התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1310 קוראים


פרק 13 - הדמויות של אליס
Alis | פורסם לפני 42 ימים
  


תמונה:


תוצאת תמונה עבור ‪anime boy‬‏

שם: פול בלופיס  {Poll Blowfis}

אופי: פול הוא בחור אופטימי, מצחיק, ובעל מזג חם. הוא עקשן מאוד וחוצפן. פול בעל "פה גדול"; הוא יכול לצעוק הרבה מאוד.(במיוחד כשמתרגז). לצערו, מזג החם שלו גורם לו להרבה צרות בחייו.
תיאור: פול הוא נער בעל שיער חום בהיר וקצר ועיניים אפורות בהירות. הוא רזה וגבוה ולובש לרוב בגדים רפויים ומעט דהויים, למרות שהוא לא ממעמד נמוך ויכול להרשות לעצמו בגדים יוקרתיים יותר.
מעמד (לפני המהפכה): מעמד ביניים.
רקע: פול חי עם הוריו בבית רגיל, עם אחותן ואחיות הרגילים, וחי חיים רגילים לגמרי, עד שהנסיכה הכריזה על החוק החדש.
אביו ואחיו נלקחו בתור עבדים, יחד איתו. לקחו אותו ממשפחתו, מאימו - שאהב אותה מאוד - ומאחותו, שגם אותה אהב לא פחות.
הוא שנא את החוק בכל ליבו, והחליט לעולם לא לשרת את הבנות.
הוא רצה להוכיח שהוא לא יתן לאף אחד להחליט על חייו.
עבד/אדונית: מיקאלה (של דסטיני)

תמונה:

תוצאת תמונה עבור ‪hinh anh anime boy‬‏
שם: גארי גלינטווד  {Garry Glintwood}
אופי: אופיו של גארי טיפוסי למשפחתו; הוא עצבני, מרדן ומפונק. לעומת זאת הוא גם בחור מאוד אלגנטי, רומנטי ונחמד, למרות שלפעמים יכול לעצבן אנשים בגלל שלרוב מסתכל על כולם מלמעלה למטה - כאילו הוא יותר חשוב, טוב וחכם מהם. 
תיאור: גארי הוא נער גבוה ומעט שרירי.עורו החיוור מדגיש את 
 שיערו שחור כזפת והעיניים אדומות שלו. משום מה הוא נולד עם צבע עיניים כזה, ואף אחד לא יודע למה זה קרה. לרוב הוא לובש בגדים מהודרים ויקרים מאוד.

מעמד (לפני המהפכה): מעמד גבוה - אחד העשירים בממלכה.
רקע: אין משהו מיוחד בעברו. הוא חי חיים טובים עם משפחתו. הוא היה מפונק מאוד, בגלל שההורים שלו אהבו אותו מאוד ונתנו לו כל מה שרצה. לצערו, הנסיכה הוציאה את החוק החדש שהוא ממש לא אהב. משפחתו ניסתה להתווכח עם הנסיכה, אך היא עמדה על שלה ולקחה את גארי ואביו מביתם.

גארי שנא את החוק הזה, ולא התכוון להקשיב לו בשום פנים ואופן.

הערות: הוא חובב מוזיקה ולומד לנגן על גיטרה.

עבד/אדונית: אלי (של לינוי)
תמונה:
תוצאת תמונה עבור ‪anime girl WITH SHORT HAIR‬‏

שם: ליסה סלאיים {Lisa Slaim}
אופי: ליסה היא ילדה לא ממש חכמה, אך במקום זה היא מלאת חיים ותמיד יש חיוך על פניה. היא לא חושבת על משהו הרבה זמן, ולרוב היא מחליטה החלטה לא נכונה בשל פזיזותה. ליסה היא מאוד ידידותית ונחמדה, ותמיד קל לשכנע אותה לעשות משהו, אפילו אם זה מסוכן.
תיאור: ליסה בעלת שיער שחור שופע, שהיא תמיד גוזרת כדי שיגיע לכתפיה. בכלל שהיא גוזרת אותו בעצמה, זה לא תמיד יוצא לה ישר. עיניה הירוקות בוהקות משמחה כל פעם שמחייכת את חיוכה העליז. היא לובשת לרוב בגדים ישנים ופשוטים, שלא תמיד מתאימים אחד לשני. למשל מגפיים שחורות גדולות עם חצאית ירוקה וקצרה, או שמלה יפה ונחמדה עם מעיל גס.
מעמד (לפני המהפכה): מעמד שהיה קרוב מאוד לעוני.
רקע: ליסה חיה חיים מעט קשים - אביה עזב את משפחתה כשהייתה קטנה, וזרק את אימה עם שלושת ילדיה הקטנים. אימה עבדה הרבה והצליחה לתת להם חיים פחות או יותר רגילים, למרות שהם היו קרובים מאוד למעמד העני. אימה תמיד אמרה שכל הגברים כאלה - זורקים בנות עם כל העומס והקשיים והולכים אל בת אחרת - טובה יותר. ליסה שמעה את זה כל חייה, ולאט לאט התחילה להתבצר לה המחשבה שגברים הם לא טובים, ושלא צריכים להאמין להם, כי בסוף הם יזרקו את הבנות עם הדברים הכי קשים על הכתפיים.
כאשר הופיע החוק החדש, היא שמחה מעט, כי זה אומר שהגברים עכשיו יהיו כמו המשרתים של הבנות, והם בטוח לא יזרקו אותן עכשיו, אבל היא גם מעט כעסה על הנסיכה,כי היא לקחה את אחיה הקטן - בן ה-10.
עבד/אדונית: שין (של רין)


Картинки по запросу тетсуро куроо

שם: דייויד ריי סטואון  {David Ray Stown}
אופי: דייויד הוא נער חוצפן, שובב וחכם. הוא תמיד היה ערמומי מאוד, וידע איך לצאת מהצרות שאליהם נקלע בגלל היותו היפראקטיבי וחוצפן. הרבה פעמים הכו אותו ופגעו בו,  אך הפצעים שעל גופו לא רק בגלל זה. אלא גם בגלל ההיפרקטיביות שלו. הוא מטפס על גדרות, קופץ, עושה סלטות ו
כמובן שנופל כל פעם, ועורו נשרט מאבנים, יתדות עץ, ענפים ועוד.

דייויד גם  מעצבן, חזק  ולא אוהב לעשות את מה שאומרים לו(הוא לא צייתן בעליל).  הוא יכול להיות רע ומרושע לפעמים, והוא התרגל לתקוף ראשון בגלל שחי ברחוב הרבה זמן.

תיאור: דייויד הוא נער לא ממש גבוה, בעל שיער חום כהה ועיניים חומות. גופו לא ממש מפותח פיזית, אך לא צנום. לרוב הוא לובש בגדים פשוטים; מכנסיים קצרים וחולצה רפויה עם שרוולים קצרים. הבגדים הקצרים חושפים לעיני כול את החבלות והפציעות מפוזרות על פני גופו.

מעמד (לפני המהפכה): מעמד נמוך מאוד - עני.
רקע: דייויד תמיד היה מאוד קופצני, אפילו כשהיה ילד קטן. הוא כל יום טיפס על גדרות, בניינים, עצים ועוד. אימו כבר התרגלה שבנה מגיע כל יום עם שריטות וסימנים כחולים, אך היא תמיד הענישה אותו על זה, שלא יכול לשבת בשקט אפילו רגע קט.  בגלל שלהוריו לא היה כסף לבית הספר, הוא למד בבית. אימו ואביו צעקו עליו כאשר לא יכל להתרכז בשיעורים, ובגלל שהוא לא יכל לשבת נורמלי בשיעורים.

כאשר היה בן 13, הוריו שלחו אותו לרופא, שגילה אצלו הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות. הוריו לא רצו להשלים עם העובדה שבנם סובל מבעיות האלו,וניסו בכול כוחם להכריח אותו ללמוד, אבל ללא הצלחה. לבסוף, לאחר שנה של נסיונות הם התייאשו וזרקו אותו מהבית, בגלל שלא רצו אותו יותר בביתם.

בגלל שזקרו אותו לרחוב, החוק לא ממש השפיע עליו, חוץ מזה שבהוא היה צריך ללכת לשרת בת.

הערות: דייויד הוא בעל הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיבי

עבד אדונית: רייצ´ל (אינטו)
הירשם לאתר כדי להגיב

8 תגובות
Alis
אמ... לא ממש. תעשי מה שאת חושבת שמתאים לו
עודכן לפני 39 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
יש לך בקשה לאופי?
עודכן לפני 39 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
בקרוב והוא בסדר
עודכן לפני 40 ימים
Alis
אם את לא מרוצה רק תגידי. דרך אגב,מתי את עושה את הדמויות שלך?
עודכן לפני 40 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
הו.. אוקיי
עודכן לפני 40 ימים
Alis
רוצה את גארי? פשוט פול שמור לדסטיני. היא ביקשה ממני עוד לפני שעשיתי את הדמויות
עודכן לפני 40 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
בואי ביחד
עודכן לפני 41 ימים
Alis

עודכן לפני 42 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

החלק הכי טוב בכל הספרים והסרטים של הארי פוטר
נשאלה לפני -5 דקות ע"י מיץ פטל. (כרגע יש 2 תשובות)

סו מסתבר שאני מאוהבת ב"סיריוס"
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 4 תשובות)

סיפורים נוספים
חטיבת הבניים או שנות חיי הגרועות ביותר תקציר: אין דמויות וירטואליות שאפשר לעתיק ללא קרדיט! תקציר: פרסי ג´קסון-ציורים תקציר: אתם תיראו היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- ילדות שנות ה80 תקציר: לא מגלה תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? סוי ליה תקציר: מישהי חדשה מגיעה לג´ם אנד רולר סוי לונה הדור הבא תקציר: לאחר הרבה שנים הדור הבא של סוי לונה מגיע ובגדול! החיים על פי אביב תקציר: אביב היא נערה שחייה את כל חייה בפנימיה ולא מכירה את הוריה. לפני יום הולדתה ה- 16 היא החליטה לנסות לחקור ולמצוא אותם וביום הולדת היא ברחה מהפנימיה בנסיון נואש למצוא את הוריה. מה יקרה לה? האם היא תצליח במשימתה ותמצא את הוריה? כל זאת ועוד בסיפור... בת אפולו- רקומים מזכרונות תקציר: בספר. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג תקציר: ....הקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!