התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
983 קוראים


פרק 5 -
katrin kay | פורסם לפני 5 חודשים
  


הסתבכויות*מומלץ לשמוע בשיר יחד קריאת הספר


פרק 5


חתרתי ביידי בייאוש מהתיק הזה. בחיים לא הרגשתי מיואש מזאת הפעם.

ברצינות, שון אדמס, הופלו עלייך תיקים עם פושעים גרועים מי זאת! למה אתה לא מצליח לקחת מהבחורה היפה הזו את הכסף בחזרה ולהעלם מחייה? השאלה נדנדה בראשי. 

הרמתי בטלפון הקשר שלי שלא הפסיק לזמזם. "לעזעזאל," קיללתי בו. "איי אמ 13! רחוב ווסט 3 מהומה חלה כאן, שמלה מבוקשת 16 פה עם דארלין. יש תגבור?" קול אחד הפקחים נשמע. דארלין? סוחר הסמים המסובך בליברפול? איזה בת יכולה להסתובב עמו? הוא מטורף בכל ראשו.

 "דבליו אר 5 פה, מי זו שמלה מבוקשת 16 באירוע?" אני שואל ושופך מים חמים לקפה שמחזיק בעייני ערות. "מיי אולייר." הוא מודיע, בעוד יידי מחליקה והקפה נשפך בכל רסיסיו על הרצפה.


- נ.ק מבטה של מיי -


"מיי אולייר?" דארלין מתקרב צמוד אלי. "אני רוצה בכספיי חזרה." אני בולעת ברוקיי בנחישות. "אין בעיה," הוא מחייך בערמומיות. "את תקבלי בו. כל עוד תתני במבקושי חזרה." הוא עונה שאנחנו מתקרבים, האוזנייה שאוליביה הבריחה מצפצפת. "מה קורה?" אני שומעת מהאוזנייה. "אני בסדר." אני לוחשת בקול שקט. "מה?" מבטו מזעיף. "כלום, מה מבקושך?" אני מקבצת בגבותיי. הוא צוחק צחוק שטני ומלטף בפניי. "את," שפתיו מתקרבות. אני נאבקת בו הצידנית עד שאני מתחמקת ממנו באנחה. הוא כולא בי בזרועותיו, ומבצע עליי חיפוש מהיר. הוא זורק באקדח שעליי, השוקר, והאוזנייה. פאק! תמיד הייתי בחורה בעלת עור של תנין, אבל בזה ייכלתי לראות בסוף מתקרב, בין שייניו המגחכות בפניו המקומטות. באיש הזה בועט בנפש שלי החוצה. קולי מתעייף, וכך גם גופי מהאאבקות הזו. הוא מושך בחולצתי אליו בקצות אצבעותיו, "או לה לה. העבריינית המוצלחת באזור, שלי." הוא מחייך בצהלה, "בחיים לא," אני שומעת קול ושוקר מחשמל בצווארו של דארלין שמתעלף אחורנית. אני מביטה בפניו של שון צצות. בחיים הם לא נראו לי נאות מזו הפעם. "מה את עושה?!" הוא מצמיד אותי לקיר בכעס. אני נשבעת שכל חבריו לעבודה השתתקו והעדיפו להישאר בצד. "מה?! מה את חושבת לעצמך? שאת נערה מטקסס! הולכת ומסתבכת עם האנשים האלו?!" אני מרגישה בקרבה בנו לוהטת ובעייניו הזועמות. אבל פיי לא מסוגל להפציר מילה, אני לא מבינה למה, ממה שעברתי, או מהעובדה שהאיש הזה מחשמל בליבי וגורם לי להיות אילמת. "שון." השותף של שון מניח את ידו על כתפו של שון, "עשינו את זה. תפסיק להוציא על הבחורה עצבים. היא תבלה מספיק זמן בכלא." הוא עונה. אני מביטה בפניו של שון שמביט בי באכזבה ארוכות. ואני מצפה שעייניו יעלו חיוך קטן, ניצוץ שייתנגד לדבריו של חברו. אבל כלום, הוא לא עושה כלום מלהביט בי בעיינים כועסות ולברוח רחוק מכאן. עייני מתמלאות בדמעות יבשות.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מצחיק אותי שאנשים נכנסים לפה רק בשביל לרדת על האתר
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Chicken nuggets (כרגע יש תשובה אחת)

למה שלא ניתן לאתר לנוח על משכבו בשלום? למה בכח להחיות אותו?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י Going to hell again (כרגע יש 8 תשובות)

סיפורים נוספים
התווים שלנו || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר. פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים... priVat תקציר: ------ על גגות הכוכבים || קתרין קיי תקציר: כנסו כדאי לצפות בתקציר >> פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי דישי מטומטם תקציר: דישי החרא מטומטם תשאלו את קאט תקציר: תשאלו את קאט עוד פעם^^^^^ תשאלו את סנואו תקציר: אני סנואו. חתול שמן ועצלן. אני שונא לזניה לכן אני לא גארפילד. לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת סגידות לשיפים של פרסי ג´קסון תקציר: מה לא מובן מהשם? אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!