התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
167 קוראים


פרק 5 -
katrin kay | פורסם לפני 14 ימים
  


הסתבכויות*מומלץ לשמוע בשיר יחד קריאת הספר


פרק 5


חתרתי ביידי בייאוש מהתיק הזה. בחיים לא הרגשתי מיואש מזאת הפעם.

ברצינות, שון אדמס, הופלו עלייך תיקים עם פושעים גרועים מי זאת! למה אתה לא מצליח לקחת מהבחורה היפה הזו את הכסף בחזרה ולהעלם מחייה? השאלה נדנדה בראשי. 

הרמתי בטלפון הקשר שלי שלא הפסיק לזמזם. "לעזעזאל," קיללתי בו. "איי אמ 13! רחוב ווסט 3 מהומה חלה כאן, שמלה מבוקשת 16 פה עם דארלין. יש תגבור?" קול אחד הפקחים נשמע. דארלין? סוחר הסמים המסובך בליברפול? איזה בת יכולה להסתובב עמו? הוא מטורף בכל ראשו.

 "דבליו אר 5 פה, מי זו שמלה מבוקשת 16 באירוע?" אני שואל ושופך מים חמים לקפה שמחזיק בעייני ערות. "מיי אולייר." הוא מודיע, בעוד יידי מחליקה והקפה נשפך בכל רסיסיו על הרצפה.


- נ.ק מבטה של מיי -


"מיי אולייר?" דארלין מתקרב צמוד אלי. "אני רוצה בכספיי חזרה." אני בולעת ברוקיי בנחישות. "אין בעיה," הוא מחייך בערמומיות. "את תקבלי בו. כל עוד תתני במבקושי חזרה." הוא עונה שאנחנו מתקרבים, האוזנייה שאוליביה הבריחה מצפצפת. "מה קורה?" אני שומעת מהאוזנייה. "אני בסדר." אני לוחשת בקול שקט. "מה?" מבטו מזעיף. "כלום, מה מבקושך?" אני מקבצת בגבותיי. הוא צוחק צחוק שטני ומלטף בפניי. "את," שפתיו מתקרבות. אני נאבקת בו הצידנית עד שאני מתחמקת ממנו באנחה. הוא כולא בי בזרועותיו, ומבצע עליי חיפוש מהיר. הוא זורק באקדח שעליי, השוקר, והאוזנייה. פאק! תמיד הייתי בחורה בעלת עור של תנין, אבל בזה ייכלתי לראות בסוף מתקרב, בין שייניו המגחכות בפניו המקומטות. באיש הזה בועט בנפש שלי החוצה. קולי מתעייף, וכך גם גופי מהאאבקות הזו. הוא מושך בחולצתי אליו בקצות אצבעותיו, "או לה לה. העבריינית המוצלחת באזור, שלי." הוא מחייך בצהלה, "בחיים לא," אני שומעת קול ושוקר מחשמל בצווארו של דארלין שמתעלף אחורנית. אני מביטה בפניו של שון צצות. בחיים הם לא נראו לי נאות מזו הפעם. "מה את עושה?!" הוא מצמיד אותי לקיר בכעס. אני נשבעת שכל חבריו לעבודה השתתקו והעדיפו להישאר בצד. "מה?! מה את חושבת לעצמך? שאת נערה מטקסס! הולכת ומסתבכת עם האנשים האלו?!" אני מרגישה בקרבה בנו לוהטת ובעייניו הזועמות. אבל פיי לא מסוגל להפציר מילה, אני לא מבינה למה, ממה שעברתי, או מהעובדה שהאיש הזה מחשמל בליבי וגורם לי להיות אילמת. "שון." השותף של שון מניח את ידו על כתפו של שון, "עשינו את זה. תפסיק להוציא על הבחורה עצבים. היא תבלה מספיק זמן בכלא." הוא עונה. אני מביטה בפניו של שון שמביט בי באכזבה ארוכות. ואני מצפה שעייניו יעלו חיוך קטן, ניצוץ שייתנגד לדבריו של חברו. אבל כלום, הוא לא עושה כלום מלהביט בי בעיינים כועסות ולברוח רחוק מכאן. עייני מתמלאות בדמעות יבשות.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

החלק הכי טוב בכל הספרים והסרטים של הארי פוטר
נשאלה לפני -6 דקות ע"י מיץ פטל. (כרגע יש 2 תשובות)

סו מסתבר שאני מאוהבת ב"סיריוס"
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים... priVat תקציר: ------ ילדות שנות ה80 תקציר: לא מגלה תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? סוי ליה תקציר: מישהי חדשה מגיעה לג´ם אנד רולר סוי לונה הדור הבא תקציר: לאחר הרבה שנים הדור הבא של סוי לונה מגיע ובגדול! החיים על פי אביב תקציר: אביב היא נערה שחייה את כל חייה בפנימיה ולא מכירה את הוריה. לפני יום הולדתה ה- 16 היא החליטה לנסות לחקור ולמצוא אותם וביום הולדת היא ברחה מהפנימיה בנסיון נואש למצוא את הוריה. מה יקרה לה? האם היא תצליח במשימתה ותמצא את הוריה? כל זאת ועוד בסיפור... בת אפולו- רקומים מזכרונות תקציר: בספר. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג תקציר: ....הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!