התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
362 קוראים


פרק 5 - לשונות שמש ופאניקה
סופרת בדויה מרגשות | פורסם לפני 3 חודשים
  


ג´רמי וראלף נלחצו וסאני לא ידעה איך להרגיע אותם. "נו באמת!" אמרה סאני. "אתם יודעים מה?" אמר ראלף.  "אולי זה לא היה רעיון טוב להפוך לאיש שמש עם ממילא לא נשרוד". אמר בעצב. "תפסיקו להתבכיין! ישנה דרך שנוכל לבנות מספיק בתים אבל תצטרכו לתרום הרבה דם." אמרה סאני. "ג´רמי אתה תביא הרבה אוכל." אמרה סאני.  "ראלף אתה תביא המון מי שמש". אמרה לראלף.  "ומה את תעשי?" אמרו ג´רמי וראלף.  "אני אשאר כאן ואחשוב על דרך שלא תמותו בזמן שאקח מהדם שלכם". אמרה סאני. "מחשבה טובה". אמרו ראלף וג´רמי. ג´רמי הלך לבורות ענק בזמן שראלף הלך לאגמים.  סאני התיישבה וחשבה לעצמה שאם הם לא היו באים היא הייתה מתה מבדידות. "הבאתי מי שמש!" אמר ראלף בשמחה. "הבאתי הרבה אוכל!" אמר ג´רמי בשמחה. הם חילקו את האוכל לחצי ואז סאני באה עם לבנה חדה וקטנה. "מי ראשון?" אמרה סאני. ראלף וג´רמי החליפו מבט וג´רמי אמר:" אני המבוגר אני הראשון". ג´רמי נראה מפוחד אבל הוא רצה לשרוד יותר משפחד מהלבנה החדה. סאני עשה חתך קטן בעורו הזהוב של ג´רמי וג´רמי שתק מרוב בהלה וכאב. "אני כבר חוזר". אמר ראלף והלך להביא עוד מי שמש. סאני שפכה חלק  מדמו הזהוב של ג´רמי אל האדמה והדם הפך ללבנה קשה. "טוב, אני אביא מים לחטא ואדמה כדי לסתום את החתך". אמרה סאני ורצה להביא את החומרים. ראלף חזר עם מי שמש וחיטא את חתכו של ג´רמי בזמן שג´רמי עדיין משותק מבהלה. "הנה האדמה, כסה את חתכו". אמרה סאני ושטפה את הלבנה מדם. "אתה בסדר ג´רמי?" אמרה סאני. אבל ג´רמי לא ענה.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רשימה של דברים שאני שונאת:
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Elain (כרגע יש 14 תשובות)

אז מצאתי גרסה יותר טובה של השיר של NF בשביל לשים בפרופיל
נשאלה לפני 5 שעות ע"י Just a lonely person (עוד אין תשובות - את/ה יכול/ה להיות הראשונ/ה שעונה!)

סיפורים נוספים
דמעת העצב תקציר: זוהי לולה ספר רוסית תקציר: ספר שמלמד רוסית
- פרסומת -

מבחן תאומות תקציר: מי שתהיה הכי דומה לי בדיוק יומני היקר תקציר: על ילדה שחוות חוויות מרתקות מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... תחרות כתיבה לאנשים שאוהבים לאמלל את הדמויות שלהם || נגה תקציר: תחרות כתיבה דיכאון- חרם כיתתי- ספר 1 תקציר: אין ( כנסו לספר ) הנפילים לא רק סדרה! תקציר: הנפילים היא סידרה ששודרה בשנת 2008, אך סיומה נשאר לא פתור עד היום שטויות של ילדים תקציר: אני מעדיפה של להגיד מעבר קשה תקציר: ילד כבן השתיים עשרה עולה לחטיבה אך חושש מאוד למה אתה עושה לי את זה (סוטה 14+ תקציר: אוריה- ילדה בת 17 יפה חנונית גבוה בכיתת ספורט חברים הכי טובים 14+ סוטה טיפה תקציר: סיפור על חברים הכי טובים שהפך לסיפור אהבה להתמודד עם הכאב תקציר: להתמודד עם הכאב מסופר מהנקודת מבט של הלל שעוברת דברים מאוד מסובכים ומנסה להתמודד ולעזור למי שצריך גם לנסות להתמודד ואני ממליצה לקרוא אני מכירה מישהי שעברה משהו דומה אז תהנווו😊 חטופות תקציר: הכל התחיל ביום בהיר אחד שהלכתי לבית הספר ומשם הכל השתנה חוטפים חטפו אותי והובילו אותי לחדר מפחיד שהייתי עם שלשלאות עם עוד עשר בנות איך יוצאים לאן הולכים אתם תגלו הכל שיהיה לי כוח להמשיך אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד אתה האחד שלי (12+ סוטה) תקציר: ~ כנסו ♥~ 12+הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!