התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3470 קוראים


פרק 12 - זה הכל באשמתי
rawr XD | פורסם לפני 10 חודשים
  


טיילר מזדעזע. הוא לא מאמין למראה עיניו. ג׳וש, הילד הפופולארי ביותר בשכבה, מקבל מכות מכיוון שהוא הגן עליו? הוא מיד מנסה לבעוט באחד מהילדים, אך לא מצליח והעניינים נהיים גרועים יותר. "תראו מי הגיע, הפאגוט השני" אחד מהילדים צוחק. הם מרביצים גם לטיילר, כולם מריעים מהצד, ושניהם מוצאים את עצמם שוכבים על הרצפה מדממים לאחר שכולם עזבו. הם קמו מהרצפה המלאה בדם, והתיישבו על אחד מהשולחנות בכיתה. לאחר כמה דקות טיילר פורץ בבכי; "ג׳וש, אני כל כך מצטער. אתה היית הילד האהוב על כולם ומאז שעזרת לי אתה גם נגררת לכל זה רק בגלל שעזרת לי..." ג׳וש מזועזע ממה שטיילר אמר לו "על מה לעזאזל אתה מצטער? אתה לא הבעיה כאן. אתה לא אשם שהם ילדים מגעילים שמתנהגים לכל מי שקצת שונה אליהם בצורה כזאת ו-" טיילר קוטע אותו; "אבל מתייחסים אליך ככה רק בגלל שהיית נחמד אליי. זה הכל באשמתי". ג׳וש מניח את ידו על כתפו של טיילר "אתה לא אשם בכלום. הם אכזריים אליך בלי שום סיבה הגיונית. אתה ילד מדהים, טיילר". למרות שמילים כאלו מג׳וש תמיד גרמו לטיילר לחייך, הוא לא הפסיק לחשוב על זה שכל זה קרה באשמתו. כשלו הרביצו, ג׳וש עצר את ג׳ייסון, וכשהוא היה צריך לעשות משהו הוא הפך את המצב לגרוע יותר. לאחר מכן, הם הולכים לשטוף פנים וכל אחד הלך לביתו. טיילר שכב במיטתו, סובל מכאבים בכל הגוף לאחר מה שקרה בבית הספר וקיבל הודעה. 

ג׳וש: הרגע קלטתי שבחיים לא הזמנתי אותך לדייט. תהיה מוכן בשמונה וחצי, אני אאסוף אותך. המקום הוא הפתעה. נתראה ;)

המשך יבוא 3>
הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
liv-ronda
המשךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
עודכן לפני 295 ימים
nicole1230
חברים שלי שהם לא מעיר הספרים מתים על הסיפור הזה ומהבוקר כולנו ליד הטלפון ועדיין לא יצא פרקקק??? 😭 *בוכה בוכה*
עודכן לפני 295 ימים
nicole1230
איפה ההמשךךך?????
עודכן לפני 296 ימים
END ソシャル
המשךךךך דחוףףףף!!!
עודכן לפני 296 ימים
nicole1230
הפגנה! הפגנה! אנחנו רוצים שני פרקים ביום! שני פרקים ביום! שני פרקי ביום! שני פרקים ביום!
עודכן לפני 296 ימים
בר14
המשךךךך
עודכן לפני 296 ימים
nicole1230
♡חמדמדיםםם
עודכן לפני 296 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי כאן עם חברה מכירה לה את העיר תגידו שאלום יפה
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 3 תשובות)

ברור לכם שמי שנותן הצעות לאיך למות הוא אפס!!!!!
נשאלה לפני 3 ימים ע"י אלפריד (כרגע יש 119 תשובות)

סיפורים נוספים
חולה אהבה - פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: אביו של טיילר בן ה19 מתקשה עם בעיות שתייה כבר מזה שנים ואינו בקשר עם שאר משפחתו. כתוצאה מכך טיילר שוהה בבית החיים כמעט על בסיס יומי. הדבר הוא סיוט עבורו, עד שהוא פוגש במישהו מיוחד מאוד. המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות!
- פרסומת -

ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... מחנה לבנות מקובלות וחנוניות תקציר: בת חדשה מגיעה למחנה הבנות ומישתוקקת להכיר חבריםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!