התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
165 קוראים


פרק 4 -
katrin kay | פורסם לפני 15 ימים
  


נקניקיה חמה?
פרק 4


"מרתה," אני חומק לזרועתייה לחיבוק ארוך. מרתה היא הסדרנית של הספרייה, בת 58 כבר, והאמא השנייה שלי בקיצור. היא מודעת לכל ההיסטוריה שלי, הנשיקה הראשונה שלי, הפעם הראשונה בה התגלחתי והיא בירכה בי לנגד כל הספרייה בקול רם שדי הביך בי. הכל מאז גיל 15, היא גם האמא של הבית השני, הספרייה העירונית, "אוי שון. הזנחת בי לאחרונה, התגעגעתי אלייך ילד." נשקה לראשי כמו ילד קטן. "אני מצטער מרתה, הטילו עלי תיק שמשגע בי." התוודיתי ונאנחתי בכבדות, "אוי, וחשבתי כבר שאיזו בחורה שיגעה בליבך." ציחקקה, טוב היא לא פגעה רחוק מהקליעה אילו יידעה שמיי בתמונה. "כן," כיחכחתי בגרוני. "מה אתה עושה פה מאוחר?" הציצה בשעון שנפרם על ידה העייפה. "האמת היא, לא חשבתי על דרך אחרת לבלות בראשי זמן חוץ מלקרוא כמה ספרים טובים." השבתי בחיוך קטן. "הארי והבלשים?" קרצה בעייניה. הנהנתי בהתלהבות כמו ילד בן 8. "אני מצטערת ילדון, הספרייה כבר נסגרה. ביום חמישי שהכנסתי באחיך הקטן מקס, עמדו לפטר בי." הביעה בפנייה עצב. "זה בסדר." חייכתי והרגעתי בה, "לא נורא. בהזדמנות אחרת, אני שמח שקפצתי לבקר." נשקתי ללחייה. "תודה ילדון," חיבקה בי ארוכות. "אני מצפה כבר בכיליון עיינים שתביא בחורה טובה." חזרה על המשפט הקבוע. "בדרך," קרצתי לה חזרה שציחקקה. "להתראות." נפרדנו שיצאתי החוצה והתיישבתי על אחד הספסלים, "נקניקיה? נקניקה?" ילד קטן בגיל החמש אולי הציע לי בעיינים מתלהבות. "או זה אתה עושה?" עצרתי בו. הוא הנהנן, "אני חוסך לצעצוע חדש." ענה, "תביא לי אחד" אמרתי שהבאתי לו בכסף והגיש לי נקניקיה חמה. "תודה אדון," ספר בכסף כמו אדון קטן. "בבקשה." צחקתי שנעלם. ישבתי לאכול בנקניקיה שלי, שלפתע מישהי עם כובע שהסתיר בפנייה התיישבה על יידי. "כל הכבוד," הרימה חיוך מוכר. מיי. סובבתי במבטי אלייה, שהיא עצרה ביידי לערוך חיפוש באקדח. "יש לי מונית ממש בקצה הרחוב. אם תנסה לעשות משהו, אני מבטיחה שאעלם ולא תזכה לשמוע בחצי מהשם שלי." פקדה בי. "אני לא אוהב פקודות," התנשפתי בכעס. "דיי חתיכי, קדימה. ראינו שאתה בחור בסופו של דבר עם לב זהב, אני מודה זה היה נחמד מצדך לעזור לקטנציק." אמרה. "קוראים לי שון," הדגשתי זאת. "טוב חתיכי." חזרה על זאת כדאי לעצבן בי, "מה את רוצה?" תופפתי ברגלי בכעס. "אבד לנו חצי מהכסף. ואני בטוחה בידיי מי הוא," הצביעה בפנייה עלי. גיחכתי, "מה?" דרשה הסבר. "אני מניח שגנב גנב לגנבת." הגבתי, שפתייה דממו ופנייה הביעו הבעה לא מובנת. "אם מישהו מהחלק שלי היה מחזיר, כמובן, את הכסף לקדמותו, היו שומעים על זאת בכל כלי תקשורת. המשטרה הייתה טופחת לעצמה על השכם בגאווה על זאת." הסברתי לה. היא כיונה ליידי אקדח שנשמעה חסרת סבלנות. "איפה הכסף שון אדמס?" העמיקה פנים רציניות. "או, אז ערכת על החתיכי חיפוש," רטנתי בצחוק. התקרבתי אלייה קרוב ולחשתי לאוזנייה, "הכסף לא אצלי מיי אולייר. אני מציע לך לבדוק את רמת המקצועיות שלך, כי ברור שמישהו גנב בכסף הזה, והוא לא חובבן. עכשיו, תעיפי את האקדח ותני לי ללכת. בסדר?" לחשתי והוסנפתי מריח שיערה הטוב. היא עצמה בעייניה בתבוסה ונתנה לי ללכת. כמו ציפור חסרת אוניים, והעניין רק החל לעניין בי יותר ויותר מי מתכנן על מיי אולייר? כי ברור שאם הכסף היה עניין עיקרי הוא היה לוקח בהכל, וכאב ראש הציף בי שהרגשתי בה מהווה בסכנה ולא הייתי בטוח, אם אני מוכן להשאיר בה בצד.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

החלק הכי טוב בכל הספרים והסרטים של הארי פוטר
נשאלה לפני -7 דקות ע"י מיץ פטל. (כרגע יש 2 תשובות)

סו מסתבר שאני מאוהבת ב"סיריוס"
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים... priVat תקציר: ------ ילדות שנות ה80 תקציר: לא מגלה תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? סוי ליה תקציר: מישהי חדשה מגיעה לג´ם אנד רולר סוי לונה הדור הבא תקציר: לאחר הרבה שנים הדור הבא של סוי לונה מגיע ובגדול! החיים על פי אביב תקציר: אביב היא נערה שחייה את כל חייה בפנימיה ולא מכירה את הוריה. לפני יום הולדתה ה- 16 היא החליטה לנסות לחקור ולמצוא אותם וביום הולדת היא ברחה מהפנימיה בנסיון נואש למצוא את הוריה. מה יקרה לה? האם היא תצליח במשימתה ותמצא את הוריה? כל זאת ועוד בסיפור... בת אפולו- רקומים מזכרונות תקציר: בספר. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג תקציר: ....הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!