התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
169 קוראים


פרק 4 - האיש החדש על השמש
סופרת בדויה מרגשות | פורסם לפני 39 ימים
  


ג´רמי צרח וזעק לעזרה אך ידע שזה לא יעזור לו. רגע לפני שנשרף למוות סאני קלטה שעוד מישהו הוצא להורג והנחיתה אותו לפני שנשרף. ג´רמי כל כך היה בשוק שהוא לא זז והסתכל על סאני וראלף בתדהמה מוחלטת. "איך......? מה....?" גימגם ג´רמי. "זה לא חשוב." אמרה סאני ונשפה על ג´רמי אבקה זהובה. "ראלף? איך שרדת? ואיך לכל הרוחות נהיית זהוב?!" שאל ג´רמי בחשדנות. "אותו דבר כמו שאתה שרדת רק שסאני הפכה אותי לאיש שמש!" אמר ראלף בשמחה והחליף מבט עם סאני. "טוב, כמו שאמרתי לראלף בהתחלה, גם אתה צריך להפוך לאיש שמש כדי לשרוד כאן". אמרה סאני. "בסדר". אמרה ג´רמי. סאני הניחה את כף ידה על כתפו של ג´רמי ואבק זהוב הקיף אותם מכל כיוון וצבע עורו של ג´רמי השתנה לזהוב. בזמן שסאני הפכה את ג´רמי לאיש שמש, ראלף הסתובב לו בשטח וניסה לעכל את כל מה שקרה לו בימים האחרונים. "ראלף! בוא!" סאני צעקה. ראלף הלך לכיוונה של סאני והוא ראה את ג´רמי מעולף. "טוב עכשיו צריך לחכות שהוא התעורר.." אמר ג´רמי. "כן...." אמרה סאני. ג´רמי לאט לאט התעורר ואז אמר בקול שקט:" זה עבד?"  "כן." אמרה סאני בחיוך. "אבל איך נשרוד? יש כאן אוכל?" "ברור! אבל לא אוכל רגיל, אנשי שמש הולכים אבקה זהובה שנמצאת בבורי ענק." אמרה סאני. "טוב אני ממש רעב אז איפה נמצא הבור הכי קרוב?" אמר ג´רמי. "אני אביא לך." אמרה סאני והלכה להביא אוכל. "מעניין מה קורה בכדור הארץ..." אמר ראלף בהתעניינות. "לא הרבה, כנראה קארה הזמינה עוד חללית כזו." אמר ג´רמי באכזבה. סאני חזרה עם הרבה אבקה והם ישבו ואכלו. "תקשיבו, יש כאן רק את הבית שלי וזהו." אמרה סאני. "אבל גם אנחנו צריכים." ראלף וג´רמי אמרו. "אתם יודעים שאי אפשר להביא חומרים מכדור הארץ לכאן נכון?" אמרה סאני. ג´רמי וראלף הנהנו. "אז כל חודשיים אני לוקחת מהדם שלי ובונה לבנה אחת לבית, לקח לי שנים לבנות אותו".  "אז את אומרת שאנחנו צריכים לתרום מהדם שלנו לבית כל חודשיים?" שאל ראלף. "כן, אבל תצטרכו שהבית יהיה מוכן לפני שהאסון מגיע." "איזה אסון?" שאל ג´רמי בתדהמה. " לשונות שמש, מה לא למדת בכדור הארץ. חשבתי שאתם מאוד חכמים." אמרה סאני בפליאה. "רגע.... לשונות שמש? איך זה מזיק בדיוק?" שאל ראלף. "איך לא? אם אתה לא תופס מחסה זה הורג אותך. בדיוק כמו האסונות שיש בכוכב הלכת שלכם." אמרה סאני. "אז מה בדיוק נעשה?" שאל ראלף בדאגה רבה.




הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איזו חרא מורה
נשאלה לפני 7 שעות ע"י Dolphina is lonely (כרגע יש 6 תשובות)

אל תגידו לי שאני היחידה שבכתה במאמא מיה 2
נשאלה לפני 3 שעות ע"י צפון מערב (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
דמעת העצב תקציר: זוהי לולה ספר רוסית תקציר: ספר שמלמד רוסית
- פרסומת -

מבחן תאומות תקציר: מי שתהיה הכי דומה לי בדיוק יומני היקר תקציר: על ילדה שחוות חוויות מרתקות המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! • הנצח מחכה בישנוניות • תקציר: אנשים שמשקרים הם אנשים אגואיסטים, ובגלל שכולם משקרים- כולם אגואיסטים. אורחים מהעתיד- פאנפניק על סטאר נגד כוחות הרשע תקציר: האם זה סטאר ומרקו או ג´קי ומרקו? מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: .



הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 



© כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!