התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3481 קוראים


פרק 17 - אנחנו צריכים לדבר
rawr XD | פורסם לפני 9 חודשים
  


טיילר לא ידע מה הוא אמור לעשות. להתנצל? לחכות שג׳וש יתנצל? כי גם ג׳וש לא היה בסדר בסיפור, אבל טיילר הוא האידיוט שהתחיל לצעוק על הבן אדם היחיד שעמד לצדו. לאחר שעות של נסיונות כושלים טיילר עדיין לא מצליח להירדם מרוב המחשבות שרצות בראשו. במקביל, ג׳וש חזר הביתה לאחר זמן ממושך של ישיבה במכונית בלי להמשיך לנסוע, הוא לא הצליח לתפקד. השעה הייתה מאוחרת, הוא פתח בשקט את דלת הבית בשביל לא להעיר אף אחד. פתאום הוא רואה מישהי יושבת בסלון. "אמא?" הוא אומר בשקט. "איפה היית?! יש לך מושג כמה אני ואבא שלך דאגנו לך?" היא אמרה בעצבים. לג׳וש אין מושג מה לעזאזל הוא אמור לומר. הוא לא יצא מהארון בפניהם עדיין. "אהה... אני הייתי עם איזה חבר ו... היו פקקים ו...לקח לי הרבה זמן לחזור" הוא אומר בלחץ. "לפחות אתה בסדר. לך לישון, מאוחר" אמו אומרת ברוגע וג׳וש הולך לחדרו. הוא שוכב במיטה, לא מפסיק לחשוב על טיילר. הוא התנהג בצורה כל כך מגעילה. אבל מה הוא אמור לומר לו? למה שטיילר ירצה להיות עם בן אדם מגעיל כמוהו? גם ככה קשה לו. טיילר החליט שהוא ידבר עם ג׳וש. הוא לא חשב פעמיים והתקשר אליו למרות שהשעה הייתה שלוש בלילה. ג׳וש ראה את השם של טיילר על מסך הטלפון שלו ומיהר לענות. "טיילר?" הוא שאל, מופתע קצת. טיילר נלחץ, לא מצליח להוציא מילה מפיו. הוא מנתק מיד ולא מתקשר שוב. הם לא מצליחים להירדם, וכבר השעה הייתה שבע וחצי בבוקר, הם צריכים להתארגן לבית הספר. טיילר יוצא מהבית, בקושי הולך כמו שצריך מכיוון שלא ישן טוב. הוא נכנס לבית הספר, מקווה לא לראות את ג׳וש. כשהוא נכנס לכיתה הוא בודק מה הוא לומד בשיעור הראשון. כשהוא ראה את מערכת השעות, הוא ראה שהשיעור הראשון היה ספרות. ׳ג׳וש לומד איתי ספרות! מה אני עושה עכשיו?׳ הוא חושב לעצמו. לאחר כמה דקות השיעור התחיל ומספר ילדים נכנסו לכיתה, ג׳וש מביניהם. הם מסתכלים אחד על השני במבוכה. לפני שהוא מתיישב במקומו, ג׳וש עובר ליד מקומו של טיילר; "תבוא לחצר הקדמית מאחורי העצים בהפסקה. אנחנו צריכים לדבר" הוא לחש והלך לשבת במקומו. השיעור עבר לטיילר מאוד לאט, הוא לא הפסיק לחשוב על ג׳וש.  מה יקרה בשיחה הזאת? העניינים יחזרו לקדמותם או שרק יהפכו לגרועים יותר? אחרי השיעור השני, טיילר הולך לחצר הקדמית, למקום שנאמר לו. ג׳וש היה שם. "היי" ג׳וש אמר. "היי" טיילר ענה, הסיטואציה מוזרה לו. "אני כל כך מצטער שאמרתי שאני מבין אותך. אני לא. אתה עברת כל כך הרבה יותר ממני, טיילר... והייתי אידיוט" ג׳וש משפיל מבט. "אני האידיוט פה. אני סתם צעקתי עליך, כשרק ניסית להיות נחמד אליי. אני דפוק" הוא אומר בעצב. "אל תגיד את זה, אתה לא דפוק. אתה מדהים" ג׳וש אמר וטיילר שתק. "אתה מלאך" טיילר אמר. "עוד פעם המשפט הז-" ג׳וש אמר אך טיילר קטע אותו באמצע ונישק אותו. 

המשך יבוא 3>
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
nicole1230
עאעא מרגש בטרוףףף😍
עודכן לפני 291 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי כאן עם חברה מכירה לה את העיר תגידו שאלום יפה
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 3 תשובות)

ברור לכם שמי שנותן הצעות לאיך למות הוא אפס!!!!!
נשאלה לפני 3 ימים ע"י אלפריד (כרגע יש 119 תשובות)

סיפורים נוספים
חולה אהבה - פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: אביו של טיילר בן ה19 מתקשה עם בעיות שתייה כבר מזה שנים ואינו בקשר עם שאר משפחתו. כתוצאה מכך טיילר שוהה בבית החיים כמעט על בסיס יומי. הדבר הוא סיוט עבורו, עד שהוא פוגש במישהו מיוחד מאוד. המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות!
- פרסומת -

ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... מחנה לבנות מקובלות וחנוניות תקציר: בת חדשה מגיעה למחנה הבנות ומישתוקקת להכיר חבריםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!