התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1567 קוראים


פרק 5 -
katrin kay | פורסם לפני 9 חודשים
  


הסתבכויות*מומלץ לשמוע בשיר יחד קריאת הספר


פרק 5


חתרתי ביידי בייאוש מהתיק הזה. בחיים לא הרגשתי מיואש מזאת הפעם.

ברצינות, שון אדמס, הופלו עלייך תיקים עם פושעים גרועים מי זאת! למה אתה לא מצליח לקחת מהבחורה היפה הזו את הכסף בחזרה ולהעלם מחייה? השאלה נדנדה בראשי. 

הרמתי בטלפון הקשר שלי שלא הפסיק לזמזם. "לעזעזאל," קיללתי בו. "איי אמ 13! רחוב ווסט 3 מהומה חלה כאן, שמלה מבוקשת 16 פה עם דארלין. יש תגבור?" קול אחד הפקחים נשמע. דארלין? סוחר הסמים המסובך בליברפול? איזה בת יכולה להסתובב עמו? הוא מטורף בכל ראשו.

 "דבליו אר 5 פה, מי זו שמלה מבוקשת 16 באירוע?" אני שואל ושופך מים חמים לקפה שמחזיק בעייני ערות. "מיי אולייר." הוא מודיע, בעוד יידי מחליקה והקפה נשפך בכל רסיסיו על הרצפה.


- נ.ק מבטה של מיי -


"מיי אולייר?" דארלין מתקרב צמוד אלי. "אני רוצה בכספיי חזרה." אני בולעת ברוקיי בנחישות. "אין בעיה," הוא מחייך בערמומיות. "את תקבלי בו. כל עוד תתני במבקושי חזרה." הוא עונה שאנחנו מתקרבים, האוזנייה שאוליביה הבריחה מצפצפת. "מה קורה?" אני שומעת מהאוזנייה. "אני בסדר." אני לוחשת בקול שקט. "מה?" מבטו מזעיף. "כלום, מה מבקושך?" אני מקבצת בגבותיי. הוא צוחק צחוק שטני ומלטף בפניי. "את," שפתיו מתקרבות. אני נאבקת בו הצידנית עד שאני מתחמקת ממנו באנחה. הוא כולא בי בזרועותיו, ומבצע עליי חיפוש מהיר. הוא זורק באקדח שעליי, השוקר, והאוזנייה. פאק! תמיד הייתי בחורה בעלת עור של תנין, אבל בזה ייכלתי לראות בסוף מתקרב, בין שייניו המגחכות בפניו המקומטות. באיש הזה בועט בנפש שלי החוצה. קולי מתעייף, וכך גם גופי מהאאבקות הזו. הוא מושך בחולצתי אליו בקצות אצבעותיו, "או לה לה. העבריינית המוצלחת באזור, שלי." הוא מחייך בצהלה, "בחיים לא," אני שומעת קול ושוקר מחשמל בצווארו של דארלין שמתעלף אחורנית. אני מביטה בפניו של שון צצות. בחיים הם לא נראו לי נאות מזו הפעם. "מה את עושה?!" הוא מצמיד אותי לקיר בכעס. אני נשבעת שכל חבריו לעבודה השתתקו והעדיפו להישאר בצד. "מה?! מה את חושבת לעצמך? שאת נערה מטקסס! הולכת ומסתבכת עם האנשים האלו?!" אני מרגישה בקרבה בנו לוהטת ובעייניו הזועמות. אבל פיי לא מסוגל להפציר מילה, אני לא מבינה למה, ממה שעברתי, או מהעובדה שהאיש הזה מחשמל בליבי וגורם לי להיות אילמת. "שון." השותף של שון מניח את ידו על כתפו של שון, "עשינו את זה. תפסיק להוציא על הבחורה עצבים. היא תבלה מספיק זמן בכלא." הוא עונה. אני מביטה בפניו של שון שמביט בי באכזבה ארוכות. ואני מצפה שעייניו יעלו חיוך קטן, ניצוץ שייתנגד לדבריו של חברו. אבל כלום, הוא לא עושה כלום מלהביט בי בעיינים כועסות ולברוח רחוק מכאן. עייני מתמלאות בדמעות יבשות.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

האתר הזה עדיין חי?
נשאלה לפני 11 שעות ע"י מאי ☽ (כרגע יש 3 תשובות)

מישהו יודע איך לשים כריכה לספר?
נשאלה לפני 12 שעות ע"י הכותב ספרים (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
התווים שלנו || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר. פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים... priVat תקציר: ------ על גגות הכוכבים || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר >> 50% - פינק דיימונד תקציר: למה שלא תכנסו? :) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא אלים מדאפאקא תקציר: ח ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו המופלאה-החיפושית והחתול השחור חלק 2 תקציר: ספר המשך לספר ´המופלאה- החיפושית והחתול השחור´ מ.ת עם האלים הנורדים! אתם מתתם מוות אצילי ועכשיו כולכם באים לולהלה תקציר: פשוט תתחילו היורשים- מ.ת תקציר: מ.ת של היורשים (1) עם כל הדמויות שמכירים משם! הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל (לא) תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! פנימייה! תקציר: בוואו בואו הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! הוגוורטס מ.ת.א | בשיתוף עם books girl תקציר: מ.ת.א של הוגוורטס, זה כזה קשה?הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!