התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3467 קוראים


פרק 19 - כיתה י"א (עונה שנייה)
rawr XD | פורסם לפני 9 חודשים
  


החופש הגדול כמעט הגיע לקצו. ליתר דיוק, זהו היה הלילה האחרון של החופשה. טיילר החליט לישון אצל ג‘וש בלילה לפני וביום למחרת תכננו להגיע יחד לבית הספר. ”אני לא מאמין... כיתה י״א” נאנח טיילר. ”כן, אה? לא ייאמן” מסכים ג‘וש. ”תגיד, מה נראה לך שיהיה בשנה הזו וז-” טיילר מתחיל לשאול אך אמו של ג׳וש קוטעת אותו בכניסתה לחדר. ”ג‘וש, חמוד, אתה רוצה שאני ואבא שלך נ-” התחילה להגיד אבל פתאום שמה לב שגם טיילר יושב בחדר. זו הפעם הראשונה שהם נתקלו זה בזה. ”או, היי, אממ... מי אתה?” מצחקקת במבוכה. ”ה-היי, גברת דאן. אני טיילר, אני חבר טוב של ג‘וש” מסביר. ג׳וש מהנהן. ”אה. נעים להכיר אותך. בכל מקרה, אני ואבא של ג׳וש נוסעים לסופר, אז אם אתם צריכים משהו, רק תבקשו”. ”לא, תודה” שניהם אומרים בפה אחד. היא מהנהנת וסוגרת את הדלת. ”תודה” חייך ג‘וש אל טיילר. ”על מה?” שאל. ”על זה שלא אמרת לה על הזוגיות שלנו. אני מבטיח שברגע שארגיש מוכן מספיק לצאת מהארון בפני המשפחה שלי, אני אספר לה עלייך” ג‘וש מסביר. ”על לא דבר” טיילר עונה והם מתנשקים קצרות. ג‘וש מביט אל שעון הקיר; ”הממ, כבר שמונה וחצי. אתה רוצה ללכת לאכול ארוחת ערב? יש פסטה”. טיילר מסכים והם יורדים לאכול. ”אתה יודע, ג‘וש... אני קצת מפחד מהשנה הזו. אני ממש לחוץ לגבי החזרה לבית הספר” מתוודה טיילר. ”אל תדאג, טיי. יהיה בסדר” מיד מרגיע אותו. ”אני אעמוד לצדך”. השניים מסיימים לאכול וצופים בסרט רנדומלי שהיה משודר בטלוויזיה. לאחר מכן ההורים של ג‘וש חוזרים והשעה כבר נהיית מאוחרת. ג‘וש ישן על מיטתו בעוד טיילר ישן על מיטה נופספת שפתח עבורו מתחת לזו של ג‘וש. ”לילה טוב, ג‘וש” קורא. ”לילה טוב, טיי”.

-

השעון המעורר של ג׳וש מצלצל. השעה היא 7:15 בבוקר. ”בוקר טוב” אומר ג‘וש באנחה עייפה. ”בוקר טוב” משפשף טיילר את עיניו. השניים קמים ומתארגנים לקראת בית הספר. ”פאק, כבר כיתה י״א” חוזר טיילר על מה שאמר אמש. ”לא ייאמן” ג‘וש מסכים. כשהשניים מסיימים להתארגן הם מיד הולכים אל המכונית של ג‘וש. טיילר מתיישב על ידו והם מתחילים לנסוע. ”וואו, איך לא בא לי לראות את ג‘ייסון הזה..” נאנח טיילר. ”אני סופק בכך שהוא ימשיך להתעלל בך,” מצהיר ג‘וש. ”אחרי הכל, הוא גילה שהוא נמשך לבנים בעצמו, זוכר?”. ”אי אפשר לדעת עם הילד הזה”, טיילר אומר בייאוש. ”אה, אגב, אל תספר לאף אחד על זה כי ג‘ייסון הבטיח להרוג אותי אם זה ידלוף למישהו” הוסיף ג‘וש. טיילר מהנהן. הם הגיעו לבית הספר לאחר כמה דקות של נסיעה. ”אתה מוכן. טיי?” שואל. ”אני מוכן”.

המשך יבוא 3>

הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
END ソシャル
המשךךך
עודכן לפני 288 ימים
nicole1230
נווו איפה ההמשךךךך
עודכן לפני 289 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי כאן עם חברה מכירה לה את העיר תגידו שאלום יפה
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 3 תשובות)

ברור לכם שמי שנותן הצעות לאיך למות הוא אפס!!!!!
נשאלה לפני 3 ימים ע"י אלפריד (כרגע יש 119 תשובות)

סיפורים נוספים
חולה אהבה - פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: אביו של טיילר בן ה19 מתקשה עם בעיות שתייה כבר מזה שנים ואינו בקשר עם שאר משפחתו. כתוצאה מכך טיילר שוהה בבית החיים כמעט על בסיס יומי. הדבר הוא סיוט עבורו, עד שהוא פוגש במישהו מיוחד מאוד. המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות! ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... מחנה לבנות מקובלות וחנוניות תקציר: בת חדשה מגיעה למחנה הבנות ומישתוקקת להכיר חבריםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!