התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3475 קוראים


פרק 11 - לא היה לו אכפת
rawr XD | פורסם לפני 10 חודשים
  


הנשיקה נפסקת. "אתה באמת מגעיל אותי, ג׳וש. ציפיתי ממך ליותר. גם אם אתה פאגוט, דווקא אתה בוחר בלוזר של השכבה? לא קשה למצוא טובים ממנו" ג׳ייסון מגחך. "ג׳ייסון, אני כיסחתי לך את הצורה פעם אחת, אין לי בעיה לעשות את זה שוב" ג׳וש מאיים עליו. "אני באמת לא מבין איך לעזאזל דיברתי איתך אי פעם" ג׳ייסון אמר. "אני באמת לא מבין איך מישהו יכול לדבר איתך בכלל, מתרומם מטומטם" טיילר אמר לג׳ייסון את כל מה שהוא חושב עליו בפעם הראשונה, הוא הרגיש כל כך טוב עם עצמו. "מלך ההומואים התעורר אני רואה" ג׳ייסון צחק. "פתאום אתה פותח את הפה אחרי שמישהו לשם שינוי לא שונא אותך". "פשוט תסתום את הפה כבר, אידיוט!" ג׳וש צעק עליו. לאחר מכן, נשמע הצלצול והם יצאו מהשירותים. טיילר וג׳ייסון הלכו לאותו כיוון אך ג׳וש לא, הוא למד בכיתה אחרת. לפני שטיילר נכנס לכיתה ג׳ייסון עוצר בעדו; "אל תשכח מי היית לפני שהפאגוט השני נכנס לתמונה, חתיכת אפס" והולך משם כאילו לא אמר לו שום דבר. טיילר עומד שם, בשוק. הוא מתחיל לחשוב שג׳ייסון צודק. מי הוא היה בכלל לפני שג׳וש נכנס לחייו? ילד שאף אחד לא אהב, חסר ביטחון וחלש. כשהשיעור התחיל זה נהיה גרוע יותר. מכל כיוון הוא יכל לשמוע אנשים מתלחששים וצוחקים עליו, חלקם זרקו עליו כדורי נייר. אבל הוא התעלם. פעם ראשונה מזה הרבה זמן, לא היה לו אכפת. הוא ידע שג׳וש מחכה לו בסוף היום. לאחר זמן שהרגיש כמו נצח, נגמר יום הלימודים. טיילר עבר במסדרון, והגיע לכיתה של ג׳וש. הוא אפילו לא הספיק לפתוח את הדלת, ושמע צרחות של עשרות ילדים. שנכנס, הוא ראה חבורת ילדים נותנת לג´וש מכות, בזמן שיותר מחצי שכבה עומדת בצד ומעודדת אותם. 

המשך יבוא 3>
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
END ソシャル
ג´וששש לאאא
עודכן לפני 297 ימים
nicole1230
😭מסכנונים....
עודכן לפני 297 ימים
liv-ronda
יימחקו שמםםםםםם איאערעעאעעא
עודכן לפני 297 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי כאן עם חברה מכירה לה את העיר תגידו שאלום יפה
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 3 תשובות)

ברור לכם שמי שנותן הצעות לאיך למות הוא אפס!!!!!
נשאלה לפני 3 ימים ע"י אלפריד (כרגע יש 119 תשובות)

סיפורים נוספים
חולה אהבה - פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: אביו של טיילר בן ה19 מתקשה עם בעיות שתייה כבר מזה שנים ואינו בקשר עם שאר משפחתו. כתוצאה מכך טיילר שוהה בבית החיים כמעט על בסיס יומי. הדבר הוא סיוט עבורו, עד שהוא פוגש במישהו מיוחד מאוד. המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות!
- פרסומת -

ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... מחנה לבנות מקובלות וחנוניות תקציר: בת חדשה מגיעה למחנה הבנות ומישתוקקת להכיר חבריםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!