התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
371 קוראים


פרק 2 - שני אנשי שמש מבלים
סופרת בדויה מרגשות | פורסם לפני 3 חודשים
  


אחרי דקה, שיחררה סאני את ידה מכתפו של ראלף והוא התעלף. "ראלף?"אמרה סאני. צבע עורו של ראלף השתנה לזהוב ושערו נשאר חום ופרוע. "זה עבד?" לחש ראלף לסאני. "כן". אמרה סאני וחייכה אליו חיוך מלא אושר. סאני וראלף הסתובבו בשמש על האדמה הזהובה ועל הנוף הבוער והריק. "איך נראו חייך לפני שהגעתי?" שאל ראלף בסקרנות. "האמת שהם לא כאלה מעניינים".אמרה סאני ביאוש. "אבל איך נולדת כאן? ומי ההורים שלך?" שאל ראלף בסקרנות רבה וגם קצת דאגה. "האמת שזה סיפור די ארוך..." אמרה סאני. ראלף הנהן בראשו וסימן לה להתחיל לספר. "אף פעם לא ידעתי מי הוריי היו, אני לא זוכרת מה היה עד גיל שנתיים. בגיל שנתיים לימדתי את עצמי כל דבר בסיסי שתינוק צריך ללמוד בכדור הארץ. ללכת, לדבר וגם גיליתי הרבה דברים מעניינים ואיך לבנות דברים על השמש! גיליתי גם שלבנה אחת של אבן שמש שווה חצי ליטר של דם זהוב.... ובמשך 16 שנה גדלתי כאן בלי אבא ,אימא, משפחה או חברים בכלל". "וואו". אמר ראלף. סאני התחילה לדמוע דמעות זהובות וראלף בא וחיבק אותה. "בחיים לא היה לי חבר כמוך". אמרה סאני. "אני עכשיו הולך להיות איתך כל החיים, ברצון". אמר ראלף בחיוך מלא שמחה. סאני וראלף הסתובבו כל היום ביחד עד שהלכו לישון.
סקר ראש בראש

רוצים כבר לקרוא את הפרק הבא?


כן

לא
צפייה בתוצאותהירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היום פינת השאלות מתה
נשאלה לפני שעה ע"י Be Real (כרגע יש תשובה אחת)

עכשיו אני מבינה למה זה קיים
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ✨Shahar✨ (כרגע יש 6 תשובות)

סיפורים נוספים
דמעת העצב תקציר: זוהי לולה ספר רוסית תקציר: ספר שמלמד רוסית מבחן תאומות תקציר: מי שתהיה הכי דומה לי בדיוק יומני היקר תקציר: על ילדה שחוות חוויות מרתקות סיפורים קצרים, אלימים ואמתיים (15 פלוס) תקציר: ישנם סיפורים קצרים ולרוב מיתיים וצריך לתת להם מודעות (15 פלוס) אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... תחרות כתיבה לאנשים שאוהבים לאמלל את הדמויות שלהם || נגה תקציר: תחרות כתיבה אחרי אפוקליפסה תקציר: 30 שנה אחרי אותו אסטרואיד שפגע בכדור הארץ, השורדים החיים בתוך החומות מנסים לחיות חיים רגילים. אבל הכל מתחיל להשתבש. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד היחיד שיכול להכריז על מותך זה אני. (12+) || באם תקציר: בפנים~ הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Can I Hold You? תקציר: תום דנר היא ילדה שבורה, נערה אבודה. האם האדם שפגע בה מהשנייה הראשונה שפגש בה, יהיה זה שדווקא שיאחה את רסיסי ליבה? מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... דיכאון- חרם כיתתי- ספר 1 תקציר: אין ( כנסו לספר ) הנפילים לא רק סדרה! תקציר: הנפילים היא סידרה ששודרה בשנת 2008, אך סיומה נשאר לא פתור עד היום שטויות של ילדים תקציר: אני מעדיפה של להגידהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!