התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
151 קוראים


פרק 2 -
katrin kay | פורסם לפני 16 ימים
  


קרוב אל הלב, רחוק מהראשפרק 2


"איפה הן, סמיט?" קאפ כוסס בציפורניו. בעוד דניאל סמיט מקיש בכל אצבעותיו כדאי לגלות את שם המלון, "בינגו." הוא מצליח, "נו?" אני וקאפ מתכווצים לראות מה השם מהמסך הקטן. "הוליהוורד." הוא אומר, "זה קרוב לרחוב ווסט שתיים, קדימה בוא נזוז," אני מושך בו. "תודה סמיט!" קאפ מסמן לו מאחור. אנחנו נוסעים במהירות למלון, ומתגנבים לקומה התשיעית. "חדר 450... 450." קאפ סורק בשטח. "זה פה," הוא לוחש לי. "בעדינות." אני מסמן לו. אני מוציא את מפרק המנעולים מהכיס שלי ומתעמק במנעול הקשיח הזה. זהו. אנחנו נכנסים לחדר המרווח. אני מוציא את האקדח שקאפ כבר מכוון אותו לשטח. "משטרה!" אני מיידע בהן. לפתע יד גוררת בקאפ משום מקום. "איפה הוא?" אני לוחש לעצמי, שבין כמה רגעים זריזים וחסרי חשיבה יד מושכת בי גם. לא אחרת, ממיי אולייר. ובכן, היא יותר יפה אפילו מהתמונות. איך בחורה שכזו מתגלגלת לעסקים מלוכלכים שכאלה, "מיי אולייר, הא? עשית המון רעש." אני צוחק. היא בוחנת בשרירי ידיי ובפניי. "אתה צעיר מדי להיות שוטר לא, חתיכי?" היא מטיחה זאת שאני מאפק בפרפרים שלי לשתוק. "כל עוד את צעירה מדי להיות נוכלת." אני תלוי ביין ידיה ומנסה להיאבק בה. "לא מנומס לנסות להתחמק מגברת."היא מחייכת חיוך רחב ויפה. "לא מנומס לגנוב." אני מגיב. היא מסמנת לי לשבת על כיסא באי ברירה וקושרת אותי בחבל חזק. " הרי קל לומר אחד שחי כל החיים על קצפת." היא מתקרבת אל פניי בצחקוק, "קצפת?" אני מרים גבה. "כן היא נשארה לך בצד," היא מרימה אצבע ומלטפת את צד השפה התחתונה שלי. המבט שלה כה נאיבי, אבל אני בטוח שהיא מצטמררת בליבה מהמגע הזה. "אני מציע שראשית כל תנקי בריר שלך." שלחתי חיוך ארוך. "היית רוצה בזאת שוטר" היא מגלגלת באשונייה ומביטה בי  בעוד אני פורע בחבל בהצלחה, ומצמיד בה לקיר, "איפה הכסף, וחבר שלי?" אני מצמיד בה אקדח.  "אתה לא תשרוט בי." הבטיחה. "מה פשר האומץ שלך לזה?" ניסיתי להבין. "שמור לך חדר קטן לי בלב חתיכי" היא מסנוורת אותי עם החיוך שלה. אני מעביר ליטוף באקדח על פנייה, "את באמת רוצה לגמור בזה ככה? את דווקא בחורה יפה." אני צוחק. היא חובטת בי לצד הקיר השני והפעם היא מצמידה בי, בין כמה רגעים מדויקים היא מצליחה לחטוף באקדח שלי במהירות. "אני חושבת שיותר חבל לגמור בחור כמוך." היא מלטפת בשיערי. "עכשיו, תבלה מעט זמן באמבטיה בסדר חתיכי?" ציוותה עליי והדחיקה בי לכיסא ששהה במקלחת, היא הדביקה לפיי פלסטר חזק,  עד שהרגשתי בקרבה בנו זועקת. "להתראות חתיכי," קרצה לי בעייניה הצוללות ונעלמה בעודה נועלת בחדר. 


-נ.ק מבטה של מיי-


"לאיפה נברח?" אוליביה תוהה ומביטה במפה שעל יידה. "לונדון אולי? צרפת?" היא חושבת בעודי מתעייפת מהנהיגה למלון החדש. "לא נעבור." אני מודיעה, "מה? השוטר החתיך שיגע בך או מה, הם הולכים למצוא בנו!" התנגדה. "היה לי קלי קלות להביס בו ובחברו. אם באמת יירצה מלחמה וידרוש בה יקבל בה. אין לנו ממה לפחד ולברוח." עניתי באדישות, שתיקה סררה בנינו. "אז מה את חושבת?" ניסיתי לפצח  במחשבותייה של אוליביה שנשענה אחורנית. "אני חושבת שהחתיכון תפס לך חדר בלב, ואת לא רוצה לעזוב. פשוט וקל." הציגה זאת כיאלו זה כל כך נכון. "מה" גיחכתי, "מה חתיך בו.." התלוצצתי. "השרירים על ידיו הארוכות, השיער הגולש, והעיינים בצע דבש ירוק. המדים שיושבים עליו." ירקה זאת. לא ייכלתי לשקר, הבחור הזה נאה, והוא בהחלט משגע בי. אבל אני מודעת למקום שנינו, ולעובדה שהוא היריב שלי, ולא מעבר. ואם ירצה במלחמה, יקבל בה. "טוב אני חושבת שעלייך לאכול מעט צ´יפס. את חלה בדיבור שטויות, וכמו שאני מכירה באוליביה אין לך סטופ בזאת," דחפתי לה לפה צ´יפס שפרצנו בצחוק.
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
eran.
ממליץ לך לרדת שורה כל פעם שיש דיבור ישיר.
עודכן לפני 3 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איזו חרא מורה
נשאלה לפני 7 שעות ע"י Dolphina is lonely (כרגע יש 6 תשובות)

אל תגידו לי שאני היחידה שבכתה במאמא מיה 2
נשאלה לפני 3 שעות ע"י צפון מערב (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
פשעים של אהבה || קתרין קיי תקציר: היא עבריינית מוכשרת, והוא שוטר רציני. ושניהם מאוהבים... priVat תקציר: ------
- פרסומת -

המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! • הנצח מחכה בישנוניות • תקציר: אנשים שמשקרים הם אנשים אגואיסטים, ובגלל שכולם משקרים- כולם אגואיסטים. אורחים מהעתיד- פאנפניק על סטאר נגד כוחות הרשע תקציר: האם זה סטאר ומרקו או ג´קי ומרקו? מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: .הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!