התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
363 קוראים


פרק 3 - בינתיים בכדור הארץ
סופרת בדויה מרגשות | פורסם לפני 3 חודשים
  


"נו באמת!" צרחה קארה. "מה קרה?" שאל אותה משרתה הנאמן. "אין לי מושג את מי לשלוח לשמש ואתה יודע שאני אוהבת לעשות את זה!" אמרה בזעם. "אולי תעשי ראיונות לכל מי שברשימתך ואז תגיעי למסקנה את מי את הכי שונאת?" אמר לה. "ראיון לא נורא.....אני יכולה לעשות את הראיונות ואז זה כבר יבוא לי". אמרה קארה בהרגשה טובה. לאחר מכן, קארה יצאה מהאחוזה שלה ונסעה לסוחר החלליות שלה בתחנת החלל. "איפה החללית שלי?" אמרה קארה בקשיחות ובמבט מאיים לכיוון העובד. "החללית שלך במחסן 8234 בחדר 307". אמר העובד בחשש שהיא תעלה אותו הבא על החללית. "יופי". אמרה קארה ומיהרה לבדוק מה שלום החללית שלה. החללית הייתה קטנה אם טקסטורה של עץ וחלונות עמידים. "בדיוק כמו חדש". אמרה קארה בחיוך הרגיל שלה שהראה עליה שהיא לא עומדת לתקוף אף אחד בינתיים. היא העבירה את ידה על החללית כדי לבדוק שאין עליה אבק או פגם כדי שתוכל לשלוח מישהו שהיא שונאת על החללית הזו. "קארה!" צעק בעלה בשמחה. "מה את עושה פה?" שאל. "מה נראה לך ג´רמי... אני לא מגהצת אותה נכון?!" אמרה בזלזול "בטח!" אמר ג´רמי עם מבט קצת פחדני על פניו. ג´רמי וקארה הלכו לכיוון היציאה אבל פתאום איזה בן אדם עצר אותם. "שלום קארה... וג´רמי כמובן!" אמר האיש בחיוך. "מה אתה רוצה סטף?" אמרה קארה באי רצון. "באתי לאמר מזל טוב לג´רמי על כך שנבחר לקבל קידום!" אמר סטף בשמחה. ג´רמי היה עובד בכיר בחברה שמייצרת טלפונים חסינים להכל. ותמיד היה מצפה לקידום. "וואו ג´רמי, איזה מוזר שלא סיפרת לי את זה". קארה אמרה בכעס. "אני מצטער קארה..... אהובתי.... היה נראה שיש לך דברים יותר חשובים לעשות באותו הרגע..." אמר ג´רמי בפחד. "אתה יודע מה? אולי לא צריך לעשות ראיונות בכלל למי שישלח לשמש. אפשר שאתה תהיה!" אמרה קארה במבט רצחני בעיניים כשנראה שעוד שנייה יוצא לה עשן מהאוזניים! ג´רמי נרתע ונראה פתאום חיוור:" אני מתחנן בפנייך קארה! אני רציתי לאמר לך!" "אין חרטות!" אמרה קארה והלכה הליכה מהירה לכיוון האוטו ונסעה. "סטף... אני מוריש לך את הדברים שלי..." אמר ג´רמי בעצב. "אני אתגעגע אליך!" אמר סטף. שניהם היו בטוחים שזה הסוף של ג´רמי. למחרת בבוקר, קארה הזמינה הובלה לחצר ביתה והרבה אנשים שהתאספו סביבה כדי להטיס את בעלה או שאפשר לאמר בעלה לשעבר אל השמש. "בבקשה קארה.... אני נשבע שבחיים לא אסתיר ממך דבר!" אמר ג´רמי בבכי. "אין מצב! אני בחיים לא הולכת אפילו לחשוב על להציל אותך!" אמרה קארה במבט קודר. החללית הייתה מוכנה והשומרים של קארה דחפו אותו פנימה. ג´רמי ידע שזה יהיה הסוף שלו והוא ימות. "שלוש! שתיים! אחת!" קארה צעקה והטיסה אותו אל השמש.
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רשימה של דברים שאני שונאת:
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Elain (כרגע יש 14 תשובות)

אז מצאתי גרסה יותר טובה של השיר של NF בשביל לשים בפרופיל
נשאלה לפני 6 שעות ע"י Just a lonely person (עוד אין תשובות - את/ה יכול/ה להיות הראשונ/ה שעונה!)

סיפורים נוספים
דמעת העצב תקציר: זוהי לולה ספר רוסית תקציר: ספר שמלמד רוסית
- פרסומת -

מבחן תאומות תקציר: מי שתהיה הכי דומה לי בדיוק יומני היקר תקציר: על ילדה שחוות חוויות מרתקות מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... תחרות כתיבה לאנשים שאוהבים לאמלל את הדמויות שלהם || נגה תקציר: תחרות כתיבה דיכאון- חרם כיתתי- ספר 1 תקציר: אין ( כנסו לספר ) הנפילים לא רק סדרה! תקציר: הנפילים היא סידרה ששודרה בשנת 2008, אך סיומה נשאר לא פתור עד היום שטויות של ילדים תקציר: אני מעדיפה של להגיד מעבר קשה תקציר: ילד כבן השתיים עשרה עולה לחטיבה אך חושש מאוד למה אתה עושה לי את זה (סוטה 14+ תקציר: אוריה- ילדה בת 17 יפה חנונית גבוה בכיתת ספורט חברים הכי טובים 14+ סוטה טיפה תקציר: סיפור על חברים הכי טובים שהפך לסיפור אהבה להתמודד עם הכאב תקציר: להתמודד עם הכאב מסופר מהנקודת מבט של הלל שעוברת דברים מאוד מסובכים ומנסה להתמודד ולעזור למי שצריך גם לנסות להתמודד ואני ממליצה לקרוא אני מכירה מישהי שעברה משהו דומה אז תהנווו😊 חטופות תקציר: הכל התחיל ביום בהיר אחד שהלכתי לבית הספר ומשם הכל השתנה חוטפים חטפו אותי והובילו אותי לחדר מפחיד שהייתי עם שלשלאות עם עוד עשר בנות איך יוצאים לאן הולכים אתם תגלו הכל שיהיה לי כוח להמשיך אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד אתה האחד שלי (12+ סוטה) תקציר: ~ כנסו ♥~ 12+הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!