התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
166 קוראים


פרק 3 - בינתיים בכדור הארץ
סופרת בדויה מרגשות | פורסם לפני 39 ימים
  


"נו באמת!" צרחה קארה. "מה קרה?" שאל אותה משרתה הנאמן. "אין לי מושג את מי לשלוח לשמש ואתה יודע שאני אוהבת לעשות את זה!" אמרה בזעם. "אולי תעשי ראיונות לכל מי שברשימתך ואז תגיעי למסקנה את מי את הכי שונאת?" אמר לה. "ראיון לא נורא.....אני יכולה לעשות את הראיונות ואז זה כבר יבוא לי". אמרה קארה בהרגשה טובה. לאחר מכן, קארה יצאה מהאחוזה שלה ונסעה לסוחר החלליות שלה בתחנת החלל. "איפה החללית שלי?" אמרה קארה בקשיחות ובמבט מאיים לכיוון העובד. "החללית שלך במחסן 8234 בחדר 307". אמר העובד בחשש שהיא תעלה אותו הבא על החללית. "יופי". אמרה קארה ומיהרה לבדוק מה שלום החללית שלה. החללית הייתה קטנה אם טקסטורה של עץ וחלונות עמידים. "בדיוק כמו חדש". אמרה קארה בחיוך הרגיל שלה שהראה עליה שהיא לא עומדת לתקוף אף אחד בינתיים. היא העבירה את ידה על החללית כדי לבדוק שאין עליה אבק או פגם כדי שתוכל לשלוח מישהו שהיא שונאת על החללית הזו. "קארה!" צעק בעלה בשמחה. "מה את עושה פה?" שאל. "מה נראה לך ג´רמי... אני לא מגהצת אותה נכון?!" אמרה בזלזול "בטח!" אמר ג´רמי עם מבט קצת פחדני על פניו. ג´רמי וקארה הלכו לכיוון היציאה אבל פתאום איזה בן אדם עצר אותם. "שלום קארה... וג´רמי כמובן!" אמר האיש בחיוך. "מה אתה רוצה סטף?" אמרה קארה באי רצון. "באתי לאמר מזל טוב לג´רמי על כך שנבחר לקבל קידום!" אמר סטף בשמחה. ג´רמי היה עובד בכיר בחברה שמייצרת טלפונים חסינים להכל. ותמיד היה מצפה לקידום. "וואו ג´רמי, איזה מוזר שלא סיפרת לי את זה". קארה אמרה בכעס. "אני מצטער קארה..... אהובתי.... היה נראה שיש לך דברים יותר חשובים לעשות באותו הרגע..." אמר ג´רמי בפחד. "אתה יודע מה? אולי לא צריך לעשות ראיונות בכלל למי שישלח לשמש. אפשר שאתה תהיה!" אמרה קארה במבט רצחני בעיניים כשנראה שעוד שנייה יוצא לה עשן מהאוזניים! ג´רמי נרתע ונראה פתאום חיוור:" אני מתחנן בפנייך קארה! אני רציתי לאמר לך!" "אין חרטות!" אמרה קארה והלכה הליכה מהירה לכיוון האוטו ונסעה. "סטף... אני מוריש לך את הדברים שלי..." אמר ג´רמי בעצב. "אני אתגעגע אליך!" אמר סטף. שניהם היו בטוחים שזה הסוף של ג´רמי. למחרת בבוקר, קארה הזמינה הובלה לחצר ביתה והרבה אנשים שהתאספו סביבה כדי להטיס את בעלה או שאפשר לאמר בעלה לשעבר אל השמש. "בבקשה קארה.... אני נשבע שבחיים לא אסתיר ממך דבר!" אמר ג´רמי בבכי. "אין מצב! אני בחיים לא הולכת אפילו לחשוב על להציל אותך!" אמרה קארה במבט קודר. החללית הייתה מוכנה והשומרים של קארה דחפו אותו פנימה. ג´רמי ידע שזה יהיה הסוף שלו והוא ימות. "שלוש! שתיים! אחת!" קארה צעקה והטיסה אותו אל השמש.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

איזו חרא מורה
נשאלה לפני 7 שעות ע"י Dolphina is lonely (כרגע יש 6 תשובות)

אל תגידו לי שאני היחידה שבכתה במאמא מיה 2
נשאלה לפני 2 שעות ע"י צפון מערב (כרגע יש תשובה אחת)

סיפורים נוספים
דמעת העצב תקציר: זוהי לולה ספר רוסית תקציר: ספר שמלמד רוסית
- פרסומת -

מבחן תאומות תקציר: מי שתהיה הכי דומה לי בדיוק יומני היקר תקציר: על ילדה שחוות חוויות מרתקות המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! • הנצח מחכה בישנוניות • תקציר: אנשים שמשקרים הם אנשים אגואיסטים, ובגלל שכולם משקרים- כולם אגואיסטים. אורחים מהעתיד- פאנפניק על סטאר נגד כוחות הרשע תקציר: האם זה סטאר ומרקו או ג´קי ומרקו? מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: .הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!