התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
985 קוראים


פרק 7 -
katrin kay | פורסם לפני 5 חודשים
  


אהבה משנה אנשים?פרק 7


"אתה לא יכול לעזור לי." פיי התנגד. "למה?" קיבץ בגבותיו וגירד בשערו הפרוע. "כי תמיד אהיה עבריינית. אני הגעתי ממקום כזה, אני גונבת מגיל 6." הטבעתי בלחם בחמאה. "תמיד אחזור לזאת." הצגתי לו זאת.  

הוא ציחקק והזדקף צמוד אלי "את יודעת, אני מאמין שיש רק דבר אחד שמשנה הרגלים של אנשים..." כיכח בגרונו. "והוא אהבה," זרק זאת שהלב שלי השתולל. "ועם הזמן את תפגיני כלפיי אהבה והיא תשנה בך." ליטף בפני שהצטמררו.

 "עכשיו, אני צריך ללכת. כל שאני יכול לבקש זה שאל תעשי בעיות, זה יעזור לנו לחלץ בך מפה." טען שהנהנתי כמו ילדה קטנה שמצווה לפקודות שלו. הסוהר פתח לו בדלת שהוא מוסר לי חיוך ונעלם. 


העיתון החם התגלגל לידיו של המפקח ריצ´רד. עם רכילות מסעירה. 


"הבן של המפקח הוותיק ריצ´רד אדמס  בכבודו ובעצמו, מתגלה לא רק כבחור חסון וחתיך.  הוא מתגלה כחבר טוב ומאהב של העבריינית הטקססית, שביצעה בשוד החמור ובעוד מספר עבירות נוספות. יש הלוחשים, שהבן, שון אדמס, עוזר לייצג בה בה נגד בית המשפט ולהוציא בה מי שם.. האם הוא שינה כיוון?" 


והרכילות לא הגיע רחוק מאוזניו של שון. "שון." צפיתי בו נכנס בסערה, "מי פירסם את זה?!" הצמיד בעצבים את הסוהרים לקיר. "מי?" עצביו תקתקו. "שון," פצרתי בקוליי. "אל תפריעי לי." ניסה לעצור בעצביו הקודרים ולבקש זו בנימוס. "עזוב בהם." אמרתי. יידו של שון נחלשה, והורידה אותם בקצב איטי. הבטתי בו דרך הסורגים. "צאו מפה!" צרח וסימן שהוא רוצה להיות פה איתי לבד.


"אבל שון, היא חייבת להיות בפיקוח!" אחד הסוהרים סוף סוף הצליח לפתוח בפיו. "אמרתי שתצאו!" טילטל בקולו שהם יצאו כפקודתו. "מה הסיפור?" עניתי שנצמדתי לסורגים שהוא ראה בי מהם. "זה" פתח בעיתון מזורגג והציג לי את הכותרת. עייני גלשו באיטיות לאותיות. עצמתי בעייני מהכתוב. הוא התהלך אחורנית וקדימה, כיאלו השתגע, בעוד כולו הזיע אבל גופו ומבטו הטיבו בו כיאלו הוא מקסימום דוגמן של האגו בוס. "היית צריך לומר לי שהוא אבא שלך," בלעתי ברוקיי. 

"מה זה משנה? רציתי לעזור לך! אני רוצה." הוא המשיך בהתהלכויות שסובבו בראשי. "אולי," לחשתי. "עדיף שלא תעזור." הוצאתי בזאת, בעודו עצר. "מה?" ניסה להבין, "ברצינות שון, מאז שאתה איתי אתה רק מסתבך. ואצליח לעשות זאת גם עם העורך דין, אולי עדיף לשנינו אם תתרחק." שנאתי את המילים שיצאו ממני לגמריי. "את רצינית?" נצמד לסורגים שהיינו קרובים. הנהנתי בראשי. "את הולכת להתקע פה מיי אולייר!" הצביע על המקום, "לשארית חייך." ענה. "זה בסדר," הרכנתי בשעריי מאחורי אוזני. "אני כבר קיבלתי את זה. תמיד הייתי כזו, למדתי לגנוב. וקיבלתי את האופציה שאבלה חצי מחיי כאן." נשענתי על הסורגים. "אבל אני לא קיבלתי את זה ולא אקבל.." התרגז. "למה?" נשפתי וחיכיתי לתשובה. 


"כי אני אוהב אותך.." לחש והתקרב לסורגים צמוד עד שהצליח להדביק על שפתיי נשיקה מסחררת שלבי יצא מהקופסא שלו לכמה שניות ספורות.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מצחיק אותי שאנשים נכנסים לפה רק בשביל לרדת על האתר
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Chicken nuggets (כרגע יש תשובה אחת)

למה שלא ניתן לאתר לנוח על משכבו בשלום? למה בכח להחיות אותו?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י Going to hell again (כרגע יש 8 תשובות)

סיפורים נוספים
התווים שלנו || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר. פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים... priVat תקציר: ------ על גגות הכוכבים || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר >> פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי דישי מטומטם תקציר: דישי החרא מטומטם תשאלו את קאט תקציר: תשאלו את קאט עוד פעם^^^^^ תשאלו את סנואו תקציר: אני סנואו. חתול שמן ועצלן. אני שונא לזניה לכן אני לא גארפילד. לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת סגידות לשיפים של פרסי ג´קסון תקציר: מה לא מובן מהשם? אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!