא הגיע רחוק מאוזניו של שון. "שון." צפיתי בו נכנס בסערה, "מי פירסם את זה?!" הצמיד בעצבים את הסוהרים לקיר. "מי?" עצביו תקתקו. "שון," פצרתי בקוליי. "אל תפריעי לי." ניסה לעצור בעצביו הקודרים ולבקש זו בנימוס. "עזוב בהם." אמרתי. יידו של שון נחלשה, והורידה אותם בקצב איטי. הבטתי בו דרך הסורגים. "צאו מפה!" צרח וסימן שהוא רוצה להיות פה איתי לבד.


"אבל שון, היא חייבת להיות בפיקוח!" אחד הסוהרים סוף סוף הצליח לפתוח בפיו. "אמרתי שתצאו!" טילטל בקולו שהם יצאו כפקודתו. "מה הסיפור?" עניתי שנצמדתי לסורגים שהוא ראה בי מהם. "זה" פתח בעיתון מזורגג והציג לי את הכותרת. עייני גלשו באיטיות לאותיות. עצמתי בעייני מהכתוב. הוא התהלך אחורנית וקדימה, כיאלו השתגע, בעוד כולו הזיע אבל גופו ומבטו הטיבו בו כיאלו הוא מקסימום דוגמן של האגו בוס. "היית צריך לומר לי שהוא אבא שלך," בלעתי ברוקיי. 

"מה זה משנה? רציתי לעזור לך! אני רוצה." הוא המשיך בהתהלכויות שסובבו בראשי. "אולי," לחשתי. "עדיף שלא תעזור." הוצאתי בזאת, בעודו עצר. "מה?" ניסה להבין, "ברצינות שון, מאז שאתה איתי אתה רק מסתבך. ואצליח לעשות זאת גם עם העורך דין, אולי עדיף לשנינו אם תתרחק." שנאתי את המילים שיצאו ממני לגמריי. "את רצינית?" נצמד לסורגים שהיינו קרובים. הנהנתי בראשי. "את הולכת להתקע פה מיי אולייר!" הצביע על המקום, "לשארית חייך." ענה. "זה בסדר," הרכנתי בשעריי מאחורי אוזני. "אני כבר קיבלתי את זה. תמיד הייתי כזו, למדתי לגנוב. וקיבלתי את האופציה שאבלה חצי מחיי כאן." נשענתי על הסורגים. "אבל אני לא קיבלתי את זה ולא אקבל.." התרגז. "למה?" נשפתי וחיכיתי לתשובה. 


"כי אני אוהב אותך.." לחש והתקרב לסורגים צמוד עד שהצליח להדביק על שפתיי נשיקה מסחררת שלבי יצא מהקופסא שלו לכמה שניות ספורות.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

האתר הזה עדיין חי?
נשאלה לפני 11 שעות ע"י מאי ☽ (כרגע יש 3 תשובות)

מישהו יודע איך לשים כריכה לספר?
נשאלה לפני 12 שעות ע"י הכותב ספרים (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
התווים שלנו || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר. פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים... priVat תקציר: ------ על גגות הכוכבים || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר >> 50% - פינק דיימונד תקציר: למה שלא תכנסו? :) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא אלים מדאפאקא תקציר: ח ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו המופלאה-החיפושית והחתול השחור חלק 2 תקציר: ספר המשך לספר ´המופלאה- החיפושית והחתול השחור´ מ.ת עם האלים הנורדים! אתם מתתם מוות אצילי ועכשיו כולכם באים לולהלה תקציר: פשוט תתחילו היורשים- מ.ת תקציר: מ.ת של היורשים (1) עם כל הדמויות שמכירים משם! הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל (לא) תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! פנימייה! תקציר: בוואו בואו הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! הוגוורטס מ.ת.א | בשיתוף עם books girl תקציר: מ.ת.א של הוגוורטס, זה כזה קשה?הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!