התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
365 קוראים


פרק 4 - האיש החדש על השמש
סופרת בדויה מרגשות | פורסם לפני 3 חודשים
  


ג´רמי צרח וזעק לעזרה אך ידע שזה לא יעזור לו. רגע לפני שנשרף למוות סאני קלטה שעוד מישהו הוצא להורג והנחיתה אותו לפני שנשרף. ג´רמי כל כך היה בשוק שהוא לא זז והסתכל על סאני וראלף בתדהמה מוחלטת. "איך......? מה....?" גימגם ג´רמי. "זה לא חשוב." אמרה סאני ונשפה על ג´רמי אבקה זהובה. "ראלף? איך שרדת? ואיך לכל הרוחות נהיית זהוב?!" שאל ג´רמי בחשדנות. "אותו דבר כמו שאתה שרדת רק שסאני הפכה אותי לאיש שמש!" אמר ראלף בשמחה והחליף מבט עם סאני. "טוב, כמו שאמרתי לראלף בהתחלה, גם אתה צריך להפוך לאיש שמש כדי לשרוד כאן". אמרה סאני. "בסדר". אמרה ג´רמי. סאני הניחה את כף ידה על כתפו של ג´רמי ואבק זהוב הקיף אותם מכל כיוון וצבע עורו של ג´רמי השתנה לזהוב. בזמן שסאני הפכה את ג´רמי לאיש שמש, ראלף הסתובב לו בשטח וניסה לעכל את כל מה שקרה לו בימים האחרונים. "ראלף! בוא!" סאני צעקה. ראלף הלך לכיוונה של סאני והוא ראה את ג´רמי מעולף. "טוב עכשיו צריך לחכות שהוא התעורר.." אמר ג´רמי. "כן...." אמרה סאני. ג´רמי לאט לאט התעורר ואז אמר בקול שקט:" זה עבד?"  "כן." אמרה סאני בחיוך. "אבל איך נשרוד? יש כאן אוכל?" "ברור! אבל לא אוכל רגיל, אנשי שמש הולכים אבקה זהובה שנמצאת בבורי ענק." אמרה סאני. "טוב אני ממש רעב אז איפה נמצא הבור הכי קרוב?" אמר ג´רמי. "אני אביא לך." אמרה סאני והלכה להביא אוכל. "מעניין מה קורה בכדור הארץ..." אמר ראלף בהתעניינות. "לא הרבה, כנראה קארה הזמינה עוד חללית כזו." אמר ג´רמי באכזבה. סאני חזרה עם הרבה אבקה והם ישבו ואכלו. "תקשיבו, יש כאן רק את הבית שלי וזהו." אמרה סאני. "אבל גם אנחנו צריכים." ראלף וג´רמי אמרו. "אתם יודעים שאי אפשר להביא חומרים מכדור הארץ לכאן נכון?" אמרה סאני. ג´רמי וראלף הנהנו. "אז כל חודשיים אני לוקחת מהדם שלי ובונה לבנה אחת לבית, לקח לי שנים לבנות אותו".  "אז את אומרת שאנחנו צריכים לתרום מהדם שלנו לבית כל חודשיים?" שאל ראלף. "כן, אבל תצטרכו שהבית יהיה מוכן לפני שהאסון מגיע." "איזה אסון?" שאל ג´רמי בתדהמה. " לשונות שמש, מה לא למדת בכדור הארץ. חשבתי שאתם מאוד חכמים." אמרה סאני בפליאה. "רגע.... לשונות שמש? איך זה מזיק בדיוק?" שאל ראלף. "איך לא? אם אתה לא תופס מחסה זה הורג אותך. בדיוק כמו האסונות שיש בכוכב הלכת שלכם." אמרה סאני. "אז מה בדיוק נעשה?" שאל ראלף בדאגה רבה.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רשימה של דברים שאני שונאת:
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Elain (כרגע יש 14 תשובות)

אז מצאתי גרסה יותר טובה של השיר של NF בשביל לשים בפרופיל
נשאלה לפני 6 שעות ע"י Just a lonely person (עוד אין תשובות - את/ה יכול/ה להיות הראשונ/ה שעונה!)

סיפורים נוספים
דמעת העצב תקציר: זוהי לולה ספר רוסית תקציר: ספר שמלמד רוסית
- פרסומת -

מבחן תאומות תקציר: מי שתהיה הכי דומה לי בדיוק יומני היקר תקציר: על ילדה שחוות חוויות מרתקות מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... תחרות כתיבה לאנשים שאוהבים לאמלל את הדמויות שלהם || נגה תקציר: תחרות כתיבה דיכאון- חרם כיתתי- ספר 1 תקציר: אין ( כנסו לספר ) הנפילים לא רק סדרה! תקציר: הנפילים היא סידרה ששודרה בשנת 2008, אך סיומה נשאר לא פתור עד היום שטויות של ילדים תקציר: אני מעדיפה של להגיד מעבר קשה תקציר: ילד כבן השתיים עשרה עולה לחטיבה אך חושש מאוד למה אתה עושה לי את זה (סוטה 14+ תקציר: אוריה- ילדה בת 17 יפה חנונית גבוה בכיתת ספורט חברים הכי טובים 14+ סוטה טיפה תקציר: סיפור על חברים הכי טובים שהפך לסיפור אהבה להתמודד עם הכאב תקציר: להתמודד עם הכאב מסופר מהנקודת מבט של הלל שעוברת דברים מאוד מסובכים ומנסה להתמודד ולעזור למי שצריך גם לנסות להתמודד ואני ממליצה לקרוא אני מכירה מישהי שעברה משהו דומה אז תהנווו😊 חטופות תקציר: הכל התחיל ביום בהיר אחד שהלכתי לבית הספר ומשם הכל השתנה חוטפים חטפו אותי והובילו אותי לחדר מפחיד שהייתי עם שלשלאות עם עוד עשר בנות איך יוצאים לאן הולכים אתם תגלו הכל שיהיה לי כוח להמשיך אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד אתה האחד שלי (12+ סוטה) תקציר: ~ כנסו ♥~ 12+הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!