התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1568 קוראים


פרק 6 -
katrin kay | פורסם לפני 9 חודשים
  


קירות והפתעותפרק 6


אני מביטה בתקרת החדר הסגור הזה. ותוהה אם המקום הזה כה מוזנח ומריר כי אנשים עשו זאת בכוונה שתהיה כזה גם. במדוייק לצבעים הדהויים והכהים הללו."אנחנו נצא מזה." הבטיחה בעייניה אוליביה ששכנה בתא הסגור שקרוב לשלי. אני מנסה להוציא חיוך שירגיע בה. אבל כלום. אילו ייכלתי לשלוט בגומות חיוכי אולי זה היה אחרת. פעם העובדת בבית היתומים אמרה לי משפט, שבחיים לא ייכלתי למחוק בראשי.כשאהבה נכנסת לליבך קשה להוציא בה, וזה למה היא כל כך מתסכלת. 


הייתי ילדה בת עשר, שצחקתי על זאת, אבל אני מניחה שהיום אני צוחקת עם זה. שאהבה יכולה לשגע כל כך אותך, לצבוע בליבך, ולדהות בו בו זמנית. "מיי אולייר," הסוהר קורא לי בעייני שאני מביטה חזרה בתקרה. הם חושבים שהשתתקתי מאז הנושא, לא ייכלתי להשחיל מילה אפילו בחקירה. חטפתי שוק הלם, אבל אילו היו יודעים כמה מחשבות רצות בראשי, ובליבי, גם הם לא היו מצליחים להשחיל מילה. 


"את, תצאי," הצביע  הסוהר על אוליביה. "יש לה שיחה אישית." הסביר. אוליבה עשתה כדבריו והסתלקה, נשארתי אני והמקום הסגור הזה לבד. לפתע שבבי הדלת השמיעו פתיחה. עייני נעצמו, לא היה לי כוח שוב לעורך דין ארתור הזה, אז עשיתי בעצמי ישנה. לפתע הדלת לתא שלי נפתחה, נודניק! קמתי בכל כולי עד שהתקרבתי לגוף חסון וגבוהה. שהרגיש לי מוכר, זה היה שון. נצמדנו קרוב עד שהרגשנו בפעימות לבנו. 

"מיי.." שפתיו לחשו ועייניו העבירו מבט על בגדי האסירה הכתומים שהיו עלי.


ביידיו נשא ארוחה במגש. הוא הביט בי בעייניו שמילאו את כולי. 

נעצתי בעיינים האלו באהבה ושנאה בו זמנית, "אוליביה!" מיתרי קולי היבשים החלו להתחמם ולזעוק בכל קולם. "סוהר, תוציא אותי מפה!" נפלתי על ברכיי מחזיקה בסורגים הקשים. אבל אף קול לא נשמע ברקע. 

רק השקט של שון תקוע איתי בתא הזה. "בבקשה." התמררתי על הסורגים, בבכי, שלא היה מובן אם נעשה ממבטו של שון או מהמצב המסובך. שני ידיו של שון העלו בי עליו. "עזוב בי שוטר, עזוב בי אחת ולתמיד." הרטבתי בחולצתו בבכי.

 הוא השעין בי על המיטה, והחל להכניס לפיי הרעב אוכל. "את צריכה לאכול. לא לעשות בעיות," הסביר לי כיאלו אני ילדה קטנה. 

"לחברים שלך?" גיחכתי. "מה?" שאל, "שלא אעשה בעיות לחברייך?" התכוונתי בעייני לסוהרים. 

"למה אתה פה?" תקפתי בו. "כי אני מאמין שקיימת בחורה טובה בכל ליבה מאחורי המסכה הזו." ענה לי ועזר לי לכרסם בלחם.

 "זו לא תשובה! המשימה שלך הסתיימה. למה אתה פה? אתה האויב שלי! אתה לא אמור לעזור לי לאכול. אלא לצחוק עלי. למה אתה פה לצידי?" שאלתי בעיינים סקרניות. "אז את רוצה באמת לדעת?" סקרתי בעצביו עולים, הנהנתי בנחישות. "כי את מעניינת בי. ואני אוציא אותך, ואני אתן לך הזדמנות לחיות מחדש. אבל את צריכה לעזור לי." אמר זאת שהרגשתי בכל הסומק שלי צף.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

האתר הזה עדיין חי?
נשאלה לפני 11 שעות ע"י מאי ☽ (כרגע יש 3 תשובות)

מישהו יודע איך לשים כריכה לספר?
נשאלה לפני 12 שעות ע"י הכותב ספרים (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
התווים שלנו || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר. פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים...
- פרסומת -

priVat תקציר: ------ על גגות הכוכבים || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר >> 50% - פינק דיימונד תקציר: למה שלא תכנסו? :) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא אלים מדאפאקא תקציר: ח ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו המופלאה-החיפושית והחתול השחור חלק 2 תקציר: ספר המשך לספר ´המופלאה- החיפושית והחתול השחור´ מ.ת עם האלים הנורדים! אתם מתתם מוות אצילי ועכשיו כולכם באים לולהלה תקציר: פשוט תתחילו היורשים- מ.ת תקציר: מ.ת של היורשים (1) עם כל הדמויות שמכירים משם! הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל (לא) תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! פנימייה! תקציר: בוואו בואו הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! הוגוורטס מ.ת.א | בשיתוף עם books girl תקציר: מ.ת.א של הוגוורטס, זה כזה קשה?הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!