התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
984 קוראים


פרק 6 -
katrin kay | פורסם לפני 5 חודשים
  


קירות והפתעותפרק 6


אני מביטה בתקרת החדר הסגור הזה. ותוהה אם המקום הזה כה מוזנח ומריר כי אנשים עשו זאת בכוונה שתהיה כזה גם. במדוייק לצבעים הדהויים והכהים הללו."אנחנו נצא מזה." הבטיחה בעייניה אוליביה ששכנה בתא הסגור שקרוב לשלי. אני מנסה להוציא חיוך שירגיע בה. אבל כלום. אילו ייכלתי לשלוט בגומות חיוכי אולי זה היה אחרת. פעם העובדת בבית היתומים אמרה לי משפט, שבחיים לא ייכלתי למחוק בראשי.כשאהבה נכנסת לליבך קשה להוציא בה, וזה למה היא כל כך מתסכלת. 


הייתי ילדה בת עשר, שצחקתי על זאת, אבל אני מניחה שהיום אני צוחקת עם זה. שאהבה יכולה לשגע כל כך אותך, לצבוע בליבך, ולדהות בו בו זמנית. "מיי אולייר," הסוהר קורא לי בעייני שאני מביטה חזרה בתקרה. הם חושבים שהשתתקתי מאז הנושא, לא ייכלתי להשחיל מילה אפילו בחקירה. חטפתי שוק הלם, אבל אילו היו יודעים כמה מחשבות רצות בראשי, ובליבי, גם הם לא היו מצליחים להשחיל מילה. 


"את, תצאי," הצביע  הסוהר על אוליביה. "יש לה שיחה אישית." הסביר. אוליבה עשתה כדבריו והסתלקה, נשארתי אני והמקום הסגור הזה לבד. לפתע שבבי הדלת השמיעו פתיחה. עייני נעצמו, לא היה לי כוח שוב לעורך דין ארתור הזה, אז עשיתי בעצמי ישנה. לפתע הדלת לתא שלי נפתחה, נודניק! קמתי בכל כולי עד שהתקרבתי לגוף חסון וגבוהה. שהרגיש לי מוכר, זה היה שון. נצמדנו קרוב עד שהרגשנו בפעימות לבנו. 

"מיי.." שפתיו לחשו ועייניו העבירו מבט על בגדי האסירה הכתומים שהיו עלי.


ביידיו נשא ארוחה במגש. הוא הביט בי בעייניו שמילאו את כולי. 

נעצתי בעיינים האלו באהבה ושנאה בו זמנית, "אוליביה!" מיתרי קולי היבשים החלו להתחמם ולזעוק בכל קולם. "סוהר, תוציא אותי מפה!" נפלתי על ברכיי מחזיקה בסורגים הקשים. אבל אף קול לא נשמע ברקע. 

רק השקט של שון תקוע איתי בתא הזה. "בבקשה." התמררתי על הסורגים, בבכי, שלא היה מובן אם נעשה ממבטו של שון או מהמצב המסובך. שני ידיו של שון העלו בי עליו. "עזוב בי שוטר, עזוב בי אחת ולתמיד." הרטבתי בחולצתו בבכי.

 הוא השעין בי על המיטה, והחל להכניס לפיי הרעב אוכל. "את צריכה לאכול. לא לעשות בעיות," הסביר לי כיאלו אני ילדה קטנה. 

"לחברים שלך?" גיחכתי. "מה?" שאל, "שלא אעשה בעיות לחברייך?" התכוונתי בעייני לסוהרים. 

"למה אתה פה?" תקפתי בו. "כי אני מאמין שקיימת בחורה טובה בכל ליבה מאחורי המסכה הזו." ענה לי ועזר לי לכרסם בלחם.

 "זו לא תשובה! המשימה שלך הסתיימה. למה אתה פה? אתה האויב שלי! אתה לא אמור לעזור לי לאכול. אלא לצחוק עלי. למה אתה פה לצידי?" שאלתי בעיינים סקרניות. "אז את רוצה באמת לדעת?" סקרתי בעצביו עולים, הנהנתי בנחישות. "כי את מעניינת בי. ואני אוציא אותך, ואני אתן לך הזדמנות לחיות מחדש. אבל את צריכה לעזור לי." אמר זאת שהרגשתי בכל הסומק שלי צף.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מצחיק אותי שאנשים נכנסים לפה רק בשביל לרדת על האתר
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Chicken nuggets (כרגע יש תשובה אחת)

למה שלא ניתן לאתר לנוח על משכבו בשלום? למה בכח להחיות אותו?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י Going to hell again (כרגע יש 8 תשובות)

סיפורים נוספים
התווים שלנו || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר. פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים...
- פרסומת -

priVat תקציר: ------ על גגות הכוכבים || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר >> פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי דישי מטומטם תקציר: דישי החרא מטומטם תשאלו את קאט תקציר: תשאלו את קאט עוד פעם^^^^^ תשאלו את סנואו תקציר: אני סנואו. חתול שמן ועצלן. אני שונא לזניה לכן אני לא גארפילד. לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת סגידות לשיפים של פרסי ג´קסון תקציר: מה לא מובן מהשם? אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!