התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
168 קוראים


פרק 6 -
katrin kay | פורסם לפני 13 ימים
  


קירות והפתעותפרק 6


אני מביטה בתקרת החדר הסגור הזה. ותוהה אם המקום הזה כה מוזנח ומריר כי אנשים עשו זאת בכוונה שתהיה כזה גם. במדוייק לצבעים הדהויים והכהים הללו."אנחנו נצא מזה." הבטיחה בעייניה אוליביה ששכנה בתא הסגור שקרוב לשלי. אני מנסה להוציא חיוך שירגיע בה. אבל כלום. אילו ייכלתי לשלוט בגומות חיוכי אולי זה היה אחרת. פעם העובדת בבית היתומים אמרה לי משפט, שבחיים לא ייכלתי למחוק בראשי.כשאהבה נכנסת לליבך קשה להוציא בה, וזה למה היא כל כך מתסכלת. 


הייתי ילדה בת עשר, שצחקתי על זאת, אבל אני מניחה שהיום אני צוחקת עם זה. שאהבה יכולה לשגע כל כך אותך, לצבוע בליבך, ולדהות בו בו זמנית. "מיי אולייר," הסוהר קורא לי בעייני שאני מביטה חזרה בתקרה. הם חושבים שהשתתקתי מאז הנושא, לא ייכלתי להשחיל מילה אפילו בחקירה. חטפתי שוק הלם, אבל אילו היו יודעים כמה מחשבות רצות בראשי, ובליבי, גם הם לא היו מצליחים להשחיל מילה. 


"את, תצאי," הצביע  הסוהר על אוליביה. "יש לה שיחה אישית." הסביר. אוליבה עשתה כדבריו והסתלקה, נשארתי אני והמקום הסגור הזה לבד. לפתע שבבי הדלת השמיעו פתיחה. עייני נעצמו, לא היה לי כוח שוב לעורך דין ארתור הזה, אז עשיתי בעצמי ישנה. לפתע הדלת לתא שלי נפתחה, נודניק! קמתי בכל כולי עד שהתקרבתי לגוף חסון וגבוהה. שהרגיש לי מוכר, זה היה שון. נצמדנו קרוב עד שהרגשנו בפעימות לבנו. 

"מיי.." שפתיו לחשו ועייניו העבירו מבט על בגדי האסירה הכתומים שהיו עלי.


ביידיו נשא ארוחה במגש. הוא הביט בי בעייניו שמילאו את כולי. 

נעצתי בעיינים האלו באהבה ושנאה בו זמנית, "אוליביה!" מיתרי קולי היבשים החלו להתחמם ולזעוק בכל קולם. "סוהר, תוציא אותי מפה!" נפלתי על ברכיי מחזיקה בסורגים הקשים. אבל אף קול לא נשמע ברקע. 

רק השקט של שון תקוע איתי בתא הזה. "בבקשה." התמררתי על הסורגים, בבכי, שלא היה מובן אם נעשה ממבטו של שון או מהמצב המסובך. שני ידיו של שון העלו בי עליו. "עזוב בי שוטר, עזוב בי אחת ולתמיד." הרטבתי בחולצתו בבכי.

 הוא השעין בי על המיטה, והחל להכניס לפיי הרעב אוכל. "את צריכה לאכול. לא לעשות בעיות," הסביר לי כיאלו אני ילדה קטנה. 

"לחברים שלך?" גיחכתי. "מה?" שאל, "שלא אעשה בעיות לחברייך?" התכוונתי בעייני לסוהרים. 

"למה אתה פה?" תקפתי בו. "כי אני מאמין שקיימת בחורה טובה בכל ליבה מאחורי המסכה הזו." ענה לי ועזר לי לכרסם בלחם.

 "זו לא תשובה! המשימה שלך הסתיימה. למה אתה פה? אתה האויב שלי! אתה לא אמור לעזור לי לאכול. אלא לצחוק עלי. למה אתה פה לצידי?" שאלתי בעיינים סקרניות. "אז את רוצה באמת לדעת?" סקרתי בעצביו עולים, הנהנתי בנחישות. "כי את מעניינת בי. ואני אוציא אותך, ואני אתן לך הזדמנות לחיות מחדש. אבל את צריכה לעזור לי." אמר זאת שהרגשתי בכל הסומק שלי צף.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

החלק הכי טוב בכל הספרים והסרטים של הארי פוטר
נשאלה לפני -6 דקות ע"י מיץ פטל. (כרגע יש 2 תשובות)

סו מסתבר שאני מאוהבת ב"סיריוס"
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים... priVat תקציר: ------
- פרסומת -

היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- ילדות שנות ה80 תקציר: לא מגלה תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? סוי ליה תקציר: מישהי חדשה מגיעה לג´ם אנד רולר סוי לונה הדור הבא תקציר: לאחר הרבה שנים הדור הבא של סוי לונה מגיע ובגדול! החיים על פי אביב תקציר: אביב היא נערה שחייה את כל חייה בפנימיה ולא מכירה את הוריה. לפני יום הולדתה ה- 16 היא החליטה לנסות לחקור ולמצוא אותם וביום הולדת היא ברחה מהפנימיה בנסיון נואש למצוא את הוריה. מה יקרה לה? האם היא תצליח במשימתה ותמצא את הוריה? כל זאת ועוד בסיפור... בת אפולו- רקומים מזכרונות תקציר: בספר. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג תקציר: ....הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!