התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
8030 קוראים


פרק 13 - הדמויות של אליס
Alis | פורסם לפני 8 חודשים
  


תמונה:שם: פול בלופיס  {Poll Blowfis}

אופי: פול הוא בחור אופטימי, מצחיק, ובעל מזג חם. הוא עקשן מאוד וחוצפן. פול בעל "פה גדול"; הוא יכול לצעוק הרבה מאוד.(במיוחד כשמתרגז). לצערו, מזג החם שלו גורם לו להרבה צרות בחייו.
תיאור: פול הוא נער בעל שיער חום בהיר וקצר ועיניים אפורות בהירות. הוא רזה וגבוה ולובש לרוב בגדים רפויים ומעט דהויים, למרות שהוא לא ממעמד נמוך ויכול להרשות לעצמו בגדים יוקרתיים יותר.
מעמד (לפני המהפכה): מעמד ביניים.
רקע: פול חי עם הוריו בבית רגיל, עם אחותן ואחיות הרגילים, וחי חיים רגילים לגמרי, עד שהנסיכה הכריזה על החוק החדש.
אביו ואחיו נלקחו בתור עבדים, יחד איתו. לקחו אותו ממשפחתו, מאימו - שאהב אותה מאוד - ומאחותו, שגם אותה אהב לא פחות.
הוא שנא את החוק בכל ליבו, והחליט לעולם לא לשרת את הבנות.
הוא רצה להוכיח שהוא לא יתן לאף אחד להחליט על חייו.
עבד/אדונית: מיקאלה (של דסטיני)

תמונה:


שם: גארי גלינטווד  {Garry Glintwood}
אופי: אופיו של גארי טיפוסי למשפחתו; הוא עצבני, מרדן ומפונק. לעומת זאת הוא גם בחור מאוד אלגנטי, רומנטי ונחמד, למרות שלפעמים יכול לעצבן אנשים בגלל שלרוב מסתכל על כולם מלמעלה למטה - כאילו הוא יותר חשוב, טוב וחכם מהם. 
תיאור: גארי הוא נער גבוה ומעט שרירי.עורו החיוור מדגיש את 
 שיערו שחור כזפת והעיניים אדומות שלו. משום מה הוא נולד עם צבע עיניים כזה, ואף אחד לא יודע למה זה קרה. לרוב הוא לובש בגדים מהודרים ויקרים מאוד.

מעמד (לפני המהפכה): מעמד גבוה - אחד העשירים בממלכה.
רקע: אין משהו מיוחד בעברו. הוא חי חיים טובים עם משפחתו. הוא היה מפונק מאוד, בגלל שההורים שלו אהבו אותו מאוד ונתנו לו כל מה שרצה. לצערו, הנסיכה הוציאה את החוק החדש שהוא ממש לא אהב. משפחתו ניסתה להתווכח עם הנסיכה, אך היא עמדה על שלה ולקחה את גארי ואביו מביתם.

גארי שנא את החוק הזה, ולא התכוון להקשיב לו בשום פנים ואופן.

הערות: הוא חובב מוזיקה ולומד לנגן על גיטרה.

עבד/אדונית: אלי (של לינוי)
תמונה:

שם: ליסה סלאיים {Lisa Slaim}
אופי: ליסה היא ילדה לא ממש חכמה, אך במקום זה היא מלאת חיים ותמיד יש חיוך על פניה. היא לא חושבת על משהו הרבה זמן, ולרוב היא מחליטה החלטה לא נכונה בשל פזיזותה. ליסה היא מאוד ידידותית ונחמדה, ותמיד קל לשכנע אותה לעשות משהו, אפילו אם זה מסוכן.
תיאור: ליסה בעלת שיער שחור שופע, שהיא תמיד גוזרת כדי שיגיע לכתפיה. בכלל שהיא גוזרת אותו בעצמה, זה לא תמיד יוצא לה ישר. עיניה הירוקות בוהקות משמחה כל פעם שמחייכת את חיוכה העליז. היא לובשת לרוב בגדים ישנים ופשוטים, שלא תמיד מתאימים אחד לשני. למשל מגפיים שחורות גדולות עם חצאית ירוקה וקצרה, או שמלה יפה ונחמדה עם מעיל גס.
מעמד (לפני המהפכה): מעמד שהיה קרוב מאוד לעוני.
רקע: ליסה חיה חיים מעט קשים - אביה עזב את משפחתה כשהייתה קטנה, וזרק את אימה עם שלושת ילדיה הקטנים. אימה עבדה הרבה והצליחה לתת להם חיים פחות או יותר רגילים, למרות שהם היו קרובים מאוד למעמד העני. אימה תמיד אמרה שכל הגברים כאלה - זורקים בנות עם כל העומס והקשיים והולכים אל בת אחרת - טובה יותר. ליסה שמעה את זה כל חייה, ולאט לאט התחילה להתבצר לה המחשבה שגברים הם לא טובים, ושלא צריכים להאמין להם, כי בסוף הם יזרקו את הבנות עם הדברים הכי קשים על הכתפיים.
כאשר הופיע החוק החדש, היא שמחה מעט, כי זה אומר שהגברים עכשיו יהיו כמו המשרתים של הבנות, והם בטוח לא יזרקו אותן עכשיו, אבל היא גם מעט כעסה על הנסיכה,כי היא לקחה את אחיה הקטן - בן ה-10.
עבד/אדונית: שין (של רין)


שם: דייויד ריי סטואון  {David Ray Stown}
אופי: דייויד הוא נער חוצפן, שובב וחכם. הוא תמיד היה ערמומי מאוד, וידע איך לצאת מהצרות שאליהם נקלע בגלל היותו היפראקטיבי וחוצפן. הרבה פעמים הכו אותו ופגעו בו,  אך הפצעים שעל גופו לא רק בגלל זה. אלא גם בגלל ההיפרקטיביות שלו. הוא מטפס על גדרות, קופץ, עושה סלטות ו
כמובן שנופל כל פעם, ועורו נשרט מאבנים, יתדות עץ, ענפים ועוד.

דייויד גם  מעצבן, חזק  ולא אוהב לעשות את מה שאומרים לו(הוא לא צייתן בעליל).  הוא יכול להיות רע ומרושע לפעמים, והוא התרגל לתקוף ראשון בגלל שחי ברחוב הרבה זמן.

תיאור: דייויד הוא נער לא ממש גבוה, בעל שיער חום כהה ועיניים חומות. גופו לא ממש מפותח פיזית, אך לא צנום. לרוב הוא לובש בגדים פשוטים; מכנסיים קצרים וחולצה רפויה עם שרוולים קצרים. הבגדים הקצרים חושפים לעיני כול את החבלות והפציעות מפוזרות על פני גופו.

מעמד (לפני המהפכה): מעמד נמוך מאוד - עני.
רקע: דייויד תמיד היה מאוד קופצני, אפילו כשהיה ילד קטן. הוא כל יום טיפס על גדרות, בניינים, עצים ועוד. אימו כבר התרגלה שבנה מגיע כל יום עם שריטות וסימנים כחולים, אך היא תמיד הענישה אותו על זה, שלא יכול לשבת בשקט אפילו רגע קט.  בגלל שלהוריו לא היה כסף לבית הספר, הוא למד בבית. אימו ואביו צעקו עליו כאשר לא יכל להתרכז בשיעורים, ובגלל שהוא לא יכל לשבת נורמלי בשיעורים.

כאשר היה בן 13, הוריו שלחו אותו לרופא, שגילה אצלו הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות. הוריו לא רצו להשלים עם העובדה שבנם סובל מבעיות האלו,וניסו בכול כוחם להכריח אותו ללמוד, אבל ללא הצלחה. לבסוף, לאחר שנה של נסיונות הם התייאשו וזרקו אותו מהבית, בגלל שלא רצו אותו יותר בביתם.

בגלל שזקרו אותו לרחוב, החוק לא ממש השפיע עליו, חוץ מזה שבהוא היה צריך ללכת לשרת בת.

הערות: דייויד הוא בעל הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיבי

עבד אדונית: רייצ´ל (אינטו)
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
Alis
אמ... לא ממש. תעשי מה שאת חושבת שמתאים לו
עודכן לפני 257 ימים
אח שלך
יש לך בקשה לאופי?
עודכן לפני 257 ימים
Alis
אם את לא מרוצה רק תגידי. דרך אגב,מתי את עושה את הדמויות שלך?
עודכן לפני 257 ימים
אח שלך
הו.. אוקיי
עודכן לפני 257 ימים
Alis
רוצה את גארי? פשוט פול שמור לדסטיני. היא ביקשה ממני עוד לפני שעשיתי את הדמויות
עודכן לפני 258 ימים
אח שלך
בואי ביחד
עודכן לפני 259 ימים
Alis

עודכן לפני 260 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

כואבים לי תאי המוח. (הקודם נמחק בטעות)
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Mina Ashido (כרגע יש 2 תשובות)

דיי יא ילדי דיכאון
נשאלה לפני 7 ימים ע"י 💜 Melanie Corn Yael 💜 (כרגע יש 11 תשובות)

סיפורים נוספים
The Danger of the Touch תקציר: הסיפור הוא מנקודת מבטו של אלכס, נער בן ה-15 שסובל מפוביה ההורסת את חייו מגיל צעיר. משנה לשנה היא מחמירה, והפסיכיאטר לא עוזר יותר. אך ברגע שאלכס התרגל לחייו, הוריו מחליטים לעבור לעיר אחרת. איך אלכס יתמודד עם המעבר? ומה יקרה כאשר אהבה תכנס לחייו השחורים? דמויות וירטואליות שאפשר לעתיק ללא קרדיט! תקציר: פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! כוחות משמיים תקציר: אוקטביה קיבלה כוחות מהשמיים שנתנו לה את היכולת לקבוע גורל של אנשים. המשולש חוזר...-פאנפיק המשך של גרוויטי פולס מאני צ´יקה אז תכינו פיצה! תקציר: אחרי 3 שנים ביל חזר.........אולי הוא נמחק אבל כמו תינוק הזמן בשביל לחזור לחיים נדרשו רק כמה שנים.........אבל!משהו קרה הוא ...הוא יכול להיות אדם, דיפר ומייבל בני 16 יחזרו לגרוויטי פולס עיר המיסתורין וביל מחכה להם........................(יש המשך בפרק הראשו רעיונות לספרים תקציר: ספר עם רעיונות לסיפורים חדשים שחשבתי עליהם, אותם אתם מוזמנים לקחת . תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו...הקודם
רשימת הפרקים:
תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2.1 - הדמויות של יערה *גמור*
פרק 2.2 - הדמויות של נאמנאמ
פרק 3 - טופס
פרק 4 - דולפינה(הלכתי מפה)
פרק 5.1 - הפרק של פנדה (בעריכה)
פרק 5.2 - מרליה~
פרק 6.1 - הדמויות של רין
פרק 6.2 - הדמויות של הארי
פרק 7 - הדמויות של into legend
פרק 8 - דמויות שלי(סשה)
פרק 9 - הודעה קצרה
פרק 10 - הדמויות של דסטיני.
פרק 11 - הדמות של ~ Maya ~ ^^
פרק 12 - הדמויות של ליריקל (סיימתי)
פרק 13 - הדמויות של אליס
פרק 14 - הדמויות של שירו^-^
פרק 15 - הדמויות של ממש לא ניקול
פרק 16 - כמה הודעות חשובות
פרק 17 - רשימה מי עם מי והתחלה
פרק 18 - המשך
פרק 19 - המשך
פרק 20 - המשך
פרק 21 - המשך
פרק 22 - המשך
פרק 23 - המשך
פרק 24 - המשך
פרק 25 - פרק חדש
פרק 26 - המשך
פרק 27 - סתם עוד המשך
פרק 28 - המשך
פרק 29 - פרק חדש
פרק 30 - המשך
פרק 31 - המשך
פרק 32 - המשך
פרק 33 - עוד המשך
פרק 34 - המשך
פרק 35 - המשך
פרק 36 - המשך
פרק 37 - המשך
פרק 38 - הודעה
פרק 39 - המשך
פרק 40 - פרק חדש! אפשר לחזור~
פרק 41 - המשך
פרק 42 - המשך
פרק 43 - המשך
פרק 44 - המשך
פרק 45 - המשך
פרק 46 - המשך
פרק 47 - חיים?
פרק 48 - פרק חדש - בית ספר
פרק 49 - המשך
פרק 50 - המשך
פרק 51 - המשך
פרק 52 - המשך - טרום יום ההולדת של הלנה
פרק 53 - יום ההולדת
פרק 54 - המשך
פרק 55 - המשך
פרק 56 - סיוטים...
פרק 57 - הולכים לקר בכלא


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!