התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3479 קוראים


פרק 10 - כל פעם מחדש
rawr XD | פורסם לפני 10 חודשים
  


"ג׳-ג´ייסון?" טיילר שואל עם מבט מפוחד בעיניים. "כן, אתה מכיר אותו?" ג׳וש אומר בתמימות. "אה... לא משנה" טיילר אומר במבוכה. "טוב..." ג׳וש אמר בבלבול. ג׳וש מניח לזה והוא וטיילר מזמינים אוכל. וכל השבוע הזה, ככה זה היה; טיילר לא הגיע לבית הספר וג׳וש ביקר אותו כל יום. בתום השבוע, טיילר החליט שאינו יכול להזניח את לימודיו והחליט לחזור לבית הספר. כשמגיע היום עובר די רגיל - עד תחילת ההפסקה הראשונה; שבה ג‘ייסון נכנס לתמונה. ”מה קרה, פאגוט? היית עסוק בלזיין בנים?”. טיילר נושם עמוק ומנסה פשוט להתעלם אך ג‘ייסון לא מניח לו ומתקרב אליו. ”למה אתה לא עונה, מוגבל?” אומר ולפתע מכניס לטיילר אגרוף בפנים. כל הפרצוף שלו מדמם. ג‘ייסון לא מפסיק לבעוט בו והוא לא מצליח לקום. טיילר שוכב על הרצפה. הוא חושב שזה לא יכול להיות גרוע יותר עד שכל השכבה מתכנסת סביבם ומרעישה. ”מה זה?! מה הולך פה?!” טיילר לפתע שומע קול מוכר קורא. הוא לפתע מזהה את המקור - זה ג‘וש. ”ג‘ייסון, מה נראה לך שאתה פאקינג עושה?!” צועק, מתכונן לנקוט בצעדים פיזיים. ”מה קרה, ג‘ושי? מגונן על הפאגוט השכבתי?” ג‘ייסון מקניט אותו. מבלי להגיד כלום, ג‘וש לפתע מפיל את ג‘ייסון לרצפה באמצעות בעיטה חזקה לבטן. הוא עוזר לטיילר לקום וצועק על הסובבים, ”מה לא בסדר עם השכבה המזדיינת הזאת?! מתקהלים סביב זה ולא עושים כלום?! עופו מפה!”. הוא מוביל את טיילר לשירותים, שומע מאחור צעקות; ”שני הומואים”, ”לא ידעתי שג‘וש כזה גיי”, ואפילו הקנטה מג‘ייסון - ”ג‘וש, מה הבעיות שלך, מפגר? גם אתה פאגוט עכשיו?”. שניהם לא עונים לכלום. טיילר שוטף פנים. ”טיי, אני כל כך מצטער... לא ידעתי שג‘ייסון כזה חתיכת חרא. אבל למה לא סיפרת לי כששאלתי אותך על זה?״ שואל, ”א-אני לא יודע, אני מניח שפשוט לא רציתי להרוס לך קשרים? אבל עזוב את זה, ג‘וש. אני חייב להודות לך. בחיים מישהו לא עמד לצידי ככה. עוד מול כל השכבה? כשאתה יודע שכולם שונאים אותי? אתה באמת מלאך, ואני יודע שאמרתי את זה מאתיים פעם, אבל אתה מוכיח לי את זה כל פעם מחדש”. הם מתנשקים לקצרה, אך הנשיקה מספיק ארוכה בשביל שג‘ייסון ייכנס באמצע.

המשך יבוא 3>
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
liv-ronda
אעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאעאאעא עעא פאקקקק
עודכן לפני 297 ימים
nicole1230
עאעאעאעאעאאאאאא המשךךךךךךך בבקשהההה!!!
עודכן לפני 298 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי כאן עם חברה מכירה לה את העיר תגידו שאלום יפה
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 3 תשובות)

ברור לכם שמי שנותן הצעות לאיך למות הוא אפס!!!!!
נשאלה לפני 3 ימים ע"י אלפריד (כרגע יש 119 תשובות)

סיפורים נוספים
חולה אהבה - פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: אביו של טיילר בן ה19 מתקשה עם בעיות שתייה כבר מזה שנים ואינו בקשר עם שאר משפחתו. כתוצאה מכך טיילר שוהה בבית החיים כמעט על בסיס יומי. הדבר הוא סיוט עבורו, עד שהוא פוגש במישהו מיוחד מאוד. המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts תקציר: טיילר ג´וזף בן ה-(כמעט) 16 עובר בריונות על בסיס יום יומי ומתמודד עם דכאון. הוא בטוח שבחיים לא יילך מזה. עד ש... קראו בשביל לגלות!
- פרסומת -

ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... מחנה לבנות מקובלות וחנוניות תקציר: בת חדשה מגיעה למחנה הבנות ומישתוקקת להכיר חבריםהקודם
רשימת הפרקים:


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!