התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3477 קוראים


פרק 23 - סופר גלו
rawr XD | פורסם לפני 9 חודשים
  


"אני בספק" הת׳ר גיחכה, "הם כמו סופר גלו שני אלה". קלואי גלגלה עיניים. "חוץ מזה, למה את כל כך רוצה אותו פתאום? את מכירה אותו חמש דקות" הת׳ר אמרה בבלבול. "לא יודעת, הוא ממש חתיך" קלואי צחקקה. "וואו, יש לך את זה ביותר שטחי?" הת׳ר אמרה. "חוץ מזה, זאת לא הפעם הראשונה שאני רוצה מישהו שהוא בזוגיות" קלואי הוסיפה. הן הלכו לכיוון שאר הבנות והאימון שלהן התחיל במקביל עם זה של נבחרת הפוטבול.  מדי פעם, קלואי הסתכלה על ג׳וש מהצד כשהוא שיחק. ג׳וש היה אחד מהשחקנים הטובים ביותר בקבוצה. "ג׳וש, החדשה בוהה בך" אחד מחבריו לקבוצה צחק מהצד. "שמתי לב" הוא לחש לו בעצבים, הוא לא מבין למה היא כל כך נואשת לתשומת לב ממנו, במיוחד שהיא יודעת שהוא בזוגיות כרגע. במקביל, טיילר שכב במיטה בחדרו ושיחק בטלפון עד שהוא קיבל הודעה.

אשלי מילר: היי טיילר, זאת אשלי ורציתי לדעת מתי תוכל להיפגש להמשיך את העבודה כי צריך להגיש אותה עוד מעט.

טיילר חייך. הוא ואשלי התיידדו במהירות, אז אם הוא יוכל לבלות עוד שעות איתה למה לא? היא הייתה מהיחידים שקיבלו את זה שהוא אוהב בנים בצורה יפה והיא הגנה עליו מג׳ייסון. טיילר ענה שהוא יכל להיפגש מחר, והם קבעו שאשלי תגיע אליו בערב לאחר חוג הציור שלה. ביום לאחר מכן, ג׳וש נכנס לכיתה והגיע ראשון. לאחר כמה דקות, בנוסף לתלמידים אחרים קלואי נכנסה והתיישבה במקומה, כלומר ליד ג׳וש. "היי" היא אמרה וג׳וש התעלם ממנה. "היי" היא אמרה שוב, בטון חזק יותר. ג׳וש ממשיך להתעלם, אין לו כוח אליה. "מה הבעיה שלך? למה אתה מתעלם ממני?" היא אמרה בעצבים. "כי את לא מבינה רמזים. אני לא בקטע של-" ג׳וש אמר והיא קטעה אותו בכך שהיא הצמידה את השפתיים שלה כנגד שלו. ג׳וש התנתק מהנשיקה במהרה, אך הוא ראה את טיילר עומד בפתח הכיתה בשוק.

המשך יבוא 3>
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
liv-ronda
מה נדפקקק אעאעאאעאע
עודכן לפני 284 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי כאן עם חברה מכירה לה את העיר תגידו שאלום יפה
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 3 תשובות)

ברור לכם שמי שנותן הצעות לאיך למות הוא אפס!!!!!
נשאלה לפני 3 ימים ע"י אלפריד (כרגע יש 119 תשובות)

סיפורים נוספים
חולה אהבה - פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: אביו של טיילר בן ה19 מתקשה עם בעיות שתייה כבר מזה שנים ואינו בקשר עם שאר משפחתו. כתוצאה מכך טיילר שוהה בבית החיים כמעט על בסיס יומי. הדבר הוא סיוט עבורו, עד שהוא פוגש במישהו מיוחד מאוד. המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות!
- פרסומת -

ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... מחנה לבנות מקובלות וחנוניות תקציר: בת חדשה מגיעה למחנה הבנות ומישתוקקת להכיר חבריםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!